Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Hayvanlara ve hastalıklara karşı ilginiz mi var? Yurtdışında veterinerlik eğitimi almak mı istiyorsunuz? Ukrayna’da popülaritesi yüksek olan en fazla tercih edilen üniversiteler arasında olan Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi mezunlarına kısa sürede iş bulma potansiyeli sağlamaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi hayvanları seven tüm gençler için tavsiye edilebilecek Ukrayna üniversiteleri arasındadır. Akademik hayatta başarıları ile ünlü akademik kadronun bünyede yer alıyor oluşu bu üniversitede yer alma arzunuzu kamçılayacaktır. Hayvanlarla olumlu yönde ilişkisi olan gençlerin çok daha başarı gösterebileceği bir bölüm tercihi olabilecektir veterinerlik. Bir çok meslek dalına nazaran hem daha özgür çalışabileceğiniz bununla beraber kendinizi geliştirebileceğiniz bir meslek dalıdır. Yurtdışı imkânlarını ayağınıza getirme fırsatını arıyorsanız Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi seçiminizle aramış olduğunıza rahatça ulaşabilirsiniz. Veterinerlik derslerinin tümünde bilgisinden faydalanabileceğiniz kadromuz sizlere en iç açıcı uygulama sahalarını sunacaktır. Gelecekte daima karşılaşma ihtimaliniz olan hayvansal virüsler, hastalıklar ve kurtulma yöntemleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm mevzular bu bilimsel nitelikli ortamımızda sonuç bulabilecektir.

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi olarak tüm herkesin kendini en iyi kabul edebileceği mertebelere yükseltebilmekteyiz. Mezun olduktan kısa bir süre sonrasında iş gücünüz ile gelirinizin giderek artabileceği potansiyelde iş teklifleri alabileceğinizi göreceksiniz. Kampüs içinde yer alan farklı hayvan türleri, bakımları, evcil vahşi ayırt edimi, farklı hayvan hastalıkları- tedavi şekilleri gibi pek çok hususta data sahibi olabileceksiniz. Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi olarak siz kıymetli gençlerin popülaritesi yüksek bir bölümde Avrupa standartlarında nasıl ilerleme sağlayacağınıza yönelik tüm tüyoları vermekteyiz. Kampüste yer alan kütüphane olanakları, bilimsel uygulama sahaları, kadavralar üzerinde ameliyat, dikme, veya hastalık yok etme gibi yöntem denemelerinde uygulamalar gerçekleştirebileceksiniz. Bu şekilde öğrendiklerinizi pekiştirebilme imkanını yakından soruşturma olanağınız olabilecektir. Sizlerin geleceğinize ışık tutacak olan veterinerlik informasyon donanımına sahip olabileceğiniz bilimsel niteliği olan ortamda iş yaşantınızda karşılaşabileceklerinizle tanışabileceksiniz.

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi farklı dilden kişilerle bir araya gelişinizi sağlayarak dil öğreneme becerinize de artı oluşturmaktadır. Derslerle alakalı tüm gelişimleri yakından takip edip sizi yetiştirecek kadro veterinerlik biliminin gelişmelerini yakından takip etmektedir. Böylece yeni çıkan hayvan türleri, virüsleri, hastalıkları, tedavi yöntemleri benzer biçimde pek çok mevzuda ilerleme kaydedebilmeniz mümkün olabilecektir. Farklı Avrupa ülkelerinde girebileceğiniz iş sahalarından tutunda başvuruda bulunabileceğiniz kurumlarda Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi adı size artı getirecektir. Eurostar başvurunuzla kayıt sürecinizi kısa zamanda tamamlayarak lisans yaşamınızı garanti altına alma tercihinde bulunabilirsiniz. Geleceğinizi ertelemekten vazgeçerek hayallerinizin gerçekleşebilmesine öncülük etmeye hazır mısınız? Daha çok beklemeye yer vermeden çağıl sınıf ortamları, bilimsel niteliği olan süreçte farklı anlatım teknikleriyle tanışacağınız süreçte başarılı olmaya bakabilirsiniz. Siz başardıkça sizi isteyen gelecekte işyerinin hayvan sağlığı bölümünde uzun soluklu eleman olarak sizi kabul edecek fert ya da kişiler artacaktır. Geliriniz yerinde devamlı elinizin altında hayvanlarıyla uğraşmasını isteyeceğiniz kişilerden gelecek telefonlara yanıt verecek bir konumda yer almaya hazır mısınız? O vakit acele etmelisiniz.


Sokak Görünümü


Üniversitenin Konumu


Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.İvano Franskivisk’de Üniversite

Lugansk’da Üniversite

whatsapp1