Ukrayna Uzaktan Eğitim

Ülkemizde Karadeniz kısmından yakın konumda olan ülkelerden biri olan Ukrayna, doksanlı yılların başında, bağımsızlığını ilan ettikten sonra, geleceğe güvenle bakan ülkelerden biridir. Ukrayna ulus olarak, tarihi kökleri uzun yıllara dayanan önemli bir ulustur.

Ukrayna'da Eğitim

Ukrayna Uzaktan Eğitim

Ukrayna uzaktan eğitim konusunda birçok fırsat sunmaktadır. Ülkemizde Karadeniz kısmından yakın konumda olan ülkelerden biri olan Ukrayna, doksanlı yılların başında, bağımsızlığını ilan ettikten sonra, geleceğe güvenle bakan ülkelerden biridir. Özellikle Ukrayna ulus olarak, tarihi kökleri uzun yıllara dayanan önemli bir ulustur. Millet olarak eğitime önem veren, okuma yazma oranı yüksek olan eğitim özellikleri de ülkede öne çıkmaktadır. Özellikle, üniversiteleri ile öne çıkan ülkede, tarihi geçmişleri olan, seçkin bir akademik kadro ile öğrencilere hizmet sunan yüksek eğitim kurumları bulunmaktadır.

Ukrayna Üniversiteleri’ne öğrencilerimiz bir sınav şartı olmadan kabul edilmektedir. Sınavsız giriş hakkına sahip olan odessa uluslararası humaniter için üniversite sınavına girmenize gerek yoktur.  Sınav şartı bulunmadan, lise diplomanızla başvurarak, lisans eğitimlerinizi alabilirsiniz. Yüksek lisans ile doktora programlarında da eğitimlerinizi alabilirsiniz. Özellikle normal eğitim almayı tercih eden öğrencilerimiz, öğrenci danışmanlarımızla birlikte hareket ederek, belgelerini ekler, ulaşım işlemlerini hallederek, eğitim yılları boyunca kalmak üzere, yeni yaşamlarına başlamak üzere ülkeye giderler. Özellikle bu şekilde bir değişiklik yapmayı tercih etmeyen gençlerimiz için bir seçenek Ukrayna uzaktan eğitim seçenekleridir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, detaylı bilgi alıp, uzaktan eğitim almak için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ukrayna Uzaktan Eğitim Eurostar İle Yurtdışında Uzaktan Eğitim Seçenekleri:

Ukrayna uzaktan eğitim ile mevcut yaşamınızı bozguna uğratmaz. Özellikle size normal eğitim ile aynı şartlarda öğrenci olma seçenekleri sunmaktadır. Bu eğitimde öğrenciler dil eğitimi alırlar ve  diplomalarının denklik sorunu olmaz. İnternet uygulamalarının yaygınlaşması ile oluşan bir sistem olan uzaktan eğitimdir. Ancak altyapısı gelişmiş okullar tarafından uygulanmaktadır. Buna göre, öğrenci merkezli bir sistem olan online eğitim, her öğrencinin aynı şartlarda eğitim almasını sağlar. Bu noktada çok önemli şekilde fırsat eşitliği sunmaktadır. Bu sistemde öğretmenler öğrencileri, normal eğitimin aksine birebir şekilde tanımaz. Ukrayna uzaktan eğitim eğitim sisteminde görülen dersler aynı içerikle, internet ortamına yüklenir ve öğrencilere aktarılır. Ayrıca ekonomik anlamda farklı bir ülkede eğitim alma imkanı olmayan, sağlık açısından uygun olmayan, fiziksel açıdan engelleri olan gençlerin de eğitim alma şansları doğmaktadır.

Online ve Eğitim Düzeyi

Ukrayna yüzünü batıya, Avrupa Birliği’ne dönmüş bir ülkedir. Ayrıca Bologna kriterlerine uygun şekilde eğitim veren üniversiteler, YÖK tarafından tanınmaktadır. Uluslararası anlamda tanınan yüksek öğretim kurumlarıdır. Bu okullardan mezun olan gençlerimiz, YÖK denkliği ve uluslararası kariyer açısından sorun yaşamazlar. Bu özellikleri, uzaktan eğitim ile de bulacaksınız. Çünkü, Ukrayna uzaktan eğitim sistemlerinde, normal eğitim ile online eğitim arasında asla bir fark söz konusu değildir. Diplomaların özellikleri ve nitelikleri de aynıdır.

Özellikle uzaktan eğitim, ancak gelişmiş sistemleri olan, altyapısı uygun üniversiteler tarafından yapılabilir. ukrayna uzaktan eğitim bu nedenle, okuyacağınız üniversitelerin donanımlı, altyapısı bakımından beklentilerinizi karşılayacak özelliklerde olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca sözel ve sayısal bölümlerde eğitim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ukrayna uzaktan eğitim Lisans ve lisans tamamlama seçenekleri için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Özellikle bunun gibi, yüksek lisans ile doktora eğitimlerinde de öğrenci danışmanlarımız, uysun eğitim seçeneklerinde yardımcı olmak üzere sizinle. Ayrıca internet sitemiz, çağrı merkezlerimiz ve şubelerimizle her zaman sizinleyiz.

ODESSA ULUSLARARASI HUMANİTER ÜNİVERSİTESİNDE

UKRAYNA UZAKTAN EĞİTİM BÖLÜMLERİ

 

·         ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

 

1. YIL 4000$  – SONRAKİ YILLAR 2500$
·         ULUSLAR ARASI HUKUK

 

1. YIL 4000$  – SONRAKİ YILLAR 2500$
·         İŞLETME

 

1. YIL 4000$  – SONRAKİ YILLAR 2500$
·         ULUSLAR ARASI EKONOMİK İLİŞKİLER

 

1. YIL 4000$  – SONRAKİ YILLAR 2500$

ukrayna uzaktan eğitim

Puanla
[OY: 4 Ortalama: 5]


  Hemen Danışmanlık Alın

  Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Zaporijya’da Üniversite

  İvano Franskivisk’de Üniversite

  Lugansk’da Üniversite

  whatsapp1