• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

ODESSA A.V. NEZHDANOVA MÜZİK ÜNİVERSİTESİ

Müzik eğitimini yurtdışında almak isteyen ve kaliteli müzisyenler arasında olmayı planlayan öğrenciler acele edin! Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi eğitim fırsatlarından yararlanarak en köklü ve en eski kaliteli eğitim kurumunda lisans eğitimi alın.

KONU BAŞLIKLARI

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

1913 yılında Ukrayna’nın en eski müzik enstitülerinden biri olarak kurulmuştur. Rusya, Almanya, isviçre, Polonya, çin benzeri ülkelerden ciddi müzisyenler bu okuldan mezun olmuştur. Bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini verici imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

Bölümler :

  • Teorik Piyano Konservatuarı
  • Solo Şarkı Konservatuarı
  • Orkestra Konservatuarı

UKRAYNA’DA ÜNİVERSİTE AKREDİTASYONLARIMIZ


Ukrayna

Odessa

Kiev

Sumy

Harkov

Lviv

Dnepropetrovsk

Donetsk

Ternopil

Zaporece – Zaporijya

Vinnitsa

İvano Franskivisk

Lugansk

Ukrayna’da Eğitim

Ukraynaca Üniversite Okumak

Ukraynaca Üniversite Okumak

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!