Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Müzik eğitimini yurtdışında almak isteyen ve kaliteli müzisyenler arasında olmayı planlayan öğrenciler acele edin! Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi eğitim fırsatlarından yararlanarak en köklü ve en eski kaliteli eğitim kurumunda lisans eğitimi alın.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

  1913 yılında Ukrayna’nın en eski müzik enstitülerinden biri olarak kurulmuştur. Rusya, Almanya, İsviçre, Polonya, Çin benzeri ülkelerden ciddi müzisyenler bu okuldan mezun olmuştur. Bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini verici imkanlar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

  Ukrayna’nın eğitim kalitesinde müzik eğitimi almak isteyenler haydi acil edin. Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi en eski müzik eğitimi veren birimlerden olarak sizleri en iyi şekilde yetiştirebilme sözü veriyor. Birçok müzisyeni yetiştirmiş olup daha da yetiştirmek için müziği her anlamda yaşamınıza özümsetebileceğiniz çeşitli imkanlarla karşınıza çıkmaktadır. 1913 yılından bu yana köklü eğitim olanaklarıyla kaliteli bir müzik eğitim enstitüsü olarak başarılı olabilmenize imkan sağlayacak bir eğitim birimidir. Müzik akademisi arayışınızda iyi bir konservatuvar eğitimi alma heyecanınız da Ukrayna’da yer edinen bu eğitim birimi imkanlarını sonuna kadar değerlendirmek isteyebileceksiniz. Kültürel ve müzikal eğitim merkezi olarak seçiminize Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi kaydınızı yaptırdığınızda farklı dillerde yahut yerel bir müzisyen olabilme şansı avuçlarınızda olabilecek.

  Kurulduğu ilk günden beri daima Avrupa’nın en iyi eğitim kalitesiyle donanımlaştırılmış bir eğitim birimine dönüştürülebilecek bir akademi haline gelmiştir. Kendini donanımlaştırıp ilerletme yönünde en iyilerle bir araya gelebileceğiniz müzik eğitim sürecinizde başarının kendiliğinden gelebilmesi mümkün olabilecektir. Sıkı bir disiplin ve organizasyon çalışmasıyla eğitim yaşamınızda son derece iz bırakabilecek bir konuma sahip Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi hayallerinizi size verebilecektir. Keman, vokal, rüzgar aletleri, orkestra enstrümanları benzer biçimde enstrümanların hepsinden faydalanabileceğiniz geniş bir uygulama ortamına haiz olabileceksiniz. Kayda değer başarılar elde ederek gelecekte arzu ettiğiniz müzik aletini rahat bir halde kullanabileceğiniz zamanları hayatınıza mal edebileceksiniz. En iyi müzisyenler, piyanistler, keman çalan profesörlerle müziği ruhunuza tam manasıyla adapte ettirebilme şansını yakalayabileceksiniz.

  Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi kayıt işlemlerinizde Eurostar yurt dışı danışmanlık birimlerinden faydalanarak daha çabuk kayıt yaptırabilirsiniz. Sizlerin en mutlu olacağınız müzik eğitim sürecinde Avrupa ilkeleriyle iyi eğitim anlayışını bütünleştirebilen ortam zenginliğini bu ortamda bulabileceksiniz. Danışman elemanlarınızın kayıt evraklarınızı hazırlayıp sizi yeni eğitim öğretim sürecinde Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi öğrencisi olabilmenize yardımcı olabilmelerini sağlamak istemez misiniz? O süre daha çok ertelemeden yaşamınızın en özel eğitim sürecinde bu ülke avantajlarını değerlendirmeyi düşünmez misiniz? İyi bir koro şefi, besteci, piyanist unvanlarıyla Avrupa ülkeleri arasında tanınan fert veya kişiler olma hayalinizi gerçekleştirmeye var mısınız? Cevabı evet olanların Ukrayna’nın en iyileri listeleri arasında yer alabileceği gerçeğiyle bu akademinin farkını derinden fark edebilirsiniz. Sizlerin mutluluğunuza kılavuz olabilecek standartta bir bilimsel niteliği olan ortam, uygulama enstrümanları, farklı dilden uluslar arası çevre imkanlarını yakalamak burayı tercihinizle mümkün. Tüm bu imkanlar ışığında küçüklüğünüzün düşsel olan müzik eğitim sürecini Avrupa’da nam salmış kişilerin dilinden- elinden öğrenebilme imkanlarını değerlendirebileceksiniz. Ukraynalı müzik sanatçılarının ustaca ellerinde can bularak aranan müzisyenler listesinde özsevi duyacağınız makamlara adım atmaya hazır mısınız? Yüksek gelirli maaş, Avrupa kalitesindeki iş olanaklarıyla yaşamınızı iyi bir kariyere bağlamaya ne dersiniz?


  Bölümler

  • Teorik Piyano Konservatuarı
  • Solo Şarkı Konservatuarı
  • Orkestra Konservatuarı

  Galeri


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1