Ukrayna'da Üniversite

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Üniversite Eğitimi

Ukrayna'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Ukrayna’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Ukranya Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 2500 $
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 1500 $
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 4000 $

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri

Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Neden Ukrayna'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Ukranya üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Ukranya’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Ukranya üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Ukrayna YÖK denkliğine sahiptir.

Ukranya’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Ukrayna'da Üniversite Eğitimi

Ülkemizde ne yazık ki üniversite sınavlarında yeterli puanı alamadığı için bugüne kadar hayalin kurduğu bölümlerde okuyamayan çok sayıda gencimiz var. Sınava girmeden de istenilen bölümlerde okuma imkanı veren Ukrayna üniversiteleri ise bu konuda gençlerim imdadına yetişiyor ve onlara pek çok avantaj sunuyor.  Pek çok Türk gencine sınavsız eğitim alanında kapı aralayan ve her yıl belli kontenjanlar dahilinde öğrenci alan Ukrayna Üniversiteleri ucuz eğitim avantajını da sunmaktadır.

“Kurnaz insanlar, okumayı küçümser, basit insanlar saygı duyar, akıllı insanlar ise ondan faydalanırlar. “ Bacon

Gençler ülkemizde ödedikleri harç bedellerine yakın, hatta çok daha az rakamlar vererek çok sayıdaki önemli üniversitede istedikleri gibi bir eğiti alabilme şansına sahip oluyorlar. Lise veya dengi bir okuldan mezun olmak bu üniversitelerde istenilen bölümde eğitim alabilmek için yeterli oluyor Sınav şartı sunulmadığı gibi, okullarda taban puan da aranmıyor.

Ülkemizden de, dünyanın başka yerlerinden de yoğun bir talep gören Ukrayna Üniversitelerinde lisans eğitimi veya lisans tamamlama programlarına kayıt yaptırmak oldukça kolay. Tam donanımlı ve çağdaş, bilimsel eğitim veren üniversitelerde yabancı dil bilgisini geliştiren gençler mezun olduklarında dünyanın çeşitli yerlerinde iş bulma konusunda büyük kolaylık yaşıyorlar.

25 yaşın altında olan her genç bu okullarda eğitim almaya hak kazanabiliyor. Senelik 2000 ile 3500 Dolar gibi rakamlarda ödenen harç bedelleri de okulların birer cazibe merkezi olmasını sağlıyor. Hareketli gece yaşamı, ucuz hayat koşulları da gençlerin eğitimlerinin daha kaliteli geçmesine neden oluyor. Ukrayna’nın coğrafi olarak ülkemize yakın olması da özellikle ulaşım konusunda hem gençlerin, hem de ailelerin rahat etmesini sağlıyor. Sıklıkla düzenlenen uçak, tren, otobüs ve gemi seferleri sayesinde ulaşım sorunu ortadan kalkıyor.

Ukrayna üniversitelerinde Bologna Eğitim Sistemi var olduğu için hem teorik, hem de uygulamalı dersler Avrupa standartlarına uygun şekilde yürütülüyor. Her genç okullardaki projelerde yer alabiliyor veya başka okullarla yapılan ortak çalışmalarda kendi bilgi ve becerilerini ortaya koyabilme şansı yakalıyor. Bu üniversitelerde okumak ülkemizdeki dershane ücretlerinden bile düşük rakamlara tekabül ettiğinden her geçen gün daha da popüler hale geliyorlar.

Yeni bir ülke görmek, tanımak, kültürüne şahit olmakla beraber aynı zamanda yabancı dil bilgisini geliştirme olanağı da sunan Ukrayna Üniversiteleri uzaktan eğitim almak isteyenler için de kapılarını aralıyor. Okullardan mezun olan gençler Ukraynaca, Rusça veya İngilizce dillerinden en az bir tanesini ana dilleri gibi konuşabildikleri için iş hayatlarında daha avantajlı duruma geçiyorlar. Aile bütçesini zorlamayan rakamlara ülkenin en iyi okullarında okuma fırsatını Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde sizler de elde edebilir, hayalinizdeki mesleğe yönelik en iyi eğitimleri alabilirsiniz.

Dünyanın kabul ettiği ve en iyi tıp öğrenimi veren okullarından kabul ettiği üniversitelere sahip olan Ukrayna’da Kiev – Harkov – Odessa’da tıp eğitimi almak gerçekten büyük bir şans demektir. Hem teorik, hem de pratik bilgi açısından tüm öğrencileri çalışma koşullarına en iyi şekilde hazırlayan okullar bulunmaktadır. Üstelik Tıp eğitimi almak için ülkemizdeki gibi sınavlara girmeye de gerek yoktur. Bu önemli mesleğe sahip olmak için 25 yaş altında olmak ve lise veya dengi okullardan mezun olmak kayıt için yeterli olduğundan ülkeye ve okullara olan rağbet hızla büyümektedir. Eğitim masrafları oldukça düşüktür ve harç bedelleri gençlerin cebini yakmaz. Otalama 2500 Dolar ile 6000 Dolar arasında değişen harç bedelleri diğer ülkelerle kıyaslandığında Tıp eğitimi için son derece cüzi rakamlardır. Tıp üniversitelerindeki eğitimler İngilizce veya Ukraynacadır. Çok gelişmiş bir eğitim verildiği için dünya standartlarında bir öğrenim hayatı söz konusudur. Mezun olunduğunda YÖK tarafından tanınan, denklik belgesi alınabilen bir mavi diplomaya sahip olunur. Bu diploma ile tıp alanında dünyanın pek çok ülkesinde çalışmak son derece kolay hale gelmektedir.

Herhangi bir sınava girmeden Diş Hekimliği bölümünde okumak isteyenler artık Ukrayna Kiev – Harkov – Odessa’daki yükseköğretim kurumları sayesinde bu hayallerine kolayca kavuşabiliyorlar. Öğrencilere sınavsız eğitim veren okullarda Diş Hekimliği’ne yönelik hem teorik bilgiler en bilimsel ve modern şekilde veriliyor, hem de gençlerin eğitimlerini pratiğe dökebilmeleri için sayısız olanak sunuluyor.

Teknolojik laboratuvarlar, en yeni teknoloji ile donatılmış merkezler sayesinde Diş Hekimliği okumak artık sadece bir keyiften ibaret. Ortalama 2500 Dolar ile 6000 Dolar arasında değişen harç bedelleri öğrencilerin yurt dışında okuma hayallerine katkıda bulunuyor. Sadece lise diploması veya dengi okul diploması olan öğrenciler dahi herhangi bir sınava girmeden yıllardır hayalini kurdukları mesleğin eğitimini almaya başlıyorlar.

Her yıl belli dönemlerde başvuru yapılan okullarda Türk öğrenciler için de kontenjan bulunuyor. Bu sayede gençler sınava girmekten kurtuluyor ve herhangi bir taban puan almadan da yurt dışında okumanın tadını çıkarıyorlar.

YÖK tarafından tanınan diplomalar sayesinde Diş Hekimliği bölümünden mezun olan öğrenciler Türkiye’de en iyi şartlarda iş bulabiliyor veya kendi muayenehanelerini açacak denli donanıma sahip oluyorlar. Her türlü başvuru evrak ve kabul işlemlerini yapan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek siz de sadece lise diplomanızla bu bölümlerde okuyabilirsiniz. 25 yaşınızı doldurmadıysanız ve sağlık raporunuz da varsa kayıt için sadece Eurostar yetkilileri ile görüşerek hemen hayallerinize kavuşmak için bir adım atabilirsiniz.

Gençlerin e çok rağbet gösterdikleri, okumak için sınavlardan yüksek puan almaya çalıştıkları Eczacılık Bölümü yurt dışındaki üniversitelerde de oldukça popüler. Özellikle Ukrayna’da eczacılık eğitimi Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni ise bölüme girmek için hiçbir sınav zorunluluğu bulunmaması. Yani gençlerimiz alıştıkları sınav silsilesinden ve puan derdinden kurtulmuş olarak doğrudan Ukrayna üniversitelerinde Eczacılık bölümünde okuyabiliyorlar. Diğer bölümlerde olduğu gibi Eczacılıkta da başvuru için aranan ilk şart 25 yaşını doldurmamış olmak. Aynı zamanda gençlerin lise mezunu veya dengi bir okuldan aldıkları diplomanın aslı da gerekiyor. Tam teşekküllü bir kurumdan alınmış sağlık raporu dışında beklenen başka bir şey yok.

Diğer kayıt ve başvuru işlemleri ise Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından kolayca yapıldığı için gençler sadece eğitimlerine odaklanabiliyorlar. Ukrayna’da Eczacılık okumak isteyen gençler oldukça cüzi rakamlarda harç bedelleri ödüyorlar. Okulların sağladığı tüm sosyal ve bilimsel imkandan yararlanırken aynı zamanda geniş laboratuarlarda, en yeni teknolojik alt yapı ile çalışma olanağı bulup, çeşitli projelerde yer alabiliyorlar. Mezun olunduğunda diğer üniversitelerdeki gibi Avrupa’da ve ülkemizde geçerli olan en pretisjli mavi diplomalara sahip olunuyor.

Tüm dünyadaki en geçerli ve popüler mesleklerden olan İnşaat Mühendisliği de gençlerin yoğun ilgi gösterdiği, okumak için can attıkları bölümlerden biri. Ukrayna’da İnşaat Mühendisliği okumak da bu yüzden en çok istenen durumların başında geliyor. Ülkenin e iyi üniversitelerinde hiçbir sınava girmeden doğrudan başvuruda bulunarak İnşaat Mühendisliği okumak Türk gençleri için gerçekten büyük avantaj.

Hem Ukrayna’da eğitim alıyor, hem mezun olduklarında ana dilleri gibi yabancı dil konuşuyor, hem ülkemizde, hem de Ukrayna veya diğer Avrupa ülkelerinde çalışma fırsatı bulabiliyorlar. Sayısız avantaja sahip olunan İnşaat Mühendisliği bölümünde okumanın ekonomik faturası da ülkemizdekinden daha düşük diyebiliriz.

Uygun harç bedelleri ve ülkenin ucuz yaşam koşulları gençlerin hem eğitim alıp, hem de eğlenecek aman ve bütçe sahibi olabilmelerine olanak sağlıyor. 2000 Dolar’dan başlayan eğitim harç bedelleri bulunan bölümün eğitim dili Rusçadır. Okullara göre harç bedelleri değişkenlik gösterebilir ancak yine de diğer ülkeler ve üniversiteler ile kıyaslandığında bu rakamlar oldukça ekonomiktir. Ukrayna’nın bütün şehirlerinde var olan Teknik ve İnşaat Mimarlık Üniversitesi ismi verilen kurumlarda İnşaat Mühendisliği eğitimi alınabilmektedir.

Türk gençlerine sınavsız İnşaat Mühendisliği Bölümü’ne girebilmeleri için kontenjan yaratan Ukrayna’da öğrenci olmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirsiniz. Lise diplomanızla başvuru yapabilirsiniz.  25 yaş altı olmanız ve sağlık raporunuzun olması sayesinde kayıt işlemleriniz sorunsuz şekilde hallolacaktır. Her yıl Haziran ayında başlayan başvurular nedeniyle kontenjanlar kısa süre içinde bitmektedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden Eurostar yetkilileri ile görüşerek kaydınızı yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Ukrayna’da İnşaat Mühendisliği okuyan gençler eğitimlerinin sonunda Europass Mavi Diploma alırlar. YÖK tarafından tanınan bu diplomalar aynı zamanda Avrupa’da oldukça geçerlidir. Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredatla gençleri alanlarında profesyonel birer iş gücü haline dönüştüren okullarda teorik ve pratik alanda en iyi eğitimler verilmektedir. Okullar Eylül, Ekim ve Kasım ayları boyunca öğrenci kabul etmektedirler ancak kontenjanların sınırlı olduğu unutulmamalıdır.

Mezun olduğunuzda iş konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, donanımlarınızı artırmak ve sınavız şekilde İnşaat Mühendisliği okumak niyetindeyseniz bu fırsatı kaçırmamalısınız. Tıpkı “Bilgi bir ışık gibidir. Onu kullanırsanız daha parlak olur, kullanmazsanız söner. (Alexander Everett)” sözünde olduğu gibi siz de bilginizi kullanabilmek ve hayata geç kalmamak için bir an önce Ukrayna Üniversitelerinde istediğiniz bölümde okuma şansını yakalamalısınız.

Gelişen yüzyılda en çok ihtiyaç duyulan mesleklerin başında Mimarlık gelmektedir. Hayatın her alanında var olan bu meslek gençler içinde çok popülerdir. İyi paralar kazanabilmek, saygın bir mesleğe sahip olabilmek için sınavlara girip Mimarlık okumak isteyenlerin sayısı her geçen gün çığ gibi artış göstermektedir. Yabancı öğrencilerle kaynaşabileceğiniz, çağı yakalamış, modern bir eğitim alacağınız Ukrayna’da Mimarlık okumak sizin için pek çok ayrıcalığı yakalamak anasına gelecektir.

Ekonomik hayat koşullarının var olduğu ülkede Mimarlık Bölümlerinde okumak için 2000 ile 6000 Dolar arasında değişen harç bedelleri yeterli olacaktır. Her türlü sosyal haktan faydalanabileceğiniz okulların teknik imkanları da eğitiminizi Avrupa standartlarına taşıyacaktır. Bilimsel verilerin ışığında, dünya ile entegre olmuş şekilde bir eğitim almak istiyorsanız siz de sınavsız Mimarlık bölümüne girebilirsiniz.

Lise mezunu olmanız veya dengi bir okuldan diploma almış olmanız Mimarlık bölümüne girmeniz için son derece yeterlidir. Haziran ayında başlayan başvurular yoğun talepten ötürü hemen dolmakta olduğu için gençlerimiz bu bölüme başvuru tarihlerini geçirmemeleri gerekmektedir.

Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun dersler verilen okulların bulunduğu şehirlerde sosyal hayat oldukça canlıdır. Rusça eğitim verilen okullarda aynı zamanda İngilizce dil bilginizi de geliştirebilirsiniz. Mezun olunması halinde ülkemizde de geçerliliği olan, Avrupa’nın en saygın belgeleri arasında gösterilen Europass Mavi diploma sahibi olursunuz.

Artık Makine Mühendisliği okumak için sınavlarla boğuşmanıza gerek yok. Bir fark yaratabilir ve siz de pek çok Türk öğrenci gibi dünyanın en iyi okullarının bulunduğu Ukrayna’da Makine Mühendisliği okuyabilirsiniz. Rusça eğitim verilen okulda yabancı dil bilginiz artacak ve bu sayede mezun olduğunuzda ülkemiz dışında dilerseniz Ukrayna ve Rusya’da da kolaylıkla iş bulabileceksiniz. İngilizcenizi de geliştireceğiniz okula başvurmak için lise veya dengi okuldan mezun olmanız gerekiyor. Bu sayede herhangi bir sınava girmeden de doğrudan Makine Mühendisliği bölümlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Sağlık raporu ve 25 yaşın altında olma koşulları dışında sizi zorlayacak herhangi bir durum söz konusu olmayacağı için eğitiminize hemen başlayabilirsiniz. Bilime değer veren, Avrupa’nın en iyi okullarından birinden alacağınız eğitim sayesinde geleceğinizi kendiniz oluşturabileceksiniz. Mavi diplomanızla mezun olduktan sonra iş konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Ülkemizde geçerli olan diplomalar mühendislik alanında istediğiniz çalışmayı yapma olanağı da sunacaktır.

Rusça eğitim veren okullar arasında bulunan Ukrayna’da Elektrik Mühendisliği bölümleri sayesinde rüyalarınız gerçek olabilir. Hem yabancı dil öğrenebileceğiniz, hem Avrupa’da okumanın verdiği heyecanı sonuna kadar yaşayabileceğiniz bu şans artık ayağınıza geliyor. Hazırlık sınıfları bulunan okula kayıt yaptırmak isteyen gençler herhangi bir sınava girmiyorlar. Sadece lise veya dengi bir okul mezuniyet belgesi yeterli oluyor. Bir de taban puan uygulaması olmadığı için öğrencilerimiz rahat bir nefes alabiliyorlar.

25 yaşın altındaki her Türk genci bu şartlara uygun olması halinde çok uygun harç bedelleri okuyarak Elektrik Mühendisliği alanında en bilimsel eğitimleri almaya hak kanıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yapılan başvuru ve kayıt işlemleri sorunsuz şekilde sürdüğü için eğitime konforlu bir başlangıç yapılıyor. Hem uygun harç bedelleri, hem de yaşam koşullarının kolaylığı sayesinde öğrenciliğin tadını çıkarabileceğiniz, mavi diplomanızla her yerde iş bulabileceğiniz bu eğitim fırsatını yakalamak için harekete geçin. Her yıl Haziran ayında başlayan başvuruların belli sayıda kontenjanlarla sınırlı olduğunu da unutmamanız gerekiyor.

Bilgisayar Mühendisliği okumak çağın en önemli mesleklerinden birini yapmak ve iş konusunda asla sıkıntı çekmemek demektir. Üstelik bu eğitimi bir de yurt dışında alanlar daha da avantajlı duruma geçerler. Eğer sınavlarla vakit kaybetmek istemiyorsanız ve hayalinizde Bilgisayar Mühendisi olmak varsa size altın değerinde bir fırsat sunan Ukrayna Üniversitelerine hemen başvurmalısınız.

En yeni teknolojik donanımlara sahip olan okullarda öğrenci olmak için sadece lise veya dengi okul diplomasına sahip olmanız yeterli. Ülkemizdekine benzer herhangi bir sınava girmeden de kolaylıkla bu bölümde öğrenci olabilirsiz.

Farklı şehirlerde alabileceğiniz eğitimlerin harç bedelleri ise çok uygundur. Cüzi rakamlara hem Avrupa’nın en iyi okullarında Bilgisayar Mühendisliği okuyacak, hem de geleceğinizi şansa bırakmayacak, her yerde iş bulmanızı kolaylaştıracak Europass Mavi diploma sahibi olacaksınız.

Ülkemizden Ukrayna’nın hemen her şehrine uçak yolculuğu yapmak mümkün. Özellikle de eğitim amacı ile ülkeye giden gençler haftanın her günü düzenlenen uçak seferi sayesinde büyük konfor yaşıyorlar. Aileleri ile daha sık görüşebiliyorlar. Uçak seferlerinin sıklığı kadar vize muafiyet olması da her alamda bürokratik işlemlere harcanan zaman ve paradan tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor.

THY’nin uçak seferleri yanında özel hava yolu şirketlerinin de haftanın belli günlerinde Ukrayna’nın pek çok şehrine uçuş yaptığını web sitelerinden görebilirsiniz. Tarifler ve uçak saatleri sıklıkla değiştiği için mutlaka resmi sitelerden uçuş şartları ve ücretlerini incelemelisiniz.

Uçak dışında Ukrayna’ya haftanın belli günlerinde tren seferleri de düzenleniyor. Uçakla seyahate göre daha uzun sürdüğü için zaman sorunu yaşamayanlar için iyi ve ucuz bir alternatif olacaktır. Aynı şekilde otobüs yolculuğu de öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden biri. İstanbul’dan düzenlenen otobüs seferleri ile ilgili detaylı bilgiyi internetten bulabilirsiniz. Feribot serfleri de düzenlenen Ukrayna’ya gemi seyahati yapmak da artık oldukça kolay.

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Ukrayna'da Üniversite Akreditasyonlarımız

harkov-ekonomi-ve-hukuk-universitesi-logo
kiev-havacilik-universitesi-logo
odessa-denizcilik-universitesi-logo
sumi-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

whatsapp1