Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

  Ulusal statü kazanmış bir denizcilik akademisinde eğitim almaya hazır mısınız? İlk başlangıçta denizcilik okulu ile başlayan okul eğitimi giderek akademikleşmiştir. 1944’lü yıllardan 21 Eylül 2002 evveliyatına kadar olan sürece kadar gelişimini tamamlayarak iyi bir Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi konumunu kazanmıştır. Küçüklüğünden beri ben denizci olmalıyım hayalini taşıyan gençler için bu okul Avrupa’da harika bir fırsat olacaktır. Kayıt işlemlerinizi başlatırken Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ni Ukrayna’da almış olma avantajlarını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Ukrayna denizcilik eğitim almaya son derece elverişli bir ortam oluşuyla denizcilik alanında gelişebilmenin son derece mümkün olduğu bir ülkedir. Avrupa’nın bilinene denizcilerini yetiştirmekle kalmayan akademi bu konuda başarılarını arttırma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Donanımlı ve onuruyla çalışmayı başaran kişileri yetiştirdiği için köklü bir geçmişe sahip akademinin bir öğrencisi olmak istemez misiniz?

  Hem bilimsel bununla beraber modern teknolojiye paralel geliştirilen derslik- uygulama ortamları denizcilik alanında başarılı olabilmeye müsaade edebilmektedir. Her gencin Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi öğrencisi olarak kendini geçmişin tanınan denizcilerinden biri olmaya aday gördüğü bir eğitim ortamıdır. Eğitim yaşamınızda tanınmış denizcilerle uygulama derslerine eşlik ederken pek çok deniz aracının yer aldığı gerçek denizlerde uygulama imkanlarına haiz olabileceksiniz. Denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku, donanma, kargo taşımacılığı, gemi kontrolü, ekonomi, pilotaj, seyrüsefer gibi derslerde başarı elde edebilme imkanına haiz olabileceksiniz. Lisanstan uzmana, bilim uzmanından ön lisans sürecine kadar farklı eğitim boyutlarından faydalanarak kaliteli Avrupa eğitim ortamlarının avantajlarını değerlendirme şansınız olabilecek. Avrupa standartlarında alacağınız eğitim farklı sertifikaları alarak mezun olabileceğiniz tüm koşulları sizlere sağlayabilecektir.

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden faydalanarak eğitim sürecinizde kayıt işlemlerinizi daha pratik tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim materyallerini görmek, derslik ortamlarını incelemek, uygulama alanlarını gezmek benzer biçimde isteklerinizde de Eurostar rehberiniz olabilecektir. Ukrayna’da alacağınız bu eğitimde ihtiyaç duyacağınız her mevzuda beklediğiniz yardımı bulabileceksiniz. Spor yapabileceğiniz, yüzebileceğiniz, yiyecek yiyebileceğiniz, çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz, araştırma yapabileceğiniz tüm alan zenginlikleriyle Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi sizleri beklemektedir. Bilimsel niteliği olan kadro olarak da Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi olarak bilim çalışmalarına her zaman katılan bir ekip mevcuttur. Başarılı olan tüm öğrencilerin bu biçim çalışmalara katılıp uygulama alanlarında bilimsel niteliği olan birim elemanlarıyla omuz omuza yer alabilmesi de mümkündür. Bu avantajları yakalayabilmek için akademik birimin bir öğrencisi olmanız kafi olacaktır. Birçok ülkede taban puana bakılarak gerçekleştirilen kabul işlemlerinin aksine bu bilimsel niteliği olan birimde kabulde böyle bir şart yoktur. Sizi zorla alınan bir puana bakmadan ekibine alacak olan bu akademinin öğrencisi olmaya hazır mısınız? Sıhhat hizmetlerinden yurt imkanalrına, toplumsal kulüplerden modern eğitim olanaklarına kadar her yönüyle emsalsiz kaliteli bir birim olan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi kaydı için daha fazla düşünmeyin. Tüm yetkiyi Eurostar danışmanına vererek girişimde bulunabilirsiniz.


  Odessa Uluslararası Denizcilik Akademisi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Gemicilik-Uzak Yol Gemi Kaptanlığı 1350 $ 3300 $
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Den. ve İç kara Su Yolları 1350 $ 2800 $
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Mühendislik 1350 $ 2800 $
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Elek. Müh. ve Radyo Elktr. 1350 $ 2800 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1