Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Farklı dillerde eğitim rahat ulaşım imkanı ve yök tarafından tanınan üniversite olması sebebiyle öğrencilerin tercih sebebi olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde lisans eğitimi alan öğrenciler kaliteli bir eğitim süreci geçiriyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça yahut Ukraynaca dilleri ile birlikte eğitim verilmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde dahilinde yer alan bu eğitim sisteminde öğrencinin araştırmacı bir kişilik kazanması temel prensiplerden biri olarak benimsenmiştir. Tüm dünyanın ön görmekte olduğu eğitim sistemi olarak kendini sürekli olarak geliştirmekte olan Bologna eğitim sisteminin Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde dahilinde uzun yıllardan beri kullanılıyor olması bu alanda verilmiş olan mezunların yaptığı çalışmalar ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinin başarısını gözler önüne sergilemektedir.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ile beraber alabileceğiniz eğitimler için hangi bölümler olduğuna bir bakalım;

  ekonomi Bölümü dahilinde ekonomi alanında kaliteli bir eğitim alabileceksiniz. Bolgona eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu bu bölümler dahilinde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi bir birinden kaliteli ekonomistler çıkartmaktadır.

  İşletme Bölümü ile birlikte verilmekte olan eğitimde yukarıda belirtmiş olduğumuz üç dilden birini tercih ederek eğitim alabiliyorsunuz. Alacağınız eğitimler dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınızda yök denkliği bulunmaktadır. Matematik Bölümü dahilinde matematiğin detaylarına erişme olanağına haiz olabileceksiniz. Bu alanda alacağınız eğitim dahilinde iyi bir matematikçi olabilirsiniz. Mekanik Enstitüsü Bölümü ile birlikte mekanik anlamda kaliteli bir eğitim sürecine doğal tutulacaksınız. Bu alanda yapacğaınız çalışamlar ile beraber başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

  Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü ile beraber bu alanda iyi bir çalışma sergileyerek lisans sürecini tamamlayabilirsiniz. Mikrobiyoloji bölümünde mikro boyuttaki organizmaların incelenmekte olduğunu görüyoruz. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde bakteriler, virüsler, algler vb. Canlıların incelenmekte olduğunu görmekteyiz. Biyoloji Bölümü dahilinde canlıların yaşamı ile ilgili faktörlerin ele alındığı bir eğitim sistemi ile karşılaşıyoruz. Kimya Bölümü dahilinde kaliteli bir eğitim verilmektedir. Bu alanda da bologna eğitim sistemi veriliyor.

  Hukuk Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca veya İngilizce olarak tercih edilmektedir. Elde edilen diplomalar yüksek öğretim kurumu ile olan denklik neticesinde geçerlidir. Gazetecilik Bölümü ile birlikte verilmekte olan eğitimlerde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Bu alanda çalışmalarınızı sürdürmek için ise yök denkliği ile beraber dilerseniz kendi ofisinizi açabilir veya bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Toplumsal Hizmetler Bölümü ve toplumsal Bilimler Bölümü dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Sözel ağırlıklı bir bölümdür. Siyasi Bilimler Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitimlerde iyi bir siyasetci olarak yetişebilirsiniz ve bu alanda lüzumlu çalışmaları uygulama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

  Coğrafya Bölümü ile beraber coğrafi bilgiler mevzusunda kendinizi geliştirme imkanına sahip olabileceğiniz şeklinde iyi bir lisans eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimi alabilir ve kendinizi bu alanda geliştirmeye devam ederek çağdaş yaşamın getirmiş olduğu toplumsal bir hayata haiz olabilirsiniz. Bu alanlarda yapacağınız çalışmalar eşliğinde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir eğitim sürecine doğal tutulabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar sizi çok daha iyi bir yere getirmeye temel olarak size kaliteli bir halde bilgiler yüklemeye ve bu alanda gerekli alt yapı çalışmalarını Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinda almaya yöneltecektir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde verilmekte olan eğitimler ile birlikte iyi bir çalışma yaşamına haiz olabilirsiniz. Bu yönden yapacağınız teknik ve mesleki çalışmalar dahilinde kaliteli bir informasyon birikimine haiz olabileceğiniz benzer biçimde hem de başarılı bir öğrencilik hayatı sizi bekliyor olacaktır. Bu süreçte sizde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak mevzu ile ilgili alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.


  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Eğitim

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın kıyı kesiminde bulunan gezim acısından oldukca gelişmiş bir liman şehri olan Odessa’da yer alır. Son derece iyi donanıma sahip hızla büyüyen ve eğitim alanında yenilikçi, çok yönlü olan üniversite’de kültür merkezi, sinema kulübü, konferans salonu, çağıl sınıflar, spor merkezleri, öğrenci kafeleri ve büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Yerli ve yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını donanımlı çağdaş binalarında, eğitim ekibi olarak da doçent ve profesörleri üst düzeyde informasyon birikimlerini paylaşarak prestiji ve kaliteyi yaymaktadırlar. Üniversite bünyesinde 4 fakülte,2 enstitü ve 17 uzmanlık dalında eğitim verilmektedir. Türkiye’den gönderdiğimiz öğrenciler istedikleri bölümlerde okuyabilmektedir. Yeni eğitim dönemi açık öğretim şeklin de okunabilir yahut dersler ve sınavlar internet üzerinden İngilizce olarak okunabilir. Örgün eğitimlerde üniversitemizde bulunan tüm bölümlerde zaten eğitimler Rusça dili ile alınabilmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde eğitim Point Yurtdışı Eğitim ve Eurostar Yurtdışı eğitim işbirliğinde geçekleştirilmektedir. Başka müessese ve müesseselarla başvurular geçersizdir.


  Eğitim Lisans Programları

  • Diş Hekimliği 4500$
  • Eczacılık 4000$
  • Psikoloji 3500$

  Uzaktan Eğitim Lisans Programları 2000$

  • Uluslararası ilişkiler
  • Uluslararası ekonomik ilişkiler
  • Uluslararası hukuk
  • İşletme yönetimi
  • İşletme ekonomisi
  • İşletme
  • Hukuk
  • Hukuk bilimi
  • Sosyal bilimler bölümleri
  • Filoloji bilimler bölümleri
  • Sanat ve dizayn

  Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Bölümleri 2500$

  • Uluslararası Hukuk
  • İşletme Yönetimi
  • Hukuk Bilimi
  Lisans Bölümleri Rusça İngilizce
  Diş Hekimliği 2.550$ 2.850$
  Eczacılık 2.150$ 2.850$
  Bilgisayar Mühendisliği 1.850$
  Laboratuvar 2.150$ 2.250$
  Televizyon 2.150$ 2.250$
  Medya 2.150$ 2.250$
  Film Çekim 2.150$ 2.250$
  Sahne 2.150$ 2.250$
  Grafik Tasarım Multimedya 2.150$ 2.250$
  Kameraman 2.150$ 2.250$
  Hopörlör 2.150$ 2.250$
  Güvenlik Bilgi Ve İletişim Sistemleri 2.150$ 2.250$
  Mali Ve Ekonomik 2.150$ 2.250$
  Güvenlik 2.150$ 2.250$
  Denetim Ve Muhasebe 2.150$ 2.250$
  Proje Yönetimi 2.150$ 2.250$
  İdari Yönetimi 2.150$ 2.250$
  İşletme Ekonomisi 2.150$ 2.250$
  Şirket Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Kuruluşlar Ve İdarinin Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Organizasyon Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Ekonomik İlişkileri 2.150$ 2.250$
  Uluslararası İşletme 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Hukuk 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Yönetim 2.150$ 2.250$
  Dış Ticaret 2.150$ 2.250$
  Hukuk 2.150$ 2.250$
  Filoloji 2.150$ 2.250$
  Pedagoji 2.150$ 2.250$
  Tercümanlık 2.150$ 2.250$
  Parfümeri Ve Kozmetik 2.150$ 2.250$
  Bilgisayar Sistemleri Ve Teknolojileri 2.150$ 2.250$
  Doğu Dilleri 2.150$ 2.250$
  Rusça Dili 2.150$ 2.250$
  İngiliz Dili 2.150$ 2.250$
  Arap Dili 2.150$ 2.250$
  Türk Dili 2.150$ 2.250$
  Fars Dili 2.150$ 2.250$
  İlköğretim Öğretmenliği 2.150$ 2.250$

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Eğitim

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer alan Odessa kentinde kurulmuş olan kaliteli bir şekilde eğitim veren Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan ve bologna eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim veren ve sisteme sahip bir şekilde eğitim veren kurumudur. Köklü bir geçmişe sahip olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde zengin kaynakları ve gelişmiş internet ağlı sınıflarla bilimsel alanda eğitim çalışmaları yapan gelişmiş bir üniversite olduğunu gerek yapmış olduğu çalışmalarla gerek ise öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler ile göstermektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. İş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlamak gibi fonksiyonları da yerine getirmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir. Ayrıca Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak;

  • Ekonomi Bölümü
  • İşletme Bölümü
  • Matematik Bölümü
  • Mekanik Enstitüsü Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü
  • Mikrobiyoloji Bölümü
  • Biyoloji Bölümü
  • Kimya Bölümü
  • Hukuk Bölümü
  • Gazetecilik Bölümü
  • Sosyal Hizmetler Bölümü
  • Sosyal Bilimler Bölümü
  • Siyasi Bilimler Bölümü
  • Coğrafya Bölümü
  • Felsefe Bölümü
  • Alman Filolojisi Bölümü
  • Doğal ve Beşeri bilimler Bölümü

  Bu bölümlerin birinde sizde kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için;

  • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz bu lise diploması ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştrilecektir.
  • Yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Biliyoruz ki Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanes ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bir hazırlık eğitimi sürecine tabi tutulacaksınız. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber konu ile ilgili akıcı bir şekilde aksana sahip iyi bir yabancı dil bilginiz olacaktır. Eğer İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber iyi bir şekilde lisans eğitimi almak için doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirilmekte olacaksınız.
  • Sağlıklı olmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından sağlık muayenesinden geçirilmeniz gerekmektedir. Heyet önünden geçecek bu rapor ile beraber aids olmadığınızın onaylanması gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bu raporun öncelikle tercümesi sağlanarak noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekmektedir.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sürecine girmek için bu şartlara uyum sağlıyor olmalısınız. Bu şartlara uygun bir yapıya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle beraber gerekli çalışmaları sürdürme imkanına sahip olacağız.

  Yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde alacağınız eğitim sizin hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar olacaktır. Bu alanda yapılacak çalışmalarda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber gerek Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi kayıt başvurularında tam başarı sağlamış olan ekibimzide bu konuda tam destek alabilirsiniz.


  Odessa Uluslararası Humaniterni Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Eczacılık 1350 $ 2850 $ 2150 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Diş Hekimliği 1350 $ 2850 $ 2550 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Hukuk 1350 $ 2100 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Ekonomi & Yönetim 1350 $ 2100 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Dil Bilimi Ve Tercümanlık 1350 $ 2100 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Ekonomi 1350 $ 2100 $ 2000 $
  ODESSA ULUSLAR ARASI HUMANİTERNİ Beden Eğitimi 1350 $ 2100 $ 2000 $

  Sokak Görünümü


  Galeri


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1