Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Farklı dillerde eğitim rahat ulaşım imkanı ve yök tarafından tanınan üniversite olması sebebiyle öğrencilerin tercih sebebi olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde lisans eğitimi alan öğrenciler kaliteli bir eğitim süreci geçiriyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri

  dOdessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi
  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi
  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Özellikle Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde bologna eğitim sistemi ile beraber İngilizce, Rusça yahut Ukraynaca dilleri ile birlikte eğitim verilmektedir. Ayrıca öğrencinin araştırmacı bir kişilik kazanması temel prensiplerden biri olarak benimsenmiştir. Tüm dünyanın ön görmekte olduğu eğitim sistemi olarak kendini sürekli olarak geliştirmekte olan hatta Bologna eğitim sisteminin Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde dahilinde uzun yıllardan beri kullanılıyor olması bu alanda verilmiş olan mezunların yaptığı çalışmalar ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinin başarısını gözler önüne sergilemektedir.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ile özellikle beraber alabileceğiniz eğitimler için hangi bölümler olduğuna bir bakalım;

  Özellikle eonomi Bölümü dahilinde ekonomi alanında kaliteli bir eğitim alabileceksiniz. Bolgona eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu bu bölümler dahilinde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi bir birinden kaliteli ekonomistler çıkartmaktadır.

  Her şey Eğitim

  Ayrıca Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi İşletme Bölümü ile birlikte verilmekte olan eğitimde yukarıda belirtmiş olduğumuz üç dilden birini tercih ederek eğitim alabiliyorsunuz. Özellikle alacağınız eğitimler dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınızda yök denkliği bulunmaktadır. Hatta matematik Bölümü dahilinde matematiğin detaylarına erişme olanağına haiz olabileceksiniz. Öncelikle bu alanda alacağınız eğitim dahilinde iyi bir matematikçi olabilirsiniz. Mekanik Enstitüsü Bölümü ile birlikte mekanik anlamda kaliteli bir eğitim sürecine doğal tutulacaksınız. Özellikle bu alanda yapacağınız çalışamlar ile beraber başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi arası Ekonomik İlişkiler Bölümü ile beraber bu alanda iyi bir çalışma sergileyerek lisans sürecini tamamlayabilirsiniz. Özellikle Mikrobiyoloji bölümünde mikro boyuttaki organizmaların incelenmekte olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde bakteriler, virüsler, algler vb. Canlıların incelenmekte olduğunu görmekteyiz. Biyoloji Bölümü dahilinde canlıların yaşamı ile ilgili faktörlerin ele alındığı bir eğitim sistemi ile karşılaşıyoruz. Kimya Bölümü dahilinde kaliteli bir eğitim verilmektedir. Özellikle bu alanda da bologna eğitim sistemi veriliyor.

  En Yakınınız Olan Üniversite!

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Hukuk Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca veya İngilizce olarak tercih edilmektedir. Hatta elde edilen diplomalar yüksek öğretim kurumu ile olan denklik neticesinde geçerlidir. Gazetecilik Bölümü ile birlikte verilmekte olan eğitimlerde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Bu alanda çalışmalarınızı sürdürmek için ise yök denkliği ile beraber dilerseniz kendi ofisinizi açabilir veya bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Toplumsal Hizmetler Bölümü ve toplumsal Bilimler Bölümü dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Sözel ağırlıklı bir bölümdür. Özellikle Siyasi Bilimler Bölümü dahilinde verilmekte olan eğitimlerde iyi bir siyasetci olarak yetişebilirsiniz ve bu alanda lüzumlu çalışmaları uygulama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

  Özellikle Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Coğrafya Bölümü ile beraber coğrafi bilgiler mevzusunda kendinizi geliştirme imkanına sahip olabileceğiniz şeklinde iyi bir lisans eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimi alabilir ve kendinizi bu alanda geliştirmeye devam etmek çağdaş yaşamın getirmiş olduğu toplumsal bir hayata haiz olmanızı sağlayacaktır. Bu alanlarda yapacağınız çalışmalar eşliğinde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber iyi bir eğitim sürecine doğal tutulabilirsiniz. Özellikle yapacağınız çalışmalar sizi çok daha iyi bir yere getirmeye temel olarak size kaliteli bir halde bilgiler yüklemeye ve bu alanda gerekli alt yapı çalışmalarını Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinda almaya yöneltecektir.

  Aileniz Kadar Sizlere Yakın Bir Üniversite Düşünün!

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde verilmekte olan eğitimler ile birlikte iyi bir çalışma yaşamına haiz olabilirsiniz. Bu yönden yapacağınız teknik ve mesleki çalışmalar dahilinde kaliteli bir informasyon birikimine haiz olabileceğiniz benzer biçimde hem de başarılı bir öğrencilik hayatı sizi bekliyor olacaktır. Bu süreçte sizde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak mevzu ile ilgili alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.


  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Eğitim

  Özellikle Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın kıyı kesiminde bulunan gezim acısından oldukca gelişmiş bir liman şehri olan Odessa’da yer alır. Son derece iyi donanıma sahip hızla büyüyen ve eğitim alanında yenilikçi, çok yönlü olan üniversite’de kültür merkezi, sinema kulübü, konferans salonu, çağıl sınıflar, spor merkezleri, öğrenci kafeleri ve büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Yerli ve yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını donanımlı çağdaş binalarında, eğitim ekibi olarak da doçent ve profesörleri üst düzeyde informasyon birikimlerini paylaşarak prestiji ve kaliteyi yaymaktadırlar. Ayrıca Üniversite bünyesinde 4 fakülte,2 enstitü ve 17 uzmanlık dalında eğitim verilmektedir. Türkiye’den gönderdiğimiz öğrenciler istedikleri bölümlerde okuyabilmektedir. Yeni eğitim dönemi açık öğretim şeklin de okunabilir yahut dersler ve sınavlar internet üzerinden İngilizce olarak okunabilir. Özellikle örgün eğitimlerde üniversitemizde bulunan tüm bölümlerde zaten eğitimler Rusça dili ile alınabilmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde eğitim Point Yurtdışı Eğitim ve Eurostar Yurtdışı eğitim işbirliğinde geçekleştirilmektedir. Başka müessese ve müesseselarla başvurular geçersizdir.


  Eğitim Lisans Programları

  • Diş Hekimliği 4500$
  • Eczacılık 4000$
  • Psikoloji 3500$

  Uzaktan Eğitim Lisans Programları 2000$

  • Uluslararası ilişkiler
  • Uluslararası ekonomik ilişkiler
  • Uluslararası hukuk
  • İşletme yönetimi
  • İşletme ekonomisi
  • İşletme
  • Hukuk
  • Hukuk bilimi
  • Sosyal bilimler bölümleri
  • Filoloji bilimler bölümleri
  • Sanat ve dizayn

  Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Bölümleri 2500$

  • Uluslararası Hukuk
  • İşletme Yönetimi
  • Hukuk Bilimi

  Lisans Bölümleri

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  Rusça İngilizce
  Diş Hekimliği 2.550$ 2.850$
  Eczacılık 2.150$ 2.850$
  Bilgisayar Mühendisliği 1.850$
  Laboratuvar 2.150$ 2.250$
  Televizyon 2.150$ 2.250$
  Medya 2.150$ 2.250$
  Film Çekim 2.150$ 2.250$
  Sahne 2.150$ 2.250$
  Grafik Tasarım Multimedya 2.150$ 2.250$
  Kameraman 2.150$ 2.250$
  Hopörlör 2.150$ 2.250$
  Güvenlik Bilgi Ve İletişim Sistemleri 2.150$ 2.250$
  Mali Ve Ekonomik 2.150$ 2.250$
  Güvenlik 2.150$ 2.250$
  Denetim Ve Muhasebe 2.150$ 2.250$
  Proje Yönetimi 2.150$ 2.250$
  İdari Yönetimi 2.150$ 2.250$
  İşletme Ekonomisi 2.150$ 2.250$
  Şirket Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Kuruluşlar Ve İdarinin Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Organizasyon Yönetimi 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Ekonomik İlişkileri 2.150$ 2.250$
  Uluslararası İşletme 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Hukuk 2.150$ 2.250$
  Uluslararası Yönetim 2.150$ 2.250$
  Dış Ticaret 2.150$ 2.250$
  Hukuk 2.150$ 2.250$
  Filoloji 2.150$ 2.250$
  Pedagoji 2.150$ 2.250$
  Tercümanlık 2.150$ 2.250$
  Parfümeri Ve Kozmetik 2.150$ 2.250$
  Bilgisayar Sistemleri Ve Teknolojileri 2.150$ 2.250$
  Doğu Dilleri 2.150$ 2.250$
  Rusça Dili 2.150$ 2.250$
  İngiliz Dili 2.150$ 2.250$
  Arap Dili 2.150$ 2.250$
  Türk Dili 2.150$ 2.250$
  Fars Dili 2.150$ 2.250$
  İlköğretim Öğretmenliği 2.150$ 2.250$

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Eğitim

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer alan Odessa kentinde kurulmuş olan kaliteli bir şekilde eğitim veren Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan ve bologna eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim veren ve sisteme sahip bir şekilde eğitim veren kurumudur. Köklü bir geçmişe sahip olan zengin kaynakları ve gelişmiş internet ağlı sınıflarla bilimsel alanda eğitim çalışmaları yapan gelişmiş bir üniversite olduğunu gerek yapmış olduğu çalışmalarla gerek ise öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler ile göstermektedir.  Sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. İş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlamak gibi fonksiyonları da yerine getirmektedir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir. Ayrıca Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak;

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  • Üstelik Ekonomi Bölümü
  • Üstelik İşletme Bölümü
  • Üstelik Matematik Bölümü
  • Üstelik Mekanik Enstitüsü Bölümü
  • Üstelik Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü
  • Üstelik Mikrobiyoloji Bölümü
  • Üstelik Biyoloji Bölümü
  • Üstelik Kimya Bölümü
  • Üstelik Hukuk Bölümü
  • Üstelik Gazetecilik Bölümü
  • Üstelik Sosyal Hizmetler Bölümü
  • Üstelik Sosyal Bilimler Bölümü
  • Üstelik Siyasi Bilimler Bölümü
  • Üstelik Coğrafya Bölümü
  • Üstelik Felsefe Bölümü
  • Üstelik Alman Filolojisi Bölümü
  • Üstelik Doğal ve Beşeri bilimler Bölümü

  Bölümler Arası Eğitimin Öncüsü Olan Bir Üniversite

  Bu bölümlerin birinde sizde kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber gelişmiş ülkelerdeki gibi bir eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için;

  • Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Özellikle  elde edeceğiniz bu lise diploması ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştrilecektir.
  • Yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Biliyoruz ki Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Özellikle bu dillerden en az bir tanes ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bir hazırlık eğitimi sürecine tabi tutulacaksınız. Hazırlık sınıflarında yapılacak çalışmalar ile beraber konu ile ilgili akıcı bir şekilde aksana sahip iyi bir ayrıca yabancı dil bilginiz olacaktır. Eğer İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber iyi bir şekilde lisans eğitimi almak için doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirilmekte olacaksınız.
  • Sağlıklı olmalısınız. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından sağlık muayenesinden geçirilmeniz gerekmektedir. Heyet önünden geçecek bu rapor ile beraber aids olmadığınızın onaylanması gerekiyor. Ayrıca Aids olmadığınızı gösteren bu raporun öncelikle tercümesi sağlanarak noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekmektedir.

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi kaliteli bir eğitim sürecine girmek için bu şartlara uyum sağlıyor olmalısınız. Özellikle bu şartlara uygun bir yapıya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi hatta birikim ve tecrübeyle beraber gerekli çalışmaları sürdürme imkanına sahip olacağız.

  Öğretim ve Eğitim ile Odessa!

  Yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise alacağınız eğitim sizin hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar olacaktır. Bu alanda yapılacak çalışmalarda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber gerek kayıt başvurularında tam başarı sağlamış olan ekibimzide bu konuda tam destek alabilirsiniz.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı


  Odessa Uluslararası Humaniterni Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

  BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Eczacılık 1350 $ 2850 $ 2150 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Diş Hekimliği 1350 $ 2850 $ 2550 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Hukuk 1350 $   2100 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Ekonomi & Yönetim 1350 $   2100 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Dil Bilimi Ve Tercümanlık 1350 $   2100 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Ekonomi 1350 $   2100 $ 2000 $
  ÖZELLİKLE YÜKSEK ÖNEME SAHİP
  Beden Eğitimi 1350 $   2100 $ 2000 $

  Sokak Görünümü


  Galeri

  Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1