Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov ekonomi üniversitesi kayıt için gerekli belgeler neler diye merak eden öğrenciler Eurostar uzman danışmanlarına merak ettikleri soruları hemen yönelterek cevap alabilirler. Ayrıca danışmanlık firmamıza ait web sitelerimizde üniversite hakkında öğrenci görüşlerine de yer verilmektedir. Övcü dolu yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Ekonomi Üniversitesi

  Harkov ekonomi Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli ve en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde bütün dünya üniversitelerinin kullanmakta olduğu bologna eğitim sistemi ile eğitim hizmetleri verilmektedir. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bu eğitim sistemi senelerdir kullanılmaktadır. Sizde Harkov ekonomi Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalarınız ile birlikte ülkemizdeki yüksek öğretim kurumu doğrusu YÖK sistemi dahilinde olan denklikten dolayı dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir ya da isterseniz bir başka iş veren ile yapacağınız anlaşma doğrultusunda çalışma imkanına haiz olabilirsiniz. Bu alanda direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak mevzu ile ilgili detaylı bir halde bilgi sahibi olma imkanına haiz olabilirsiniz. Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Rusça yahut Ukraynaca tercih edilmektedir. Bu dillerden minimum bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye haiz değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilginiz var ise sizin direkt tercih etmiş olduğunuz kısmın ilgili lisans eğitimi derslik yerleştirmeniz sağlanacaktır.


  Bu Hazırlık Eğitiminde Yapılmakta Olan Çalışmalara Bakacak Olursak

  • Matematik ve Ukraynaca bilgilerini geliştirmek;
  • Matematik ve Ukraynaca giriş imtihanlarına hazırlamak;
  • iktisat’nin temellerini öğrenmek;
  • PC’de çalışma alışkanlığını öğrenmek;
  • Üniversite giriş sınavları gibi biri olan final sınavları sonucuna sahip olmak.
  • Hazırlık Bölümü
  • Harkov iktisat Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin bir üyesi olan üniversite uluslar arası alanda projeler üretmektedir. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi
  • ülkelerde ortak ortaklaşa iş çalışmaları sergilemektedirler. Seçmeli ders olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri kişinin isteğine göre verilmektedir.

  Harkov iktisat Üniversitesi Dahilinde Yer Alan Bölümlere Bakacak Olursak

  • İktisat ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • İktisat ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Gezim Yönetimi Bölümü

  Bu bölümlerin birinde iyi bir şekilde lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor yapacağınız çalışamlar dahilinde kaliteli bir yaşam standartlarına kavuşmak için Harkov ekonomi Üniversitesi geleceğiniz için ciddi bir yatırım olmuş olacaktır. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber rahat bir yaşantıya yahut rahat bir iş yaşamına sahip olabileceksiniz. En iyi şekilde çalışamlarınızı yürüterek konu ile ilgili detaylı bir şekilde data sahibi olabileceğiniz Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır.

  Harkov iktisat Üniversitesinde iyi bir eğitim süresi için öncelike iyi bir alt yapı hazırlamanız gerekiyor gerek kalacağınız yer ile ilgili gerek ise Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile ilgili. Sizleri kayıt işlemleri ve vize işlemleri konusunda doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu data, birikim ve edinim ile birlikte Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip dostlarımız ile birlikte görüşmeye çağrı ediyoruz sizler için gerekli olan en iyi çözüm yollarını böylelikle sunmuş olabiliriz. Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak saygın bir çevreye sahip olabilir rahat bir yaşam sürebilirsiniz.


  Lisan Fakültesi Bölümler

  Harkov iktisat Üniversitesinde kaliteli bir lisan eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alandad yapacağınız çalışmalar doğrultusunda başarılı bir eğtim almış olacaksınız. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek için hiçbir şekilde üniversite imtihanı stresini yaşamanıza gerek yoktur yahut üniversite imtihanına girmenize gerek kalmamıştır. Direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu informasyon, birikim ve tecrübeler ile beraber sizlere hizmet vermekte olan başarılı ekibimiz bu mevzuda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

  Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak liseden elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ile beraber Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek mevzu ile ilgili ayrıntılı bir halde informasyon sahibi olabilirsiniz. Harkov iktisat Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitim verilmektedir. Bu üç dilden minimum bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahipseniz aşağıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinde direkt başlama imkanına sahip olacaksınız fakat bu alanda kapsamlı bir halde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine başlamış olacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte iyi tek tek eğitim almış olacaksınız.


  Harkov Ekonomi Üniversitesi’nde Okumak

  Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak tüm dünya üniversitelerinin kabul görmüş olduğu şeklinde eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınız sürdürmek ve uygun bir alan lisans eğitimi almak istiyorsanı doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinden bu alanda gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Şimdi Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler ile ilgili bölümleri bir görelim ;

  • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Turizm Yönetimi Bölümü

  Harkov Ekonomi Üniversitesi Bölüm

  Sizlerde bu bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve bir diplomaya sahip olmuş olmanız gerekiyor. Elde etmiş olduğunuz bu lise diploması ile beraber Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili kayıt işlemleri içerisinde kullanılacaktır.
  Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz burada birde konaklama ihtiyacı duyacaksınız bunun için dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Uygun bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi yurtlarında sosyal, kültürel ve sporsal anlamda iyi bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

  Dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini tercih edebilirsiniz ve bu alanda bir takım sorumlulukların sahibi olmuş olacaksınız. Yemek, temizlik, çamaşır bulaşık işlemleri ile ilgili gerekli çalışmaları sürdürmeniz gerekecek fakat Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda yemek, çamaşır, bulaşık gibi şeylere siz karışmayacaksınız bu anlamda ciddi bir şekilde iyi imkanlara sahip olabilirsiniz.

  Bunların dışında dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi civarında yer alan evlerden birinde aile yanında konaklama imkanına sahip olabilirsiniz bu durumda aile ile beraber yapacağınız bir sözleşme dahilinde bir takım kurallar ve sorumluluklar çerçevesi altında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1