Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov ekonomi üniversitesi kayıt için gerekli belgeler neler diye merak eden öğrenciler Eurostar uzman danışmanlarına merak ettikleri soruları hemen yönelterek cevap alabilirler. Ayrıca danışmanlık firmamıza ait web sitelerimizde üniversite hakkında öğrenci görüşlerine de yer verilmektedir. Övcü dolu yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Ekonomi Harkov

  Ukrayna Hakkında Özellikle Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Harkov Ekonomi ÜniversitesiKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov Ekonomi Üniversitesi

  Ekonomi Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli ve en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde bütün dünya üniversitelerinin kullanmaktadır. Özellikle Bologna eğitim sistemi ile eğitim hizmetleri verilmektedir. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bu eğitim sistemi senelerdir kullanılmaktadır. Hatta sizde Harkov ekonomi Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikler çok basit. Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalarınız çok önemlidir. Bununla birlikte ülkemizdeki yüksek öğretim kurumu doğrusu YÖK sistemi dahilinde olan denklikten dolayı dileyebilirsiniz.

  İşinizi Elinize Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

  Ekonomi Harkov sayesine iş yerinizi açabilirsiniz. İsterseniz bir başka iş veren ile yapacağınız anlaşma doğrultusunda çalışma imkanına haiz olabilirsiniz. Özellikle bu alanda direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak mevzu ile ilgili detaylı bir halde bilgi sahibi olma imkanına haiz olabilirsiniz. Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Rusça yahut Ukraynaca tercih edilmektedir. Bu dillerden minimum bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye haiz değilseniz gayet normal. Sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilginiz var ise sizin direkt tercih etmiş olduğunuz kısmın ilgili lisans eğitimi derslik yerleştirmeniz sağlanacaktır.

  Kiev Rusça Dil Eğitimi

  Bu Hazırlık Eğitiminde Yapılmakta Olan Çalışmalara Bakacak Olursak

  Ekonomi Üniversitesi

  • Matematik ve Ukraynaca bilgilerini geliştirmek;
  • Matematik ve Ukraynaca giriş imtihanlarına hazırlamak;
  • iktisat’nin temellerini öğrenmek;
  • PC’de çalışma alışkanlığını öğrenmek;
  • Üniversite giriş sınavları gibi biri olan final sınavları sonucuna sahip olmak.
  • Hazırlık Bölümü
  • Harkov iktisat Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin bir üyesi olan üniversite uluslar arası alanda projeler üretmektedir. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi
  • ülkelerde ortak ortaklaşa iş çalışmaları sergilemektedirler. Seçmeli ders olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri kişinin isteğine göre verilmektedir.

  Eğitim Harkov Bölümleri

  Ekonomi Üniversitesi

  • İktisat ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Finans Bölümü
  • İktisat ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Gezim Yönetimi Bölümü
  • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Turizm Yönetimi Bölümü

  Özellikle bu bölümlerin birinde iyi bir şekilde lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olmalıdır. Lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Dolayısı ile yapacağınız çalışamlar dahilinde kaliteli bir yaşam standartlarına kavuşmak içindir. Hatta Harkov ekonomi Üniversitesi geleceğiniz için ciddi bir yatırım olmuş olacaktır. Ayrıca bu alanda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber rahat bir yaşantıya yahut rahat bir iş yaşamına sahip olabileceksiniz. Özellikle en iyi şekilde çalışamlarınızı yürüterek konu ile ilgili detaylı bir şekilde data sahibi olabileceğiniz Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır.

  Harkov iktisat Üniversitesinde iyi bir eğitim süresi için öncelike iyi bir alt yapı hazırlamanız gerekiyor gerek kalacağınız yer ile ilgili gerek ise Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile ilgili. Sizleri kayıt işlemleri ve vize işlemleri konusunda doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu data, birikim ve edinim ile birlikte Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip dostlarımız ile birlikte görüşmeye çağrı ediyoruz sizler için gerekli olan en iyi çözüm yollarını böylelikle sunmuş olabiliriz.


  Yatırımınızı Güçlendirmek, Ekonomi Üniversitesi ‘nde Okumak

  Geleceğin Harkov iktisat Üniversitesinde kaliteli bir lisan eğitimi görmek isteyebilirsiniz. Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alandad yapacağınız çalışmalar doğrultusunda başarılı bir eğtim almış olacaksınız. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek için hiçbir şekilde üniversite imtihanı stresini yaşamanıza gerek yoktur. Yahut üniversite imtihanına girmenize gerek kalmamıştır. Direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayın. Alanında senelerın vermiş olduğu informasyon, birikim ve tecrübeler ile beraber sizlere hizmet vermekte olan başarılı ekibimiz bu mevzuda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

  Dolayısı ile Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak liseden elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ile beraber Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek mevzu ile ilgili ayrıntılı bir halde informasyon sahibi olabilirsiniz. Özellikle Harkov iktisat Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitim verilmektedir. Bu üç dilden minimum bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahipseniz durun. Aşağıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinde direkt başlama imkanına sahip olacaksınız fakat bu alanda kapsamlı bir halde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine başlamış olacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte iyi tek tek eğitim almış olacaksınız.


  Harkov Ekonomi Üniversitesi Bologna

  Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak tüm dünya üniversitelerinin kabul görür. Eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınız sürdürebilirsiniz. Uygun bir alan lisans eğitimi almak istiyorsanı doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinden bu alanda gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Şimdi Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler ile ilgili bölümleri bir görelim ;


  Harkov Ekonomi Üniversitesi Başvuru Şartları ve Kayıt

  Sizlerde bu bölümlerden birinde eğitim görmek isteyebilirsiniz. Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve bir diplomaya sahip olmuş olmanız gerekiyor. Ayrıca elde etmiş olduğunuz bu lise diploması ile beraber Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih edebilirsiniz. Özellikle bölümler ile ilgili kayıt işlemleri içerisinde kullanılacaktır.
  Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isteyebilirsiniz. Burada birde konaklama ihtiyacı duyacaksınız bunun için dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile uygun bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi yurtlarında sosyal, kültürel ve sporsal anlamda iyi bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

  Ayrıca dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu alanda bir takım sorumlulukların sahibi olmuş olacaksınız. Hatta yemek, temizlik, çamaşır bulaşık işlemleri ile ilgili gerekli çalışmaları sürdürmeniz gerekecek. Fakat Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda yemek, çamaşır, bulaşık gibi şeylere siz karışmayacaksınız. Bu anlamda ciddi bir şekilde iyi imkanlara sahip olabilirsiniz.

  Özellikle bunların dışında dilerseniz Ekonomi Üniversitesi civarında yer alan evlerden birinde aile yanında konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu durumda aile ile beraber yapacağınız bir sözleşme dahilinde bir takım kurallar ve sorumluluklar çerçevesi altında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1