Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi metal bilimi ve alaşımlara meraklı ve bu alanda uzman olmak isteyen ekonomik fiyatlarla Ukrayna’da üniversite okumak öğrencilerin başvurularını bekliyor. Geniş alanda çalışmalarını sürdüren üniversite kendini geliştirmekte ve mühendislik alanında Kiev Ulusal Metalurji üniversitesinde birçok çalışma yapılmaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

  Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi Ukrayna’nın kendini kanıtladığı başarılı mezunlar verdiği kaliteli eğitim birimlerindendir. Gençlerin hayallerini yarıda bırakmadan devam ettirebileceği bir üniversite seçiminde Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi tercihiyle lisans sürecine başlayabilmeleri mümkündür. Lisans eğitimi isteyen meslek lisesi mezunu ya da lise mezunları diplomalarıyla başvuru gerçekleştirebilirler. Lisans sürecinde kontenjan sınırını kaçırmadığınız sürece eğitim öğretim yaşamında yer alabilme özgürlüğünü kısa sürede yakalayabileceksiniz. Kayıt evrakları hazırlık aşamasında Eurostar ile bir araya gelebilme fikrinden faydalanabilirsiniz. Uygulama alanı bakımından elverişli ortam sunumları, geniş kütüphane olanakları, araştırma merkezlerinin donanımlı oluşuyla Ukrayna üniversitesi farkını lisans hayatınıza başladığınız an hissetmeye başlayacaksınız. Ukrayna’nın en deneyimli bilimsel niteliği olan kadronun güçlü informasyon donanımını da bilimsel nitelikli süreçte elde edebileceksiniz. Bilgisiyle sizleri işlenmemiş bir kumaş misali her lisans kısmınde ilgiyle işleyen üniversite başarılı olabilmeyi adeta mecburi kılacaktır.

  Kayıt sürecinizde yanınızda yer edinen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanınız size Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi mezunu olma avantajlarından da bahsedebilecektir. Bu avantajlar zincirini iyi bir şekilde değerlendirip hayallerinize ulaşmada daha fazla ertelemeye yer bırakmamaya ne dersiniz? Tüm koşulların lehinize olduğu bilimsel niteliği olan birimde yer alırken kuram bakımından bilgi alacağınız çağdaş sınıf ortamları da sizin yeteneklerinize destek olacaktır. Siz de var olan cevheri çıkarmada üstün performans sergileyecek olan bilimsel nitelikli ortam Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi öğrencilik yaşantınızı başarılarla dolu geçirmenizi sağlayacaktır. Adından da gelen metallerin alaşımların bileşimleri üzerindeki incelemelerinizde bölüm tercihlerinize nazaran farklı materyaller üzerinde donanımlı konuma gelebileceksiniz. Avrupa’nın daima inceleyen formatına en uygun konuma gelerek aranan elemanlardan biri olmak istemez misiniz? Her materyalin belirli bir gücü vardır. Bu gücü keşfetmek, sezmek, araştırmak, incelemek gibi buluşlarda yer alabileceksiniz. Fen bilimleri ile farklı bilimlerin bir araya gelerek bileşimler üzerinde bıraktıkları etkilerini ellerinizde çözümlemek harika olacaktır.

  Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi mezunlarıyla tanışıp görüşme olanakı yakalamanızı sağlayacak Eurostar danışmanlarınız geleceğiniz bir nevi görebilmenize yardımda bulunacaktır. Siz değerli ziyaretçilerimizin şimdiye dek hayalini kurduğunuz en özel kabul edilen Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi lisans öğrencisi olabilme ayrıcalığını yakalayabilme olanakı akademik kadromuzun ellerinde sizleri bekliyor. Bu heyecanla kendinizi keşfetme arzusuyla uygulama laboratuvarlarımıza atabileceksiniz. Devamlı bir şeyler üretme becerisinde olabilme iç güdüsünü özümsemenizi sağlayacak akademisyenlerimizle değişik çalışmalarda öncülük edebileceksiniz. Her araştırma sonrasında yeniliklerle dolu araştırmaların içinde yer alma fikriyle Ukrayna’da okumanın en önemli artısını bu dehemmiyet öğrenim hayatında hissedebileceksiniz. Vakit kaybetmeden yaşamınızda ertelemelere dur deme fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Artık biroldukça yönden gelişim sağlayabilir, metalürji üniversitesi öğrencisi olarak başarılı bir mezun olabilirsiniz. Ukrayna’nın bu çalışma ortamında yer alarak kampüs fırsatları, öğrencilere uygun fırsatları, ekonomik yaşamıyla dolu bir bilimsel nitelikli kariyere yaşamınızda yer açabilirsiniz. Eurostar rehberliğinde öğrenim hayatınızın dönüm noktası olacak adımları atmaya var mısınız?


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1