Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Yüksek yaşam standartlarında öğrencilere büyük kolaylıklar sağlayan Harkov İnşaat ve Mimarlık üniversitesi puan şartı aranmadan lisans eğitimi almanıza imkan sağlıyor. Ukrayna’da konforlu ortamda derslere alışmanız oldukça kolay olacak. Uygun ödeme şartları ile sıkıntı çekmeden eğitim görebileceksiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Harkov inşaat

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Harkov inşaat Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Harkov inşaat Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Harkov inşaat Mimarlık Üniversitesi

  Ayrıca Harkov inşaat Üniversitesi dahilinde bütün dünya üniversitelerinin kullanmaktadır. Dolayısı ile Bologna eğitim sistemi ile eğitim hizmetleri verilmektedir. Özel olarak Ukrayna’nın en kaliteli ve en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bu eğitim sistemi senelerdir kullanılmaktadır. Hatta sizde Harkov ekonomi Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi almak isteyin. Öncelikli olarak lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bu alanda elde edeceğiniz diplomalarınız çok önemlidir. Birlikte ülkemizdeki yüksek öğretim kurumu doğrusu YÖK sistemi dahilinde olan denklikten dolayı dilerseniz kendi iş yerinizi açabilirsiniz. Ayrıca isterseniz bir başka iş veren ile yapacağınız anlaşma doğrultusunda çalışma imkanına haiz olabilirsiniz.

  Eurostar Yanınızda 

  Harkov inşaat, danışmanlık alanda direkt 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Özellikle mevzu ile ilgili detaylı bir halde bilgi sahibi olma imkanına haiz olabilirsiniz. Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Rusça yahut Ukraynaca tercih edilmektedir. Bu dillerden minimum bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye haiz değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilginiz var ise sizin direkt tercih etmiş olduğunuz kısmın ilgili lisans eğitimi derslikına yerleştirmeniz sağlanacaktır.

  Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi YÖK denklik

  Haykov inşaat Hazırlık Eğitiminde Yapılmakta Olan Çalışmalara Bakacak Olursak

   

  • Matematik ve Ukraynaca bilgilerini geliştirmek;
  • Matematik ve Ukraynaca giriş imtihanlarına hazırlamak;
  • iktisat’nin temellerini öğrenmek;
  • PC’de çalışma alışkanlığını öğrenmek;
  • Üniversite giriş sınavları gibi biri olan final sınavları sonucuna sahip olmak.
  • Hazırlık Bölümü
  • Harkov iktisat Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin bir üyesi olan üniversite uluslar arası alanda projeler üretmektedir. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi
  • ülkelerde ortak ortaklaşa iş çalışmaları sergilemektedirler. Seçmeli ders olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri kişinin isteğine göre verilmektedir.

  Harkov iktisat Üniversitesi Dahilinde Yer Alan Bölümlere Bakacak Olursak

  Harkov inşaat

  • İktisat ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • İktisat ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Gezim Yönetimi Bölümü

  Özellikle bu bölümlerin birinde iyi bir şekilde lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Ayrıca yapacağınız çalışamlar dahilinde kaliteli bir yaşam standartlarına kavuşmak için Harkov ekonomi Üniversitesi geleceğiniz için ciddi bir yatırım olmuş olacaktır. Hatta bu alanda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber rahat bir yaşantıya sahip olacaksınız. Yahut rahat bir iş yaşamına da sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile en iyi şekilde çalışamlarınızı yürüterek konu ile ilgili detaylı bir şekilde data sahibi olabileceğiniz Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır.

  Harkov iktisat Üniversitesinde iyi bir eğitim süresi için öncelike iyi bir alt yapı hazırlamanız gerekiyor gerek kalacağınız yer ile ilgili gerek ise Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile ilgili. Sizleri kayıt işlemleri ve vize işlemleri konusunda doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu data, birikim ve edinim ile birlikte Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip dostlarımız ile birlikte görüşmeye çağrı ediyoruz sizler için gerekli olan en iyi çözüm yollarını böylelikle sunmuş olabiliriz. Harkov iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak saygın bir çevreye sahip olabilirsiniz. Rahat bir yaşam sürebilirsiniz.


  Harkov inşaat Lisan Fakültesi Bölümler

  Bilinmelidir ki kaliteli bir lisan eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak mezuniyet… Harkov inşaat için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alandad yapacağınız çalışmalar doğrultusunda başarılı bir eğtim almış olacaksınız. Harkov ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek için hiçbir şekilde üniversite imtihanı stresini yaşamanıza gerek yoktur yahut üniversite imtihanına girmenize gerek kalmamıştır. Özellikle 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında senelerın vermiş olduğu informasyon, birikim ve tecrübeler ile beraber sizlere hizmet vermekte olan başarılı ekibimiz bu mevzuda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

  Ayrıca Harkov inşaat iktisat Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak liseden elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ile beraber Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek mevzu ile ilgili ayrıntılı bir halde informasyon sahibi olabilirsiniz. Özellikle Harkov iktisat Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitim verilmektedir. Bu üç dilden minimum bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahip olabilirseniz. Aşağıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinde direkt başlama imkanına sahip olacaksınız. Fakat bu alanda kapsamlı bir halde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine başlamış olacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte iyi tek tek eğitim almış olacaksınız.


  Harkov ekonomi Üniversitesi’nde Okumak

  Özellikle Harkov inşaat ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak tüm dünya üniversitelerinin kabul görmüştür. Dolayısı ile eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Özellikle sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınız sürdürmek için uygundur. Hatta lisans eğitimi almak istiyorsanı doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinden bu alanda gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Şimdi Harkov inşaat, iktisat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler ile ilgili bölümleri bir görelim ;

   

  • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
  • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
  • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
  • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
  • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
  • Finans Bölümü
  • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
  • Yönetim ve idarecilik Bölümü
  • Bilgisayar bilimi Bölümü
  • Basım ve Yayıncılık Bölümü
  • Turizm Bölümü
  • Turizm Yönetimi Bölümü

  Harkov Ekonomi Üniversitesi Bölüm

  Harkov inşaat sizlerde bu bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve bir diplomaya sahip olmuş olmanız gerekiyor. Ayrıca elde etmiş olduğunuz bu lise diploması ile beraber Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili kayıt işlemleri içerisinde kullanılacaktır.
  Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz burada birde konaklama ihtiyacı duyacaksınız bunun için dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle uygun bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi yurtlarında sosyal, kültürel ve sporsal anlamda iyi bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

   


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1