Odessa Çevre Üniversitesi

Lisans eğitiminizi başlatmak istiyor fakat sınav engeline takılıyorsanız Odessa Çevre üniversitesinde istediğiniz bölümde okumak için başvuruda bulunabilirsiniz. Acele edin ayağınıza kadar gelen fırsatı değerlendirin bu konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından destek alabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Çevre Üniversitesi

  1932 yılında hidrometeroloji mühendisi yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. ülkenin en iyi çevre mühendislerini yetiştiren okullardan biridir. Üniversitenin eğitim dili Rusça’dır. Bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini verici olanaklar sunulmaktadır. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

  Çsafha bilincini geliştirmek isteyen gençler Odessa Çevre Üniversite seçiminde bulunmaya hazır mısınız? Kendinizi Avrupa kriterlerinde Ukrayna’nın en kaliteli eğitim olanaklarıyla dolu ortamlarında geliştirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Çaşama denetlemesi ve hidrometeoroloji alanında yetiştirme fırsatında bulunabileceğiniz Odessa Çsafha Üniversite 1932 yılından beri eğitim vermektedir. Çevre eğitim sisteminin tam anlamıyla işlevini yerine getirebileceği olanaklar için metod ve bilimsel araştırma mevzusundaki uzmanlarla eğitim verilebilmektedir. Uluslar arası bir eğitim merkezi olarak çevre bilimi, çaşama denetlemesi, çevre kontrol organizasyonu hususlarında gereksinim duyulan konularda sizlere cevap olabilmekteyiz. Geleceğinize ışık tutabilecek imkanlarla dolu bir bilimsel nitelikli eğitim ortamında yer alabilmek adına üniversitemizden faydalanmayı seçebilirsiniz.

  Bilimsel araştırmaları yerine getirirken en iyi yetişen elemanlar olunabilecek kriterlere sahip olabileceğiniz imkanlar sizlere sunulabilmektedir. Eğitim dilinin Rusça olduğu Odessa Çevre Üniversite eğitim ortamında farklı diller öğrenebilme şansına da haiz olabileceksiniz. Avrupa’nın en iyi imkanlarıyla yetişmiş profesörlerle bir araya gelmiş olarak kendinizi yetiştirebilme olanağı yakalayabileceksiniz. Uzmanların çaşama bilinci konusunda uzmanlaştığı bilimsel çalışma ortamlarında gelişen değişen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanabileceğiniz ortamlarda boy gösterebileceksiniz. Lisans tamamlama fırsatında Odessa Çevre Üniversite farkıyla yaşamınızda en beğenilen noktalara yükselebileceksiniz. Geliriniz yerinde Avrupa’nın tanınan çevre uzmanlarıyla bir arada çalışabileceğiniz kariyer basamaklarına bu üniversitede ulaşabileceksiniz. En iyiye yükselebileceğiniz mevkilere yetişebilme olanakınız varken bunu niçin elinizin tersiyle itesiniz ki? Sizce de öyle değil mi? En gelişmiş öğretim teknik ve yöntemleriyle siz değerli üyelerimizin istediğiniz noktalara erişebilme fırsatını Ukrayna seçiminizle sizlere sunabileceğiz. Kaliteli bir eğitim anlayışıyla beraber profesörlerimizin sizlere sunacağı eğitimle karşı karşıya gelebilme fırsatını yakalamaya var mısınız?

  Odessa Çevre Üniversitesi farkını hissedebileceğiniz lisans eğitim sürecine başlangıç için isterseniz Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birimlerimize uğrayabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizi çok daha pratik bir şekilde hallederek siz değerli ziyaretçilerimizin arzu ettiğiniz lisans bölümünde yer alabilmenizde Eurostar danışmanınız tüm yardımı sizlere verebilecektir. Farklı ülkeden bir çok öğrencinin kaynaşma ortamı bulabildiği üniversite ortamında son aşama kaliteli imkanlarla eğitim sürecinde süreklilik sağlayabilmekteyiz. Siz de değişik insanlarla bir arada bulunup sosyallaeşbileceğiniz  bilincinizi geliştirebileceğiniz bir lisans sürecinde yer almak istemez misiniz? Yanıtınız niçin olmasın ise Odessa Çsafha Üniversitesi hayatınız için kayıt işlemlerinizi başlatma girişiminde bulunmaya bakmalısınız. Kısmında kendini yetiştirmiş iyi kişilerden biri olmak istemez misiniz? Eğer bu mevzuda kararlı iseniz kısmınüz bakımından iyi bir kariyere haiz olabileceğiniz tüm imkanları ayağınıza serecek olan akademik kadromuzla yüz yüze gelebilme seçeneğini değerlendirmeye bakmalısınız. Gelir bakımından yüksek oranda para alabileceğiniz bir iş ortamı yakalayabileceğiniz üniversite ortamımızla tanışmaya var mısınız? Kaydınız peşinden bölümünüzde üst noktalara yükselebileceğiniz yüksek lisans gibi süreçlere dahil olma olanakınızda üniversitemizin size sunduklarından yararlanmak için daha fazla ertelemelere yer vermeyin. Bir an önce bölüm bazında iyi mevkilere yükselip Avrupa standartlarındaki hayat koşullarını kendinize ödül niyetine sunabilirsiniz.


  Bölümler

  • Hidrometeorolojik Enstitüsü
  • Çevre Bilimi Bölümü
  • Bilgisayar Bilimi Bölümü
  • İş Yönetimi Bölümü
  • Hazırlık Bölümü
  • Staj Bölümü
  • Meslek İçi Eğitim Bölümü

  Odessa Çevre Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Dinamik ve Mak. Gücü 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Robot Sistem. Ve Kompl. 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Teker. Ve Paletli Araç. 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Kldırma,İnş,Yol,Tarım Mak 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Otomobil Ve Oto. Endüstr 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Endüstriyel Teknoloji 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Mühends. İş Güvenliği 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Makineler ve Sist. Kesme 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Demir ve Dem. Dışı Met. Dök. 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Metroloji ve Ekipman Dök. 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Ekoloji ve Çevre 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Org. Mad. Kimyasal Teknolo. 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ İnorg. Mad. Kim. Teknolojisi 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Teknoloji İlaç 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Enerji Yöntimi 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Elektrik Sistemi 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Elektrikli Araçlar 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Otomyn Ve Elek. Tah. Elktromnytk 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Elektrikli Mak. Ve Cihazlar 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Ekonomik Sibernetik 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Muhasebe ve Denetim 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Ekonomik İşletmeri 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Pazarlama 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kuruluşları 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Uluslararası Yönetimi 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Bilişim 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Matematik 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Kültürel Çalışmalar 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Dökümasyon ve Bilgi 1350 $ 1800 $
  ODESSA ÇEVRE ÜNİVERSİTESİ Sosyal Hizmetler 1350 $ 1800 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1