Odessa Çevre Üniversitesi

Lisans eğitiminizi başlatmak istiyor fakat sınav engeline takılıyorsanız Odessa Çevre üniversitesinde istediğiniz bölümde okumak için başvuruda bulunabilirsiniz. Acele edin ayağınıza kadar gelen fırsatı değerlendirin bu konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından destek alabilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Çevre

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Odessa Çevre ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Çevre ÜniversitesiKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Çevre ÜniversitesiKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Çevre Üniversitesi

  Odessa Çevre Üniversitesi 1932 yılında hidrometeroloji mühendisi yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. ülkenin en iyi çevre mühendislerini yetiştiren okullardan biridir. Özellikle üniversitenin eğitim dili Rusça’dır. Özellikle bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini verici olanaklar sunulmaktadır. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın ayrıca keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

  Çsafha bilincini geliştirmek isteyen gençler ayrıca Odessa Çevre Üniversite seçiminde bulunmaya hazır mısınız? Kendinizi Avrupa kriterlerinde Ukrayna’nın en kaliteli eğitim olanaklarıyla dolu ortamlarında geliştirmek için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle Çaşama denetlemesi ve hidrometeoroloji alanında yetiştirme fırsatında bulunabileceğiniz Odessa Çsafha Üniversite 1932 yılından beri eğitim vermektedir. Odessa Çevre Üniversitesi Çevre eğitim sisteminin tam anlamıyla özellikle işlevini yerine getirebileceği olanaklar için metod ve bilimsel araştırma mevzusundaki uzmanlarla eğitim verilebilmektedir. Uluslar arası bir eğitim merkezi olarak çevre bilimi, çaşama denetlemesi, çevre kontrol organizasyonu hususlarında gereksinim duyulan konularda sizlere cevap olabilmekteyiz. Ayrıca geleceğinize ışık tutabilecek imkanlarla dolu bir bilimsel nitelikli eğitim ortamında yer alabilmek adına üniversitemizden faydalanmayı seçebilirsiniz.

  Odessa Çevre Üniversitesi ve Eğitim

  Özellikle Odessa Çevre Üniversitesi bilimsel araştırmaları yerine getirirken en iyi yetişen elemanlar olunabilecek kriterlere sahip olabileceğiniz imkanlar sizlere sunulabilmektedir. Ayrıca eğitim dilinin Rusça olduğu Odessa Çevre Üniversite eğitim ortamında farklı diller öğrenebilme şansına da haiz olabileceksiniz. Avrupa’nın en iyi imkanlarıyla yetişmiş profesörlerle bir araya gelmiş olarak kendinizi yetiştirebilme olanağı yakalayabileceksiniz. Özellikle uzmanların çaşama bilinci konusunda uzmanlaştığı bilimsel çalışma ortamlarında gelişen değişen teknolojinin tüm olanaklarından faydalanabileceğiniz ortamlarda boy gösterebileceksiniz. Lisans tamamlama fırsatında Odessa Çevre Üniversite farkıyla yaşamınızda en beğenilen noktalara yükselebileceksiniz. Özellikle Odessa Çevre Üniversitesi Geliriniz yerinde Avrupa’nın tanınan çevre uzmanlarıyla bir arada çalışabileceğiniz kariyer basamaklarına bu üniversitede ulaşabileceksiniz.

  Kalite ve Öncü Değişim!

  Odessa Çevre Üniversitesi kayıt işlemlerinizi çok daha pratik bir şekilde hallederek siz değerli ziyaretçilerimizin arzu ettiğiniz lisans bölümünde yer alabilmenizde özellikle Eurostar danışmanınız tüm yardımı sizlere verebilecektir. Hatta iyiye yükselebileceğiniz mevkilere yetişebilme olanakınız varken bunu niçin elinizin tersiyle itesiniz ki? Sizce de öyle değil mi? Özellikle en gelişmiş öğretim teknik ve yöntemleriyle siz değerli üyelerimizin istediğiniz noktalara erişebilme fırsatını Ukrayna seçiminizle sizlere sunabileceğiz.

  Odessa Çevre Üniversitesi Kaliteli bir eğitim anlayışıyla beraber profesörlerimizin sizlere özellikle sunacağı eğitimle karşı karşıya gelebilme fırsatını yakalamaya var mısınız?

  Farkını hissedebileceğiniz lisans eğitim sürecine başlangıç için isterseniz özellikle Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birimlerimize uğrayabilirsiniz. Ayrıca Odessa Çevre Üniversitesi ülkeden bir çok öğrencinin kaynaşma ortamı bulabildiği üniversite ortamında son aşama kaliteli imkanlarla eğitim sürecinde süreklilik sağlayabilmekteyiz. Odessa Çevre Üniversitesi sayesinde siz de değişik insanlarla bir arada bulunup sosyallaeşbileceğiniz  bilincinizi geliştirebileceğiniz bir lisans sürecinde ayrıca yer almak istemez misiniz?

  Kayıt İşlemleri ve Odessa!

  Yanıtınız niçin olmasın ise Odessa Çsafha Üniversitesi hayatınız için kayıt işlemlerinizi başlatma girişiminde bulunmaya özellikle bakmalısınız. Kısmında kendini yetiştirmiş iyi kişilerden biri olmak istemez misiniz? Ayrıca Odessa Çevre Üniversitesi eğer bu mevzuda kararlı iseniz kısmınüz bakımından iyi bir kariyere haiz olabileceğiniz tüm imkanları ayağınıza serecek olan akademik kadromuzla yüz yüze gelebilme seçeneğini değerlendirmeye bakmalısınız. Özellikle gelir bakımından yüksek oranda para alabileceğiniz bir iş ortamı yakalayabileceğiniz üniversite ortamımızla tanışmaya var mısınız? Kaydınız peşinden bölümünüzde üst noktalara yükselebileceğiniz yüksek lisans gibi süreçlere dahil olma olanakınızda üniversitemizin size sunduklarından yararlanmak için ayrıca daha fazla ertelemelere yer vermeyin. Bir an önce bölüm bazında iyi mevkilere yükselip Odessa Çevre Üniversitesi standartlarındaki hayat koşullarını kendinize ödül niyetine sunabilirsiniz.

  Ukrayna Sosyoloji Okumak


  Odessa Çevre Üniversitesi Bölümleri

  • Hidrometeorolojik Enstitüsü
  • Çevre Bilimi Bölümü
  • Bilgisayar Bilimi Bölümü
  • İş Yönetimi Bölümü
  • Hazırlık Bölümü
  • Staj Bölümü
  • Meslek İçi Eğitim Bölümü

  Odessa Çevre Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  Odessa Çevre Üniversitesi Dinamik ve Mak. Gücü 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Robot Sistem. Ve Kompl. 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Teker. Ve Paletli Araç. 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Kldırma,İnş,Yol,Tarım Mak 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Otomobil Ve Oto. Endüstr 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Endüstriyel Teknoloji 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE İmalat Mühendisliği 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Mühends. İş Güvenliği 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Makineler ve Sist. Kesme 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Demir ve Dem. Dışı Met. Dök. 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Metroloji ve Ekipman Dök. 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Ekoloji ve Çevre 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Org. Mad. Kimyasal Teknolo. 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE İnorg. Mad. Kim. Teknolojisi 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Teknoloji İlaç 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Enerji Yöntimi, Odessa Çevre 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Elektrik Sistemi 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Elektrikli Araçlar 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Otomyn Ve Elek. Tah. Elktromnytk 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Elektrikli Mak. Ve Cihazlar 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Ekonomik Sibernetik 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Muhasebe ve Denetim 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Ekonomik İşletmeri 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Pazarlama 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Yönetim Kuruluşları 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Uluslararası Yönetimi 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Bilişim 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Uygulamalı Matematik 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Kültürel Çalışmalar 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Dökümasyon ve Bilgi 1350 $ 1800 $
  ÜNİVERSİTE Sosyal Hizmetler 1350 $ 1800 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1