Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Kariyer adımlarına başlayabilmek için iyi bir üniversite seçmeniz gerektiğine inanıyorsanız Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi bu konuda sizin için en iyi seçim olacaktır. Sınav puanına ihtiyaç duyulmadan kayıt yaptırma ve eğitim görme imkanı bulabileceğiniz kaliteli kurumda istediğiniz bölümü seçerek kendinizi her yönden yetiştirebilirsiniz.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Mechnikov Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Mechnikov Üniversitesi

  Özellikle Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi Ukrayna’nın çağdaş teknik açıdan yenilenmeye devam eden ciddi okullarından biridir. Ayrıca eğitim sistemi Bologna sistemidir ve Avrupa Birliği kriterlerine uygundur. Büyük bir alan üstünde kurulmuş olup 8 merkez binası bulunmakta. Okulun 8 yurdu, 4 yemekhanesi, büfeler, kafeler, sağlık klinikleri, sıhhat kompleksi, spor kompleksi ve tenis kortları bulunmakta. Eğitim ve yaşam şartları uygundur. Özellikle Türkiye’deki özel üniversitelerle kıyaslandığında hemen hemen tıpkı masrafa tekabül etmektedir. Dünyanın bir çok aşırı ülkesinden yabancı talebe gelmektedir. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusçadır. Hatta Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin.

  Avrupa’da tanınmış bir üniversitede lisans sürecine başlamaya hazır mısınız? Özellikle Uluslararası anlamda kendini kanıtlamış başarılarıyla anılan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Özellikle yiyecek salonları, merkezi öğretim binaları, büfeleri, sıhhat ocakları, sağlık kompleksleri, stadları, spor salonları, kortları şeklinde ortam zenginlikleriyle Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi hayır diyemeyeceğiniz bir üniversitedir. Ayrıca sağladığı imkânlar ile seçtiğiniz bölümde alacağınız eğitim ekibi bakımından da olabildiğine güçlüdür. Avrupa’da tanınmış bilimsel nitelikli birim elemanlarıyla birçok çalışmada yer almaktadır. çağıl sınıf imkânları, sahip olduğu materyal zenginliğiyle araştırmaları olması gerekenden daha çok kaliteli bir şekilde tamamlayan üniversite gözde Avrupa Üniversitelerindendir. Ayrıca boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz toplumsal aktivitelerden faydalanırken canınızı hiç sıkmayacak uluslararası kaynaşma ortamıyla da baş başa kalabileceksiniz.

  Merkezi Yer ve Odessa Mechnikov Üniversitesi

  Özellikle merkezi öğretim binası bakımından 8 tane binaya sahiptir. Bir oldukça kişinin tercih sebebi olan Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi eğitimin ucuzluğu vardır. Sunulan imkânların Avrupa standartlarında en iyi oluşuyla göz doldurmaktadır. Özellikle lise diplomanızı alarak başvuru gerçekleştirebileceğiniz Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi öğrencilik yaşantısı bakımından oldukça cüzi fiyat alternatifleriyle sizleri karşılamaktadır. Öğrencilerin bütçesini aşmadan temel ihtiyaçlarını giderebiliyor oluşları da oldukça avantaj sağlayabilen durumlar arasındadır. Dolayısı ile  ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği icra eden iş kapılarını aralarken farklı ülke imkânlarını da sunabilecektir. Ayrıca eğitim ortamında tanışıp kaynaştığınız insanoğlu vesilesiyle bile iş başvurularınızı pozitif yönde sonuçlandırma durumlarınız olası olabilecektir. Imtihan stresiyle uğraşmadan kabulünüzü gerçekleştirecek olan genç beyin olarak sizleri en iyi şekilde yetiştirebilecektir. Tecrübeli akademik ekibi, eğitici seminerleri, uygulamada tanınmış isimlerle bir araya gelebilme olanakları alan bazında gelişmenizde destekçi olabilecektir.

  Odessa Mechnikov Üniversitesi Yurtdışı Eğitimde 1. Sırada Biz Varız!

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık özellikle birimlerinden yardım isteyerek alan bazında kendinizi çok iyi noktalara getirebilme olanağından yaralanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca Eurostar siz değerli ziyaretçilerimizin talebiniz doğrultusunda Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi kayıt işlemlerinizi oldukça hızlı bir halde gerçekleştirebilecektir. Hatta Avrupa’nın etkili üniversitelerinden birinde yer alarak lisans sürecimi diplomamı geçerli kabul ettirebileceğim bir ortamda almalıyım diyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle bu hususta Ulusal Mechnikov Üniversitesi sizler için doğru adres olabilecektir.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı

  Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

  Özellikle Üniversitenin kıymetini arttıran ortam koşullarını öğrenmek için Eurostar danışmanınıza aklınıza takılan her konuyu sorabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz bölümden yurt imkanlarına, kayıt işlemlerinizden eğitim sürecinde faydalanabileceğiniz sosyo kültürel alanlara kadar her data Eurostar danışmanınızca size aktarılabilecektir. Özellikle siz de beklediğiniz kaliteli eğitim imkânlarını olması gerektiği şekilde Avrupa’nın küçümsenilmeyen akademik birimlerinde en bilgili kişilerden almak için hatta kayıt sürecinizi hızlandırmaya bakabilirsiniz. Hatta dil bakımından farklı dilleri konuşanların yer aldığı uluslararası safha edinme fırsatı da bu üniversitenin size kazandıracağı fazladan avantajlardandır. Dolayısı ile beklediğiniz o kaliteli eğitim imkanlarına kavuşma yolunda yolunuza çıkacak bir imtihan puanı derdi de olmayacak. O zaman size avantajlarla dolu bir bilimsel nitelikli eğitim hayatı sunan hatta bu üniversitede yer alabilme fırsatını daha fazla ertelememelisiniz. Kayıt işlemleriniz ardından bölüm mezunu olduğunuz günün hayalini kurmaya başlayabileceksiniz.

   

  Fakülteler

  • Tarih Fakültesi
  • Biyoloji Fakültesi
  • Ekonomi ve Hukuk Fakültesi
  • Jeoloji ve Coğrafya Fakültesi
  • Üstelik Fizik Fakültesi
  • Üstelik Romans ve Alman Filoloji Fakültesi
  • Üstelik Fizik Fakültesi
  • Üstelik Filoloji Fakültesi
  • Üstelik Filozofi Fakültesi
  • Üstelik Kimya Fakültesi
  • Üstelik Matematik Ekonomi ve Mekanik Fakültesi
  • Üstelik Sosyal Bilimler Fakültesi
  • Üstelik Diploma Sonrası Eğitim Fakültesi

  Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )  
  ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV. Vokal Ve Koro 1350 $   1500 $  
  ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV. Piyano & Teorisi 1350 $   1501 $  
  ODESSA ULULUSAL MECHNİKOV ÜNV. Orkestra 1350 $   1502 $  

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi
  Ukraine with love. Ukrainian national flag with heart shaped waves. Heart shape, vector illustration. Background in colors of the ukrainian flag
  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1