Dnepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Üniversite eğitimi koşullarının en iyi olduğu ve sürekli gelişim içinde olan Dnepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ukrayna’nın en beğenilen üniversitesinde eğitim almak sizin için bir ayrıcalık olacaktır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Dnepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi’nde Eğitim

  Dnepropetrovsk iktisat ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna’da tercih edebileceğiniz en burun kıvırılmayan öğretim koşullarının yer aldığı üniversitelerden biridir. Üniversite okurken hakkaniyet konusunda deneyimlerinizle dolu bir şekilde mezun olma hayalinizi gerçekleştirmek istemez misiniz? Sizleri olduğunuz noktada yükselterek adalet savunucuları içinde işini bilerek yapanlar arasında görebilme fırsatını veren üniversitelerden biriyiz. Bu yolda ilerlerken kadromuzdaki adalet konusunda kendini yetiştirmiş kıdemli personellerimizin eğitim gücüne güveniyoruz. Siz değerli üyelerimizin biroldukça ülkede bulabileceğinizden daha avantajlı eğitim ortamları, bilimsel nitelikli bilgi çerçevesiyle donatabileceklerdir. Biroldukça ülkede araştırılan hukuk dalları ve birbiriyle ilişkili olan önemli davalarla ilgili tartışmalı sonuçları derslerde size sunabilmektedirler. Yakın geleceğimizi etkileyecek tüm hukuk davaları, bunların savunuluşuyla alakalı bilmeniz gerekenler Dnepropetrovsk iktisat ve Hukuk Üniversitesi eğitim sürecinde faydalanabilecekleriniz listesinde kendini göstermektedir.

  Dnepropetrovsk iktisat ve Hukuk Üniversitesi ister iktisat dalında isterseniz hukuk sürecinde sizlerin müdafa yeteneklerinizi geliştirmenizde destekçi eğitim birimi haline gelmektedir. Faydalı donanımlı bilgilerle dolu çerçevede kendinizi yetiştirebileceğiniz tüm imkanları ayağınız kadar getiren üniversite yeteneklerinizin bilinciyle hareket etmektedir. Siz de var olanı geliştirip hukuk, adalet, iktisat bölümlerinden en fazla yatkın olduğunuz branşta yükselebilmenize imkan tanımaktadır. Üniversitemizi seçerek kendinizi en iyi hissedebileceğiniz branş tercihinizde akademik derslerdeki başarınız- uygulamadaki yeteneklerinizle bütünleştirilerek karara varılmaktadır. Size tavsiye edilen bölüme yönelmeniz durumunda kendinizi en iyi mertebelerde bulabilme olanakını yakalayabileceksiniz.

  Dnepropetrovsk ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerimiz uygulama derslerinde hukuk davalarına hem Ukrayna çevresi bununla birlikte farklı ülke gezintileriyle katılım sağlayabilmektedir. Profesörlerimiz siz de gördüğü cevheri bulabileceği ortama sizi getirerek bu alanda tanınmanıza rehberlik etmektedir. Eurostar imkânlarıyla ışıldayacağınız lisans sürecinde geliri iyi bir maaş kazanabileceğiniz iş tekliflerini alabilmeye hazır mısınız? Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerini ziyaretinizle çare bulabileceğiniz kayıt sürecinizi bekletmeyin. Kısa zaman içinde Dnepropetrovsk iktisat ve Hukuk Üniversitesi lisans kaydınız için lüzumlu evrak hazırlama işlemlerine başlamayı deneyin. Lisans hayatınız için önemi olan bölümü seçerken iç sesinize kulak verip, ders incelemeleriyle hangisine yönelik ilgilerinizin fazla olduğuna karar kılın. Ekonomi yahut hukuk hangisi sizin ilgi alanınızsa o alana yönelme tercihinde bulunmalısınız. Her branşın kendi bazında bazı kriterleri ve sizi kendine çeken yönleri vardır. İçinizdeki isteklilik ve ilgiyi fark edebilecek olanlarda sizlersiniz. Ekonomi ve hukuk konusunda Dnepropetrovsk ekonomi ve Hukuk Üniversitesi konferans birimi ya da toplantı salonlarında yapılan seminerlere katılım sağlayarak sonucunızı hızlandırabilirsiniz. Branş derslerinin hepsinde deneyimli personelimizin dilinde anlaşılır aksanlarıyla dolu öğretim programlarının içinde yer alabileceksiniz. Araştırmalarınıza yön verecek internet ağımız, geniş kütüphane olanakımız, bilgisayar merkezlerimizle sizlerin en iyi olmanıza yardımcı olmaktayız. Tüm alan bazında kendinizi geliştirmenizi sağlayacak fırsatlarla iş sahalarınızı geniş tutmada da öncülük edebilmekteyiz. Siz de üniversitemizde yer almak için hala bekliyor musunuz?


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1