Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Geleceğin en popüler meslek dallarından olan mimarlık bölümünde eğitiminizi yurtdışında almayı planlıyorsanız Ukrayna’nın en bilinen üniversitesi olan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesinde üniversite eğitimi sizin için harika bir deneyim olacaktır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nde Eğitim

  Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi yapıların iç ve dış görünümüne ilgi duyanların tercihi olabilecek tercihlerdendir. Bir çok ferdin gözdesi olan yurtdışı imkanlarının sunulduğu bir eğitim birimi olarak yapılar üzerinde en gelişmiş tekniklerle çalışmaların gerçekleştirildiği eğitim merkezlerindeniz. Ukrayna’da okumaya can atan inşaat mühendisliği ya da mimarlık kısmına ilgi duyanlar için ideal üniversite seçenekleri içinde yer almaktayız. Birçok gencin es geçemediği mimarlık yahut inşaat alanında kampüsümüzün sunduğu olanaklarla en iyi olabilme yarışında size tüm fırsatları vermekteyiz. Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi matematik, fizik, kimya, ekonomi, bina bilgisi, statik, betonarme, teknik resim, mimari proje ve ölçme bilgisi şeklinde derslerle sizleri yetiştirmektedir. Teoride öğreneceklerinizi, uygulama sahalarında son teknik yöntemlerle nasıl hayata geçirebileceğinizi güvenli bilimsel niteliği olan personellerimizle görerek yaparak öğreneceksiniz.

  Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olmaya aday olan tüm gençlerin ziyaret ettikleri birimlerden olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birimleriyle iç içe olabilirsiniz. Avantaj sağlayacak tüm imkanları elinizde tutarak geleceğinizi Avrupa’nın en iyi mimari alanlarını inşaa ederken bulabilirsiniz. Lisans kayıt sürecinizde başlangıç gerçekleştirebilecek Eurostar danışmanınızı bir an önce belirleyerek saptanca sınırı dolmadan kaydınızın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Geometri ve fiziğe ilginiz var ise, matematiksel hesaplamalarla yapıların duruşuyla alakalı fikir yürütme becerisine sahipseniz bu üniversitede başarısız olmanız mümkün değildir. Uzay ilişkileri yeteneği ve üç boyutlu düşünme gücüne haiz olma ile Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi lisansınız başarıyla tamamlanabilecektir. Teoride öğrendiklerinizi matematik olmasıyla birlikte birazcık da shususi becerilerinizle hafızlarınızda tutabilme kabiliyetinte bulunabilirsiniz. Bir bina tasarımında statik hesaplamalar yapma, betonarme hesaplamalarında başarılı olma sizi aranacak kişi yapabilecektir.

  Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi mezunu olduğunuz gün Avrupa ortamından iş sahalarına davet edilme fırsatını yakalamak istemez misiniz? Bu mevzuda kesin bir evetiniz var ise Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi akademik ortamının size sunduklarını en iyi şekilde özümsemeye kısa zamanda başlamalısınız. Biroldukça fert ve kişilerle bir araya gelerek girişeceğiniz uygulama sahası taramalarında en yeni yöntem uygulamalarında yenilikçi davranmalısınız. Size öğretilen en yeni teknik araç kullanımları, en görsel şık duran bina tasarımı başlangıçlarında öncü olabilmelisiniz. Yaptığınız tasarımların daima tercih edilebilir olması biraz da buna bağlıdır. İyi bir mimar içgüdüsüne haiz olmalı ya da inşaat mühendisinin haiz olması ihtiyaç duyulan kabiliyetleri yerinde kullanmalısınız. Bilimsel nitelikli personelimizle farklı yapılaşma örnekleri üzerinde uygulamalarınıza hız kazandırmalısınız. Bireyselden çok öncelikle iyi bilenlerden gözlemleme gücüyle öğrenmeniz gerekenleri tam anlamıyla öğrenmelisiniz. Üniversitenin size sunduğu yabancı dil ile kendinizi yetiştirme fırsatlarını da asla göz ardı etmemelisiniz. Farklı dilleri biliyor olmanın farklı Avrupa ülke sahalarında yer alabilme ayrıcalığı sunacağını aklınızdan çıkarmamalısınız.^


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1