Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Artık geleceğiniz için doğru kararlar vermenizin zamanı geldi. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık üniversitesi seçtiğiniz meslekte hızlı bir şekilde yükselmenize imkan tanıyacak. Hem de sınavsız ve uygun maliyetlerle ve modern eğitim olanaklarıyla lisans okuyacaksınız.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

  1930 yılında kurulmuştur. Geleceğini garanti altına alacağınız bir üniversite tercihinde bulunma niyetindeyseniz Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini seçebilirsiniz. Mimarlık ve inşaat alanında iç içe bölüm bilgileriyle dolu bir lisans eğitimi için diplomanızla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama alanlarının Avrupa standartlarında oluşuyla bu ülkelerden herhangi birinde çalışma fırsatını örtüştürerek gelirinizi garanti altına alabilirsiniz. Avrupa standartlarındaki eğitim ortamları ve gerçekçi yapı üzeri çalışmalarıyla alanda iyi noktalara gelebilme ihtimalinizi daima canlı tutabilirsiniz. Birçok mühendislik dalı arasındaki popülerliği olan inşaat bölümünde en iyilerle akademik ortamda boy gösterebileceksiniz. Bologno ilkelerindeki eğitim anlayışıyla tam bir Avrupa sistemle eğitim hayatınız başlayabilecektir. Yaklaşık 7 fakültenin yer aldığı kampüste boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz alanlarında yer aldığı gerçeğini göz ardı etmemelisiniz. Her bölüme gösterdiği özenle Kiev senelerdir sizlerin en iyi olabilmenize en önemli destekçilerden olmayı başarmıştır.

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaa etme ve mimarlıkta gelişme fırsatı yakalayabilecek tüm üniversitelerin imkanlarını ayağınıza kadar getirmektedir. Meslek lisesi ve lise diplomasıyla sınava girmeseniz dahi size kapılarını aralayan Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi başarılı bir akademik kadro sunmaktadır. Her anlamda kendini iç dünyasında büyütebilen bir akademik eleman olma yolunda geniş kütüphane arşivi, internet bağlantısı imkan, bilgisayar merkezleri, uygulama laboratuvarlarıyla perspektifi geniş tutmaktadır. Bir araştırma çalışmanızda kendinize geliştirebileceğiniz tüm olanakları ayağınıza kadar getirerek üniversite kariyerinizde ilerlemeye imkan tanıyabilecektir. Akademisyen olma, yüksek lisans yapma, alanında ilerlemeye müsaade etme gibi tüm olanakları yakalama fırsatınız mümkündür.

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi meslek lisesi ya da lise mezunu olmanızı araştırmadan lise mezunu olmam konusuna bakmaktadır. Eurostar işbirliğiyle geleceğinizi garanti altına alan bir üniversitede yer alabilme fikrine alışma niyetinizi kısa sürede hayata geçirebilirsiniz. En mutlu lisans dönemlerini hayatınıza mal edebilen Kiev fırsatını Ukrayna gibi güzel bir ülkede değerlendirmeye ne dersiniz? Yabancı ülkelerin en önemli gelişme avantajı olan dil öğrenme fırsatı da beraberinde sizlerin olacaktır. Sosyo kültürel çevrenizi geliştirip farklı ülkeden gelebilecek Avrupa’nın alan bazında gelişmişleriyle de bilim çalışmaları gerçekleştirebileceksiniz. Her daim yakından takip edilen alan gelişmelerini en önce öğrenebilen lisans öğrencilerinden biri olabilirsiniz. Bu şansı size verebilecek olan üniversitenin tüm imkanlarını kısa zaman diliminde görme imkanını yakalayabilirsiniz. Akademik kadromuz en eski mimarlık ve inşaat bilgisine hakim olduğu kadar en yeni teknolojiden de haberdardır. Sizi memnun edebilecek imkanlarıyla Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi akademik ortamını tanımaya var mısınız? Kendinizi iyi hissettirebilecek tüm imkan eşitlikleriyle uygulama sahalarında tanınan alan uzmanları haline gelebilirsiniz. En yeni öğretim teknikleri, gelişmenizi sağlayacak seminer fırsatları burada sizlerin olabilir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi akademik hayatın Avrupa kalitesindeki insanlarıyla bir araya gelmek için size altın bilezik sunmaktadır.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1