Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Artık geleceğiniz için doğru kararlar vermenizin zamanı geldi. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık üniversitesi seçtiğiniz meslekte hızlı bir şekilde yükselmenize imkan tanıyacak. Hem de sınavsız ve uygun maliyetlerle ve modern eğitim olanaklarıyla lisans okuyacaksınız.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık

  Ukrayna Hakkında Özellikle Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ulusal İnşaat ve MimarlıkKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık

  1930 yılında kurulmuştur. Özellikle geleceğini garanti altına alacağınız bir üniversitedir. Tercihinde bulunma niyetindeyseniz Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini seçebilirsiniz. Ayrıca mimarlık ve inşaat alanında iç içe bölüm bilgileriyle dolu bir lisans eğitimi için diplomanızla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Hatta uygulama alanlarının Avrupa standartlarında oluşuyla bu ülkelerden herhangi birinde çalışma fırsatını yakalayı. Gelirinizi garanti altına alabilirsiniz. Avrupa standartlarındaki eğitim ortamları ve gerçekçi yapı üzeri çalışmalarıyla alanda iyi noktalara gelebileceksiniz. Bu ihtimalinizi daima canlı tutabilirsiniz. Birçok mühendislik dalı arasındaki popülerliği olan inşaat bölümünde en iyilerle akademik ortamda boy gösterebileceksiniz. Özellikle Bologno ilkelerindeki eğitim anlayışıyla tam bir Avrupa sistemle eğitim hayatınız başlayabilecektir. Ayrıca yaklaşık 7 fakültenin yer aldığı kampüste boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz alanlarında yer aldığı gerçeğini göz ardı etmemelisiniz. Her bölüme gösterdiği özenle Kiev senelerdir sizlerin en iyi olabilmenize en önemli destekçilerden olmayı başarmıştır.

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Geleceğinize Işık Tutar

  Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi inşaa etme ve mimarlıkta gelişme fırsatı yakalayabileceksiniz. Tüm üniversitelerin imkanlarını ayrıca ayağınıza kadar getirmektedir. Meslek lisesi ve lise diplomasıyla sınava girmeseniz dahi size kapılarını aralayan Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi başarılı bir akademik kadro sunmaktadır. Özellikle her anlamda kendini iç dünyasında büyütebilen bir akademik eleman olma yolunda geniş kütüphane arşivi, internet bağlantısı imkan, bilgisayar merkezleri, uygulama laboratuvarlarıyla perspektifi geniş tutmaktadır. Hata bir araştırma çalışmanızda kendinize geliştirebileceğiniz tüm olanakları ayağınıza kadar getirerek üniversite kariyerinizde ilerlemeye imkan tanıyabilecektir. Akademisyen olma, yüksek lisans yapma, alanında ilerlemeye müsaade etme gibi tüm olanakları yakalama fırsatınız mümkündür.

  Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi meslek lisesi ya da lise mezunu olmanızı araştırmadan lise mezunu olmam konusuna bakmaktadır. Eurostar işbirliğiyle geleceğinizi garanti altına alan bir üniversitede yer alabilirsiniz. Özellikle fikrine alışma niyetinizi kısa sürede hayata geçirebilirsiniz. En mutlu lisans dönemlerini hayatınıza Kiev fırsatını Ukrayna gibi güzel bir ülkede değerlendirmeye ne dersiniz? Yabancı ülkelerin en önemli gelişme avantajı olan dil öğrenme fırsatı da beraberinde sizlerin olacaktır. Sosyo kültürel çevrenizi geliştirebileceksiniz. Tüm ülkelerden Avrupa’nın alan bazında gelişmişleriyle de bilim çalışmaları gerçekleştirebileceksiniz.

  Eurostar Her Daim Yanınızda Olacak!

  Her daim yakından takip edilen alan gelişmelerini en önce öğrenebilen lisans öğrencilerinden biri olabilirsiniz. Özellikle üniversitenin tüm imkanlarını kısa zaman diliminde görme imkanını yakalayabilirsiniz. Akademik kadromuz en eski mimarlık ve inşaat bilgisine hakimdir. Hatta en yeni teknolojiden de haberdardır. Ayrıca akademik ortamını tanımaya hazır olun. Kendinizi iyi hissettirebilecek tüm imkan eşitlikleriyle uygulama sahalarında tanınan alan uzmanları haline gelebilirsiniz. Özellikle en yeni öğretim teknikleri, gelişmenizi sağlayacak seminer fırsatları burada sizlerin olabilir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi akademik hayatın Avrupa kalitesindeki insanlarıyla bir araya gelmek için size altın bilezik sunmaktadır.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1