Avrupa Üniversitesi Kırım Şubesi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Avrupa Üniversitesi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Avrupa Üniversitesi UkraynaKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Avrupa Üniversitesi Ukrayna

  Avrupa Üniversitesi Ukrayna 2000 yılında kurulmuştur 30 binden fazla talebe bulunmaktadır. Ukraynanın en büyük özel üniversitesidir. Bilimsel, modern, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür sahasında sosyalleşmelerini verici imkanlar sunulmaktadır. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı. Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını zaman kaybetmeden vermelisin…

  Ukrayna ve Eğitim

  Avrupa Üniversitesi eğitim her zaman sorunlu olmuştur. Ancak son yıllarda durum daha da vahim hale geldi. Özellikle eğitim sistemi ciddi şekilde eleştirildi ve öğrenciler buna karşı protesto ettiler. Dolayısı ile birçok Ukraynalı ebeveyn, çocuklarının iyi bir eğitim almalarını sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

  Ukrayna eğitimi, düşük akademik standartlar nedeniyle sorunlu. Özellikle ülkenin üniversiteleri, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki en kötüler arasında yer alıyor. Ülkelerinin eğitim sisteminin kusurlu olduğuna inanan birçok Ukraynalı da var. Ebeveynler nadiren sistemi eleştirir veya çocuklarına akademik olmayan kurumlara kaydolmamalarını tavsiye eder. Ayrıca bu, öğrencilerin akademik mükemmelliğe ulaşmalarını daha da zorlaştırıyor. Okullar ayrıca, öğrencilerin okulda öğrendikleri ile işyerinde öğrendikleri arasında büyük bir boşluk oluşturarak öğrencileri profesyonel yaşama hazırlamakta başarısız oluyorlar.

  Avrupa Üniversitesi Ukrayna Eğitimin Öncüsü

  Birçok Ukraynalı ebeveyn, çocuklarını geleneksel okullara göndermek yerine evde eğitim görmeyi tercih ediyor. Özellikle evde eğitim, çocuklara belirli konuları öğrenirken daha fazla esneklik sağladığı için bazı aileler için faydalı olabilir. Ayrıca, ebeveynlerin, çocuklarının okuldaki performansını her iki şekilde etkilemeden ders öğretmek için zaman ayırmasına da izin verir. Bununla birlikte, birçok Ukraynalı ebeveyn, geleneksel okulların bugünlerde öğrencileri çok başarısızlığa uğrattığı için evde eğitim almayı tercih ediyor. Geleneksel okullar, öğrencileri düzgün veya yeterince eğitmeyen, kötü yönetilen kurumlar haline geldi. Sonuç olarak, pek çok aile, geleneksel okulların çocuklarında başarısızlığa uğradığını gördüklerinde evde eğitime yöneliyor.

  Ukraynada Uzaktan Eğitim Programları

  Eğitim, herhangi bir ulusta yaşamın çok önemli bir sektörüdür, ancak bu artık Ukrayna için olduğundan daha doğru değildir. bu noktada dünyadaki diğer ülkeler için – özellikle de çok uzun zaman önce olmayan modern Ukrayna okullarının diğerlerine kıyasla ne kadar kötü yönetildiği düşünülürse!


  Avrupa Üniversitesi Ukrayna Bölümleri

  • Finans ve Kredi
  • Yönetim Organizasyon
  • Bilişim Sistemleri ve Teknolojisi
  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1