• Tel: 0212 244 66 00
  • info@yurtdisindaegitim.com.tr

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi - Eurostar Yurtdışı Eğitim

DNEPROPETROVSK ULUSAL TIP ÜNİVERSİTESİ

Tıp bölümlerinde sınav şartı olmadan okumak artık mümkün.Tıbbi alanda uygulama sahaları ile kendini sürekli geliştiren üniversitelerden biri olan Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesinden mezun olan öğrenciler iş bulma konusunda oldukça donanımlı olarak okuldan ayrılacak ve iş hayatına atılacaklardır.

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrenciyi merkeze alan bir eğitim anlayışıyla kaliteli eğitim vermektedir. Öğrencilerin başarısını onların yaratıcı, yenilikçi düşünce, bilime ilgi duyma, araştırma çalışmalarına katılma faaliyetleriyle bütünleyebilmektedir. Her zaman gelişmeye açık bir konumda popülasyonunu arttırma çabasında olan bir eğitim birim olarak Ukrayna’nın en iyileri listesinde yer alabilme çabası içindeyiz. Tıp üniversitesi olmaya layık öğrencilerin sınav kaygısı yaşamadan lisans sürecine dahil olabilme fırsatlarını ellerine veriyoruz. Birçok gencin arzu duyduğu kadavralar üzerinde çalışılabilecek uygulama laboratuvarlarımız, farklı hastalık çeşitlerini gözleyebilme imkanı yakalanabilecek uygulama sahaları üniversitenin sunmuş olduğu avantajlardandır. Birçok gencin sınavdan yüksek puan alarak yerleştiği tıp fakültelerinin aksine puan sistemine hayır diyoruz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları aracılığı ile lisans için Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi başvurunuzu kısa zamanda tamamlamaya bakabilirsiniz. Hem bilimsel nitelikli bakımdan bununla birlikte uygulama sahası bakımından her zaman kendini yenileyen bir üniversite de olma farkını bizimle yaşayabileceksiniz.

Birçok akademik personelin başarının öğrencinin kabiliyetleriyle bilimsel niteliği olan ve uygulama alanlarında gerçekleştirebileceklerine olan inançla emek harcadığı bir birimiz. Akademide kuram anlamında öğretebileceklerimizi özümsetirken her yönüyle uygulama sahalarında bire bir çalışmalar gerçekleştirme çabası içine girmekteyiz. Uzun zamandır bilim çalışmaları bakımından varlıklı seçenekleri olan bir lisans eğitim birimi arıyorsanız doğru seçimi yapmak üzeresiniz. Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi siz değerli ziyaretçilerimizin hayatınızda iz bırakabilecek kalitedeki eğitim anlayışıyla rağmenızda yer almıştır. Sunmuş olduğu farklı bilimsel nitelikli elemanlarıyla yabancı dili en anlaşılır şekilde konuşma aksanlarıyla eksiksiz bir şekilde alan bilgisini kazanabilme fırsatlarıyla donanımlı hale gelebilmeniz sağlanabilmektedir. Biroldukça Avrupa ülkesi arasında başarı sıralamalarıyla sizlere istediğinizi verebilecek kapasitede olan Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrencisi olabilme fırsatını yakalamak o denli uzağınızda değil. Tüm eğitim ekibi, kampüs yaşantısı, toplumsal aktiviteleriyle bilimsel ilerlemeyi destekleyecek birimimiz memnun kalabileceğiniz imkânları sunmaktadır.

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi öğrencisi olarak katılım gösterdiğiniz lisans sürecinde başarılı olduğunuz alanlara yönelik başarı sertifikası kazanacaksınız. Bu sertifikaları değerlendirerek en beğenilen yaşam standartlarıyla dolu dolu geçirebileceğiniz Avrupa yaşamı da siz değerli üyelerimizin iş başvurularınızla yaşamınızda yer alabilecektir. Tıp mevzusunda uzmanlaşacağınız alan seçimi hemen sonra bu branşa yönelik en iyi uygulama sahalarında boy gösterebilirsiniz. Kaliteli eğitim anlayışı, uygulamada karşılaşabileceğiniz en donanımlı klinik imkanları, toplumsal aktivite bakımından farklı çeşitlerin sunuluyor oluşuyla başarı sizleri bırakmayacak. Bu kampüste yer almış olduğunız sürece iyi bir çocuk doktoru, kadın doğum uzman cerrah, nörolog, psikolog, fizik tedavici benzer biçimde alanlarda uzmanlaşabileceksiniz. Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi uzmanlaşacağınız alana yönelik iş sahalarında alıştırmalar yapabilme fırsatlarını mezuniyet öncesi tatmanızı elde edecektir. Kimi zamana bilimsel nitelikli birimimiz tarafından verilen referanslarla başarınızı kanıtlamada hayal edemeyeceğiniz yerlerde uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bilimsel çalışmalarınızın en başarılı uzmanlarla dolu bir uluslararası çevrede tamamlanabileceği Ukrayna koşullarını sonuna kadar değerlendirmeye var mısınız? O vakit acil etmelisiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

UKRAYNA’DA ÜNİVERSİTE AKREDİTASYONLARIMIZ


Ukrayna

Odessa

Kiev

Sumy

Harkov

Lviv

Dnepropetrovsk

Donetsk

Ternopil

Zaporece – Zaporijya

Vinnitsa

İvano Franskivisk

Lugansk

Ukrayna’da Eğitim

Ukraynaca Üniversite Okumak

Ukraynaca Üniversite Okumak

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!