Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Üniversite hayatına dahil olabilmek için artık sınava ihtiyacınız olmadığını söylesek üstelik bu fırsatı da Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi’nin sunduğundan bahsetsek ne düşünürsünüz? Yapmanız gereken basit. Mesleki eğitiminizi Ukraynada Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi’nde alın.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

  Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi lisans hayatına dahil olmaya hazır mısınız? Sizi taban puan bakımından sorgulamaya tabii tutmadan kayda alabilecek bir eğitim kurumu olarak bölüm seçimine davet ediyoruz. Son zamanların en popüler branşları, bölümleri ile donatılan akademide yetiştirilme koşulları karşısında en başarılı lisans öğrencilerinden birisi de siz olabilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok mezun vermiş olan Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi mühendislik alanına ilgi duyan hemen herkesin tercihi olabilecekler arasındadır. Gençlerin seçimi olurken evrak hazırlığı, kayıt için başvuru birimleri gibi arayışlarda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinin yardıma koştuğu gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Eurostar işbirliğiyle kayıt işlemlerinizi halledebilme kolaylığını yakalayabileceksiniz. Sizlerin akademik hayat tercihinizde lise diplomanız elinizdeyken kabul gerçekleştirecek olan akademide Ukrayna seçiminizle Avrupa standartı eğitim ilkeleriyle lisans süreciniz başlayacaktır.

  Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi Avrupa’dan gelen pek çok gencin buluştuğu uluslararası çevre imkânlarıyla dolu bir eğitim ortamında yer almanızı sağlayacaktır. Şimdiye dek mühendislik alanına olan ilginizi sınava hazırlanmaktan dolayı hapsettiyseniz artık bunu gün yüzüne çıkarma zamanı geldi. Sizin içinizdeki cevheri, yetenekleriniz, düşünme becerilerinizi, sorgulamalarınızı değerli bireyler olarak hissedilmenizi sağlayacak akademik süreç burada sizleri bekliyor. Eğitmenlerimiz derinlemesine bildikleri insan psikolojisiyle sizlerin bakış açılarınızı algılama ve farklı açılardan bakabilme yetisi kazanma işlevlerini başarıyla gerçekleştirebilmektedirler. Sadece bir yönden değil de farklı açılardan değerlendirmeler gerçekleştirebileceğiniz bölüm araştırmalarınızda Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi uygulama sahalarını çok iyi şekilde kullanabileceksiniz. Yabancı dil bilginizi arkadaş çevrenizle pekiştirirken öğrendiklerini etkili laboratuvar koşullarında pekiştirebileceksiniz. Sizlerin bölümü bazında parmakla gösterilebilecek niteliğe bürünmenize yardımcı olacak tüm koşullar üniversitemizde sizleri bekliyor.

  Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi olarak asla pes etmeyeceğiniz kariyer imkânlarıyla dolu iş sahalarında yer alabilmenize imkan tanıyacağız. İş başvurularınızda adımız ile bile olduğumuz referans sizlerin dolgun maaş ile Avrupa imkanlarında çalışabilme fırsatı yakalayabilmenize yardımcı olacaktır. Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi mezunu olduğunuz gün alan bazında Avrupa’nın aranan kimlikte birisi olarak tercih edileni olmak istemez misiniz? Bilimsel çalışmalarınızda devamlılık sağlayabileceğiniz üniversite imkânlarımız ve daha fazlası için kayıtlı lisans öğrencimiz olmanızı bekliyoruz. Her yönden kişiliğinizi, yeteneklerinizi, ilgi alanlarınızı geliştirmeniz köklü değişimler yakalamanız bizi tercihinizle mümkün olabilecek. Artık başka bir akademi tercihi aklınızın ucundan geçmeyecek buranın mezunu olarak gelecek öğrencilerimizin de takipçisi olabileceksiniz. Önceki yıllarda bu akademi imkânlarıyla okuyup mezun olmuşlarla kuracağınız iletişimle de üniversite avantajlarından kısa sürede haberdar olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bölüm olarak seçimde bulunabileceğiniz çeşitliliğimize göz atarak kendinizi bu akademide yetiştirmeye ne dersiniz? Kampüs içindeki tüm imkânlar sizlerin uygun öğrencilik yaşamı için gerekli tüm koşulları verebilmektedir. Sosyalleşebileceğiniz eğlenme birimleri, gelişebileceğiniz uygulama sahalarımızla sizlerden gelecek teklifleri bekliyoruz. Gelişiminize destek olacak tüm imkânları elimizden geldiğince çoğaltarak iyi mezunlar vermeyi hedef bilmekteyiz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1