İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Hayatınız için önemli adımlar atmak istiyor fakat ilk ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi’nde lisans eğitimi almak sizin için en doğru adım olacak ve hayatınızı en iyi anlamda değiştirecek bir fırsat olacaktır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim vermekte olan tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra üniversite dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile birlikte öğrenciler kaliteli bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

  Bolgona eğitim sistmeinden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencileri bir tek pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri bir tek bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciler ile öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamak temel hedefler arasında görülmektedir. Bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile birlikte yapacakları çalışmalarında gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından çok üst sınıflara hitab etmekte olan bilgisayar laboratuvarlarında lüzumlu araştırmalar yapılarak kısa süre içerisinde verimli bir halde neticelara ulaşılması sağlamnmaktadır.

  Bu alanda yapılmakta olan araştırmaların yetersiz olduğunu düşünen öğrencilerimiz için alanında uzman kişiler ile bir görüşme ayarlanılarak bu alanda kaliteli bir çalışma sürdürülmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar dahilinde öğrenci adayımız için bu görüşmede detaylı bilgiler ve iyi bir röportaj olanakı sağlanmış olmaktadır.

  Bu çalışma ile birlikte meydana getirilen destek çalışmalarında kaliteli bir eğitim öğretim çalışması sergilemekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikli olarak bir lise diplomasına haiz olmaları istenmektedir.

  Bunun akabinde ise öğrencilerimizden Rusça, Ukraynaca yahut İngilizce lisans eğitimi verilecek olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edecekleri dil doğrultusunda eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi var ise doğrudan lisans derecesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

  Fakat bu üç dilden minimum bir tenesi ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi bulunmuyor ise öğrencimizin öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık derslikında eğitim alması sağlanmaktadır. Fakat bu eğitim sürecinde hazırlık sınıfında yirmi beş yaşından küçükse eğitim alması uygun yirmi beş yaşından büyük ise eğitim alması mümkün değildir.

  Bu alanda çalışmalarını yıllardan beri yürütmekte olan Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibine ulaşmak için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak ya da doğurdan ofisimize gelmiş olarak yetişme olanağına haiz olabildiğiniz gibi bununla beraber telefon ederek gerekli belgeleri doğrudan öğrenip gelirseniz sizin için uygulayacağımız işlemleri çok daha kısa sürede sonuçlandırma olanağına haiz olabileceğiz. Bu durumda yapılacak olan çalışmalar ile beraber gerek öğrencimiz için ideal bir çalışma süreci sağlanacaktır.

  Gerek ise yurt dışı eğitim imkanı için Ukrayna’da eğitim vizesi işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Bunun yanı sıra İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde istediği bir bölümde tıp eğitimi görebilecek olan öğrencimiz ülkemize geri döndüğünde elde etmiş olduğu mezuniyet belgesinı rahat bir şekilde ülkemizin sınırları içinde geçerli olan tüm şehirlerinde kullanma olanağına haiz olabilecektir. Bu alanda çalışmalarını kaliteli bir halde sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesi ile birlikte yurt dışınde eğitim görmek isteyen öğrenci arkadaşlarımıza en ideal koşullar ile beraber hizmet vermektedir. Günümüze dek elde edilen tam başarılar Euro star yurt dışı eğitim merkezinin başarısını gözler önüne sermektedir.


  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

  Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt haricinde kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite imtihan stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek kalmamıştır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelerek mevzu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne benzer biçimde belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

  Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile birlikte uzmanlaşmış olan ekip dostlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız.

  Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile birlikte ileriye yönelik bir ekip hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için yahut saygı duyulan bir çevrede aranan bir hekim olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist veya eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.


  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölüm

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın cenup Batı kesimlerinde yer almıştır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

  Bu alanda yapılacak lisans eğitimi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şey bu üç dilden minimum birini ileri derecede akıcı bir aksana haiz bir şekilde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

  Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile birlikte bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kere öğretim görevlisi tarafınca kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

  Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde data edinemeniz sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile haiz olacağınız bu eğitim yaşamınız boyunca İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu şu demek oluyor ki YÖK ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

  Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek isterseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sıhhat bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


  İvano Frankivsk Tıp Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 1500 $ 2500 $ 2000 $
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 1500 $ 2500 $ 2000 $

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim vermekte olan tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra üniversite dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile birlikte öğrenciler kaliteli bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

  Bolgona eğitim sistmeinden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencileri bir tek pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri bir tek bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciler ile öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamak temel hedefler arasında görülmektedir. Bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile beraber yapacakları çalışmalarında gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer edinen araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından fazlaca üst sınıflara hitab etmekte olan bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmalar yapılarak kısa süre içinde verimli bir halde neticelara ulaşılması sağlamnmaktadır.

  Bu alanda yapılmakta olan araştırmaların yetersiz bulunduğunu düşünen öğrencilerimiz için alanında uzman kişiler ile bir görüşme ayarlanılarak bu alanda kaliteli bir çalışma sürdürülmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar dahilinde öğrenci talibimız için bu görüşmede detaylı bilgiler ve iyi bir röportaj imkanı sağlanmış olmaktadır.

  Bu çalışma ile birlikte meydana getirilen destek çalışmalarında kaliteli bir eğitim öğretim çalışması sergilemekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikli olarak bir lise mezuniyet belgesina haiz olmaları istenmektedir.

  Bunun akabinde ise öğrencilerimizden Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce lisans eğitimi verilecek olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edecekleri dil doğrultusunda eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden minimum bir tanesi ile ilgili olarak ileri derecede akıcı bir aksana haiz bir şekilde bilgisi var ise direkt lisans derecesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

  Fakat bu üç dilden en az bir tenesi ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi bulunmuyor ise öğrencimizin öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık derslikında eğitim alması sağlanmaktadır. Fakat bu eğitim sürecinde hazırlık sınıfında yirmi beş yaşından küçükse eğitim alması uygun yirmi beş yaşından büyük ise eğitim alması mümkün değildir.

  Bu alanda çalışmalarını senelerden beri yürütmekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibine ulaşmak için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak veya doğurdan ofisimize gelmiş olarak erişme imkanına sahip olabildiğiniz şeklinde bununla beraber telefon ederek gerekli belgeleri direkt öğrenip gelirseniz sizin için uygulayacağımız işlemleri çok daha kısa sürede sonuçlandırma olanağına sahip olabileceğiz. Bu durumda yapılacak olan çalışmalar ile birlikte gerek öğrencimiz için ideal bir çalışma süreci sağlanacaktır.

  Gerek ise yurt dışı eğitim imkanı için Ukrayna’da eğitim vizesi işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Bunun yanı sıra İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde istediği bir bölümde tıp eğitimi görebilecek olan öğrencimiz ülkemize geri döndüğünde elde ettiği diplomasını rahat bir şekilde ülkemizin sınırları içerisinde geçerli olan bütün şehirlerinde kullanma imkanına haiz olabilecektir. Bu alanda çalışmalarını kaliteli bir şekilde sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımız senelerın vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesi ile beraber yurt dışınde eğitim görmek isteyen öğrenci dostlarımıza en ideal koşullar ile birlikte hizmet vermektedir. Günümüze dek elde edilmiş tam başarılar Euro star yurt dışı eğitim merkezinin başarısını gözler önüne sermektedir.

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

  Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt dışında kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte direkt Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezine gelmiş olarak konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne benzer biçimde belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

  Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu informasyon, birikim ve deneyim ile beraber uzmanlaşmış olan ekip dostlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine doğal tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız.

  Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile birlikte ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile birlikte ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu toplumsal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için veya saygı duyulan bir çevrede aranan bir hekim olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist veya eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölüm

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın cenup Batı kesimlerinde yer almıştır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak bulunduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

  Bu alanda yapılacak lisans eğitimi çalışmalarında öğrenciler için lüzumlu olan şey bu üç dilden en az birini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir halde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

  Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir halde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki defa öğretim görevlisi tarafınca kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

  Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde data edinemeniz sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile haiz olacağınız bu eğitim hayatınız boyunca İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu şu demek oluyor ki YÖK ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

  Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sıhhat bakanlığına bağlı bir kurumta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1