İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Hayatınız için önemli adımlar atmak istiyor fakat ilk ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi’nde lisans eğitimi almak sizin için en doğru adım olacak ve hayatınızı en iyi anlamda değiştirecek bir fırsat olacaktır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  İvano Franskivisk

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  İvano FranskiviskKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim vermekte olan ayrıca tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isteyebilirsiniz. Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra üniversite dahilinde verilmektedir. Hatta Bologna eğitim sistemi profesyoneldir. Birlikte öğrenciler kaliteli bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

  Görmekten ya da öğretmenleri bir tek bir verici olarak görmekten ziyade daha iyi bir yöntemi var. Öğrenciler özellikle öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal alması önemlidir. Hatta bunu sağlamak temel hedefler arasında görülmektedir. Ayrıca Bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları gerekir. Dolayısı ile birlikte yapacakları çalışmalarında gerek üniversitenin yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından çok üst sınıflara hitab etmekte olan bilgisayar laboratuvarlarında lüzumlu araştırmalar yapılarak kısa süre içerisinde verimli bir halde neticelara ulaşılması sağlamnmaktadır.

  Ukraynada Radyo Sinema Televizyon Okumak

  Özellikle bu alanda yapılmakta olan araştırmaların yetersiz olduğunu düşünen öğrencilerimiz için alanında uzman kişiler ile bir görüşme ayarlanır. Ayrıca bu alanda kaliteli bir çalışma sürdürülmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar dahilinde öğrenci adayımız için bu görüşmede detaylı bilgiler ve iyi bir röportaj olanakı sağlanmış olmaktadır.

  Dolayısı ile bu çalışma ile birlikte meydana getirilen destek çalışmalarında kaliteli bir eğitim öğretim çalışması sergilemekte olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için öncelikli olarak bir lise diplomasına haiz olmaları istenmektedir.

  Tıp Üniversitesi ile Hayatınızı Anında Yaşayın

  Bunun akabinde ise öğrencilerimizden Rusça, Ukraynaca yahut İngilizce lisans eğitimi verilecek. Hatta İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edecekleri dil doğrultusunda eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi var ise doğrudan lisans derecesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

  Fakat bu üç dilden minimum bir tenesi ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip. Özellikle bir şekilde bilgisi bulunmuyor ise öğrencimizin öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık derslikında eğitim alması sağlanmaktadır. Fakat bu eğitim sürecinde hazırlık sınıfında yirmi beş yaşından küçükse eğitim alması uygun yirmi beş yaşından büyük ise eğitim alması mümkün değildir.

  Ayrıca bu alanda çalışmalarını yıllardan beri yürütmekte kurumuz. Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibine ulaşın. 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak ya da doğurdan ofisimize gelmiş olarak yetişme olanağına haiz olabilirsiniz. Özellikle bununla beraber telefon ederek gerekli belgeleri doğrudan öğrenip gelirseniz sizin için uygulayacağımız işlemleri çok daha kısa sürede sonuçlandırma olanağına haiz olabileceğiz. Bu durumda yapılacak olan çalışmalar ile beraber gerek öğrencimiz için ideal bir çalışma süreci sağlanacaktır.

  Gerek ise yurt dışı eğitim imkanı için Ukrayna’da eğitim vizesi işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Bunun yanı sıra İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde istediği bir bölümde tıp eğitimi görebileceksiniz. Öğrencimiz ülkemize geri döndüğünde elde etmiş olduğu mezuniyet belgesinı rahat bir şekilde ülkemizin sınırları içinde geçerli olan tüm şehirlerinde kullanma olanağına haiz olabilecektir. Bu alanda çalışmalarını kaliteli bir halde sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımız yılların vermitir. Özellikle bilgi, birikim ve tecrübesi ile birlikte yurt dışınde eğitim görmek isteyen öğrenci arkadaşlarımıza en ideal koşullar ile beraber hizmet vermektedir. Günümüze dek elde edilen tam başarılar Euro star yurt dışı eğitim merkezinin başarısını gözler önüne sermektedir.


  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

  Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt haricinde kaliteli bir tıp eğitimi alın. Geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite imtihan stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek kalmamıştır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan bizim ile iletişime geçin. Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelerek mevzu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne benzer biçimde belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

  Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofisi telefon numaramızı arayın. 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile birlikte uzmanlaşmış olan ekip dostlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Özellikle bu alanda yapacağınız çalışmalar çok fazla önemlidir. Ayrıca bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız.

  Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile birlikte ileriye yönelik bir ekip hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız. Özellikle İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alabilirsiniz. Geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için yahut saygı duyulan bir çevrede aranan bir hekim olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist veya eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.


  En Yakın Eğitim Üniversiteniz Tıp Üniversitesi Bölümleri

  Dolayısı ile İvano Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelişi iyidir. Yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın cenup Batı kesimlerinde yer almıştır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermektedir. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimini veriyor. Köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde verilmektedir. Eğtim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacaklardır. Tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

  Bu alanda yapılacak lisans eğitimi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şeyler var. Bu üç dilden minimum birini ileri derecede akıcı bir aksana haiz bir şekilde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız problem değil. Sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

  Özellikle hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile birlikte bologna eğitim sistemi uygulanmakta. Bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olmanızı önemsiyor. Başarılı olursanız lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kere öğretim görevlisi tarafınca kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

  Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde data edinemeniz sağlanacaktır. Özellikle ileri düzeyde yabancı dile haiz olacağınız bu eğitim yaşamınızı zenginleştirecek. Ayrıca İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumaktadır. Yüksek öğretim kurumu şu demek oluyor ki YÖK ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

  Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek isteyebilirsiniz. Kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sıhhat bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


  İvano Frankivsk Tıp Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS ) EUROSTAR
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Tıp 1500 $ 2500 $ 2000 $
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği 1500 $ 2500 $ 2000 $
  İVANA FRANKİVSK TIP ÜNİVERSİTESİ Eczacılık 1500 $ 2500 $ 2000 $

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim vermekte olan tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak çok kolay. Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmanız gerekmektedir.

  Bolgona eğitim sistmeinden konuşalım. Öğrencileri bir tek pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri bir tek bir verici olarak görülebilir. Bundan ziyade öğrenciler ile öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü olması hedeflenir. Bologna eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunacağı mevzu başlıkları vardır. Bunun dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmalarına önem verir. Beraber yapacakları çalışmalarında gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer ediniyor. Araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alıyor. Teknolojik donanım bakımından fazlaca üst sınıflara hitab etmektedir. Olan bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmalar yapılarak kısa süre içinde verimli bir halde neticelara ulaşılması sağlamnmaktadır.

  Bu alanda yapılmakta olan araştırmaların yetersiz bulunduğunu düşünen öğrencilerimiz için alanında uzman kişiler vardır. Bir görüşme ayarlanılarak bu alanda kaliteli bir çalışma sürdürülmektedir. Yapılmakta olan bu çalışmalar dahilinde öğrenci talibimız için bu görüşmededir. Detaylı bilgiler ve iyi bir röportaj imkanı sağlanmış olmaktadır.

  Bu çalışma ile birlikte meydana getirilen destek çalışmalarında kaliteli bir eğitim öğretim çalışması sergilemektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde tıp eğitimi almak isteyin. Öğrencilerimiz için öncelikli olarak bir lise mezuniyet belgesina haiz olmaları istenmektedir.

  Eurostar ile Tıp Okuma Farkı Sadece Size Özel!

  Bunun akabinde ise öğrencilerimizden Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce lisans eğitimi verilecektir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edebilirler. Dil doğrultusunda eğer yazmış olduğumuz bu üç dilden minimum bir tanesiydi. Özellikle ileri derecede akıcı bir aksana haiz bir şekilde bilgisi var ise direkt lisans derecesinde eğitim alması sağlanmaktadır.

  Fakat bu üç dilden en az bir tenesi ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgisi bulunmayabilir. Öğrencimizin öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık derslikında eğitim alması sağlanmaktadır. Fakat bu eğitim sürecinde hazırlık sınıfında yirmi beş yaşından küçükse eğitim alması uygun yirmi beş yaşından büyük ise eğitim alması mümkün değildir.

  Bu alanda çalışmalarını senelerden beri yürütmekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibine ulaşmak için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak veya doğurdan ofisimize gelmiş olarak erişme imkanına sahip olabildiğiniz şeklinde bununla beraber telefon ederek gerekli belgeleri direkt öğrenip gelirseniz sizin için uygulayacağımız işlemleri çok daha kısa sürede sonuçlandırma olanağına sahip olabileceğiz. Bu durumda yapılacak olan çalışmalar ile birlikte gerek öğrencimiz için ideal bir çalışma süreci sağlanacaktır.

  Gerek ise yurt dışı eğitim imkanı için Ukrayna’da eğitim vizesi işlemleri en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Bunun yanı sıra İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde istediği bir bölümde tıp eğitimi görebilecek olan öğrencimiz rahat olsun. Ülkemize geri döndüğünde elde ettiği diplomasını rahat bir şekilde ülkemizin sınırları içerisinde geçerli olan bütün şehirlerinde kullanma imkanına haiz olabilecektir. Bu alanda çalışmalarını kaliteli bir şekilde sürdürmekte olan ekip arkadaşlarımız senelerın vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesi ile beraber yurt dışınde eğitim görmek isteyen öğrenci dostlarımıza en ideal koşullar ile birlikte hizmet vermektedir.

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

  Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt dışında kaliteli bir tıp eğitimi alabilirsiniz. Geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte direkt Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezine geliniz. Konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne benzer biçimde belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

  Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu informasyon mevcut. Birikim ve deneyim ile beraber uzmanlaşmış olan ekip dostlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar önemlidir. Birlikte bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine doğal tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız.

  Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile birlikte ekip çalışması önemlidir. Projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları vardır. Dolayısı ile ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız. Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu bir biçimdedir. Toplumsal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam var. Hazırlamak için veya saygı duyulan bir çevrede aranan bir hekim olmak önemlidir. Özellikle iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist veya eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

  İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölümleri

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiştir. Olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın cenup Batı kesimlerinde yer almıştır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

  İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte. Eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dilleri mevcuttur. Bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak. Bulunduğunu belirtmemizde yarar olacaktır.

  Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir halde yabancı dil eğitimi verilecek. Ects kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki defa öğretim görevlisi tarafınca kullanılmaktadır. Kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

  Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yapılır. Gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde data edinemeniz sağlanacaktır. Özellikle ileri düzeyde yabancı dile haiz olacağınız bu eğitim hayatınız sizi bekliyor. İvano Frankivsitip Tıp Üniversitesi kıymeti var. Elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumaktadır. Bu koruma yüksek öğretim kurumunu kapsar. Bu oluyor ki YÖK ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

  Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürebilirsiniz. Dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sıhhat bakanlığına bağlı bir kurumta görevinizi yapabileceksiniz. Hemen 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1