Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Uluslararası

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Odessa Uluslararası Gumanitarni ÜniversitesiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Uluslararası Gumanitarni ÜniversitesiKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi

  Özellikle Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi 20 Ağustos 2002 yılında kurulmuştur. zamanla gelişerek bugünkü halini almış ve ülkenin önemli eğitim kurumlarından biri olmuştur. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusçadır. Ayrıca yaklaşık şekilde 3520 talebe bulunmakta. Hatta mezun olanlar ülkenin ciddi sektörlerinde kariyer sahibi oldular. üniversitenin eğitimi Bologna sistemiyle gerçekleşmektedir. 24 katlı yurdu, konferans salonu, çağdaş tesisleri, spor kompleksleri, kafeler, kütüphanesi, kültür merkezi ve sinema kulübü bulunur.

  Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi

  Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…

  Ukrayna Üniversiteleri

  Özellikle Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi, son birkaç yılda büyük siyasi ve sosyal değişimler yaşayan Doğu Avrupa’da bir ülkedir. Hatta bu değişikliklerin çoğu, önceki nesillere göre çok daha eğitimli olan gençleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Özellikle çoğu insan Ukrayna’nın birçok üniversitesi olduğunu biliyor; soru tam olarak kaç tane.üniversitelerinin resmi listesine göre, bu seviyede 38 kurum var. Ayrıca buna özel üniversiteler ve devlete ait ancak özel olarak işletilen enstitüler dahildir. Özellikle başlangıç ​​olarak, ülkedeki üniversitelerin çoğu, kendilerine statü verilmesi gerektiği kadar teknolojik olarak gelişmiş değil. Hatta öğrencilerin üniversite derslerine katılırken en son öğrenme araçlarına sınırlı erişimi olduğu anlamına gelir.

  Dolayısı ile Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi, çeşitli yöntemlerle iyi öğrenciler için birbirleriyle rekabet eder. Ayrıca ilk olarak, dünyanın dört bir yanından en iyi öğrencileri çekmek için burs ve hibelerden yararlanırlar. Son olarak, özellikle farklı ilgi alanlarına yönelik öğrenci kulüpleri için kampüste birçok sosyalleşme fırsatı bulunmaktadır. Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi, ele alındığında, bu faktörler Ukrayna üniversitelerini hem uluslararası öğrenciler hem de kendi ülkelerinden gelen aday öğrenciler için Avrupa’nın en çekici üniversitelerinden biri yapmaktadır. Eurostar ekibi olarak sizlerin eğitimine yüksek katkı sunuyoruz. Özellikle yurtdışında eğitim hayallerinizi asla yarına bırakmamalısınız. Gelin sizlerle beraber geleceği şu andan itibaren yön vermeye başlayalım.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı


  Bölümler

  • Eczacılık ( İngilizce veya Rusça )
  • Hukuk
  • Ekonomi & Yönetim
  • Dil Bilim & Tercümanlık
  • Ekonomi
  • Beden Eğitimi
  <div id='yasr_visitor_votes_3c496b39631d5' class='yasr-visitor-votes'><div class=Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1