Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ve büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına büyük bir adım olacak olan yurt dışında lisans okuma fırsatından yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Düşük maliyetlerle Ukrayna’da farklı birçok bölümde eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Odessa Denizcilik Akademisi

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Odessa Ulusal Denizcilik AkademisiKiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Ulusal Denizcilik AkademisiKharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Odessa Ulusal Denizcilik AkademisiKiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Denizcilik Akademisi

  Özellikle ulusal statü kazanmış bir denizcilik akademisinde eğitim almaya hazır mısınız? İlk başlangıçta denizcilik okulu ile başlayan okul eğitimi giderek akademikleşmiştir. Ayrıca 1944’lü yıllardan 21 Eylül 2002 evveliyatına kadar olan sürece kadar gelişimini tamamladı. İyi bir Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi konumunu kazanmıştır. Küçüklüğünden beri ben denizci olmalıyım hayalini taşıyan gençler özellikle için bu okul Avrupa’da harika bir fırsat olacaktır. Hatta kayıt işlemlerinizi başlatırken Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ni Ukrayna’da almış olma avantajlarını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Ukrayna denizcilik eğitim almaya son derece elverişli bir ortamdır. Hatta denizcilik alanında gelişebilmenin son derece mümkün olduğu bir ülkedir. Hatta Avrupa’nın bilinene denizcilerini yetiştirmekle kalmayan akademi bu konuda başarılarını arttırma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Özellikle donanımlı ve onuruyla çalışmayı başaran kişileri yetiştirdi. Köklü bir geçmişe sahip akademinin bir öğrencisi olmak istemez misiniz?

  Hem bilimsel bununla beraber modern teknolojiye paralel geliştirilen derslik- uygulama ortamları denizcilik alanında başarılı olabilmeye müsaade edebilmektedir.

  Öğrenci Dostu ve Odessa Denizcilik Akademisi

  Her gencin Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi özellikle öğrencisi olarak kendini geçmişin tanınan denizcilerinden biri olmaya aday gördüğü bir eğitim ortamıdır. Ayrıca eğitim yaşamınızda tanınmış denizcilerle uygulama derslerine eşlik ederken pek çok deniz aracının yer aldığı gerçektir. Dolayısı ile denizlerde uygulama imkanlarına haiz olabileceksiniz. Hatta denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku, donanma, kargo taşımacılığı, gemi kontrolü, ekonomi, pilotaj, seyrüsefer gibi derslerde başarı elde edebilme imkanına haiz olabileceksiniz. Özellikle lisanstan uzmana, bilim uzmanından ön lisans sürecine kadar farklı eğitim boyutlarından faydalanarak kaliteli Avrupa eğitim ortamlarının avantajlarını değerlendirme şansınız olabilecek. Ayrıca avrupa standartlarında alacağınız eğitim farklı sertifikaları alarak mezun olabileceğiniz tüm koşulları sizlere sağlayabilecektir.

  Ayrıca Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimlerinden faydalanarak eğitim sürecinizde kayıt işlemlerinizi daha pratik tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle eğitim materyallerini görmek, derslik ortamlarını incelemek, uygulama alanlarını gezmek benzer biçimde isteklerinizde de Eurostar rehberiniz olabilecektir. Ukrayna’da alacağınız bu eğitimde ihtiyaç duyacağınız ve hatta her mevzuda beklediğiniz yardımı bulabileceksiniz. Spor yapabileceğiniz, yüzebileceğiniz, yiyecek yiyebileceğiniz hatta çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz, araştırma yapabileceğiniz tüm alan zenginlikleriyle

  Odessa Denizcilik Akademisi ve Kariyer İmkanı!

  Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi ayrıca sizleri beklemektedir. Özellikle bilimsel niteliği olan kadro olarak da Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi olarak bilim çalışmalarına her zaman katılan bir ekip mevcuttur. Özellikle başarılı olan tüm öğrencilerin bu biçim çalışmalara katılıp uygulama alanlarında bilimsel niteliği vardır. Ayrıca birim elemanlarıyla omuz omuza yer alabilmesi de mümkündür. Hatta bu avantajları yakalayabilmek için akademik birimin bir öğrencisi olmanız kafi olacaktır. Birçok ülkede taban puana bakılarak gerçekleştirilen kabul işlemlerinin aksine bu bilimsel niteliği olan birimde kabulde böyle bir şart yoktur. Özellikle sizi zorla alınan bir puana bakmadan ekibine alacak olan bu akademinin öğrencisi olmaya hazır mısınız? Özellikle sıhhat hizmetlerinden yurt imkanlarına, toplumsal kulüplerden modern eğitim olanaklarına kadar her yönüyle emsalsiz kaliteli bir birim olan özellikle Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi kaydı için daha fazla düşünmeyin. Hatta tüm yetkiyi Eurostar danışmanına vererek girişimde bulunabilirsiniz.

  Ukrayna Bayrağı Anlamı


  Odessa Uluslararası Denizcilik Akademisi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )  
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Gemicilik-Uzak Yol Gemi Kaptanlığı 1350 $   3300 $  
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Den. ve İç kara Su Yolları 1350 $   2800 $  
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Mühendislik 1350 $   2800 $  
  ODESSA ULUSLARAARASI DENİZCİLİK AK. Elek. Müh. ve Radyo Elktr. 1350 $   2800 $  

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi
  Ukraine Flag, Ukraine , Sun, Flag, Waving
  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1