Donetsk Ulusal Üniversitesi

Kaliteyi sunmayı hedefleyen yüksek seviyede akreditasyona sahip yurtdışı üniversitelerinden olan Donetsk Ulusal Üniversitesi Ukrayna’nın önde gelen eğitim kurumları arasında yerini almıştır. Dünya sıralamalarında öncü olan kurum mesleğinde uzman öğrenciler yetiştirmektedir.

Ukrayna'da Eğitim

KAYIT FORMU

Ad & Soyad

E-Posta

Okumak İstediğiniz Bölüm

Telefon

Lise Diploması

Lise Transkript

Pasaport Fotokopisi

Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi Ukrayna’nın önde gelen üniversiteleri listesindedir. Bir çok ferdin üst düzeyde faydalanmak istedikleri eğitim ve bilim merkezleri listesindeki bu müessese geleceğinizi şekillendirebilecektir. Geleceğin bilim insanı olurken beğenebileceğiniz doğal- bilimsel ve insani değerleri gerektiği şekilde akademik kadromuzun dilinden öğrenme fırsatını yakalamak istemez misiniz? Lisans sürecinizde bilgili kadromuzdan destek alırken aynı zamanda ortamın tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor oluşu gerçeğiyle yüz yüze alabileceksiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin uzman olmak istediğiniz branş tercihinizle hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yurtdışı eğitim süreciniz Donetsk Ulusal Üniversitesi lisans kayıt işleminizle başlayabilecektir. Uzun süreden beri aramış olduğunız kalitede bir eğitim yaşamına merhaba demediyseniz bizim çağdaş sınıflarımız, bilim merkezlerimiz, kütüphane imkânlarımızla bu fırsattan faydalanabilme fırsatında bulunabileceksiniz. Uluslararası eğitim öğrenim ve araştırma merkezi olarak üniversitemizin imkânlarını değerlendirme fırsatında bulunmak istemez misiniz?

Donetsk Ulusal Üniversitesi araştırma geliştirme çalışmalarınıza öncülük edebilecek standartta bir eğitim merkezidir. Bu araştırma merkezinde yer alma hakkınızı kullanırken farklı bölüm tercihlerinde bulunma şansınız da vardır. Filoloji, fizik, kimya, biyoloji, fizik ve teknoloji, tarih, iktisat, yabancı diller, felsefe, matematik ve enformasyon benzer biçimde bir çok bölüm çeşitliliğinden faydalanarak eğitim görebileceksiniz. Organik, beşeri ve ekonomi alanında kendini yetiştirmek isteyen gençlerin istedikleri kaliteli lisans sürecine başlayabilecekleri bir üniversitedir. Lisans harici lisansüstü ve doktorasını bu üniversite tercihiyle tamamlamak isteyen milyonlarca genç bulunmaktadır. Gençlerin favorisi olabilecek bir üniversite olan Donetsk Ulusal Üniversitesi Eurostar işbirliğinizle kısa sürede yerleşebileceğiniz üniversiteler listesindedir. Bu uygulamalı üniversite yardımıyla bölümünüzde alacak olduğunuz temel eğitim hemen sonra kendinizi geliştirebilme olanaklarından faydalanabileceksiniz.

Donetsk Ulusal Üniversitesi tercihinizle kampüs içerisinde size sunulan varlıklı sosyal ortamların keyfinı doyasıya çıkarabileceksiniz. Farklı dilden tanışacağınız çevreyle iş alanı bulmada sıkıntı çekmeyeceğiniz bir ortamda lisansınızı tamamlayabileceksiniz. Her ne kadar hazırlık okuyarak dil becerinizi geliştirmeyi deneseniz de aksanı uygun bir şekilde mevzuşabileceğiniz bir çevrede yer almanın memnuniyetini yaşayabileceksiniz. Üniversitenin zengin çerçevede tamamlayabileceği sosyo kültürel gelişiminizde etkisi olacaktır. Artık ben de kendimi kanıtlama kaygısıyla baş etmek zorunda kalmak istemiyorum diyen hemen her insanın tercihi olabilecek Donetsk Ulusal Üniversitesi lisansınızda seçiminiz olabilecektir. Imtihan puanına gerek duymadan lise diplomanızla başvuruda bulunabileceğiniz bir üniversitedir. Sınava hazırlanmanıza gerek kalamadan stressiz bir halde geleceğinizi ellerinize bırakabilecek kalitedeki üniversite imkânlarından faydalanmaya var mısınız? En kaliteli iş imkanlarınız için seçimde bulunabileceğiniz bir lisans eğitim birimi olarak güçlü personelimizle sizleri eğitmek için buradayız. Her zaman en ileri teknolojiyi düşünerek yenilenen sınıf ortamlarımızda, yabancı dil anlaşılır konuşan akademik elemanlarımızla lisans eğitimi alabilmenize fırsat tanımaktayız. Siz de heyecanlı bekleyişlerinizde üniversitenin adıyla bile iş kabulünüzü hızlandıracak seçimlerde bulunma fırsatını değerlendirmek istemez misiniz? Yanıtınız fazla gecikmeden lisans sürecimize dahil olabilmeniz için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Kayıt için hala bekliyor musunuz?


Sokak Görünümü


Üniversitenin Konumu


Hemen Danışmanlık Alın

Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.İvano Franskivisk’de Üniversite

Lugansk’da Üniversite

whatsapp1