Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

Hayallerinizi artık hayatınızda görme imkanına Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi sayesinde kavuşacaksınız. Yurtdışında lisans eğitimi almak için sabırsızlanıyorsanız Kiev Ulusal Ormancılık üniversitesinden yana tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Sağladığı avantajlar sayesinde mezun olduğunuzda tüm pozitif gelişmeler sizin lehinize gelişecektir.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

  Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi en köklü Ukrayna üniversitelerindendir. Biroldukça gencin ormancılık alanındaki beklentilerini karşıladığı üniversitede yer alam fikrine siz de karşı koyamıyorsanız çok fazla ertelemelere ter vermemelisiniz. Sizlerin imtihan puanınıza bakmadan üniversiteye kabul edildiğiniz gerçeğini unutmadan kayıt işlemlerinize hız kazandırmaya bakmalısınız. Eurostar işbirliğiyle kayıt olacağınız bu üniversitede lisans kariyeriniz tamamen stressiz bir şekilde başlayabilecektir. Orman kaynaklarının sürdürülmesinde rol olarak tamamen çevreci bir anlayışa sahip olabileceğiniz Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi sizlerin en iyi olma idolünüzde yanınızda yer alacaktır. Ormancılık sektöründe gelişim elde edebileceğiniz uygulama sahaları, farklı ağaç türleri, çoğalımı, korunması, fidandan ağaca büyüme aşamalarının takip edeni gibi pek çok konuda bilimsel niteliği olan gelişme elde edebileceksiniz. Hem teoride bununla birlikte uygulamada farklı ülkelerde yetişen ağaç türleri ve gelişimlerini destekleme mevzusunda fayda görebileceğiniz akademik ortamda boy gösterebileceksiniz.

  Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi bilimsel nitelikli kadrosu, geniş kampüsü, uygulamada size bire bir eşlik edecek geniş kadrosuyla memnun kalacağınız başarılara imzaya teşvik edicidir. Farklı ülke insanlarıyla uluslararası kültürel bilimsel niteliği olan ortamı paylaşma özgürlüğünü burada hissedebileceksiniz. Kendinizi yetiştirirken bununla birlikte ormancılık sektörünün gelişmesine rol olabilecek araştırmaları yapabileceğiniz çağdaş teknolojik uygulama sahalarında yer alabileceksiniz. Zekanızı kullanarak katılım gösterebileceğiniz bilimsel projelerde alan bazındaki en iyi profesörlerle yer alabilirsiniz. Lisans süreciniz daha sonra başarılarınız sayesinde iş olanaklarınızı genişletebileceksiniz. Avrupa çevresinde çalışmalarınızla tanınmaya devam ettiğiniz sürece yüksek lisans yapma tekliflerini alabileceğiniz Avrupa üniversiteleri de rağmenıza çıkabilecektir. Çevre bilincini böylelikle Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi gibi adı duyulmuş bir üniversiteyle daha da özümseyebileceksiniz.

  Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi seçiminiz ile bu üniversitenin lisans programına dahil olma arzunuzda siz de danışmanınızdan yarar görebilirsiniz. Mutlu olacağınız en önemli iş kapılarını önünüze açacak olan bilimsel niteliği olan birim olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi Ukrayna’da kendini geliştirmeye adamış öğrenciler harici de kabul gerçekleştirmektedir. Dil öğrenme, zekanızı ormancılık sektöründe farklı uygulamalarda kullanma fırsatıyla bütünleştirme bu üniversite olanaklarıyla mümkün hale gelebilecektir. Ukrayna’nın geniş kütüphane imkanı ve teknolojik ortamlarında uygulama, kuram bütünlüğünü tam olarak tamamlayabileceksiniz. Araştırma çalışmalarınızda extra bir yerde arayışa geçmenize gerek kalmayacaktır. Üniversite size aradığınızı kısa sürede temin edebilecektir. Orman ürünlerinin yetiştirilmesi, hasadı, pazarlanması gibi hususlar temel derslerinizi oluşturacaktır. Bu ülkede bu tarz mevzularda değişik türler üzerinde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Akademik başarı kazanmış ve görmediğiniz türler üzerinde de farklı bölgelere giderek bilgi edinebileceğiniz üniversite fırsatlarını lisans hayatınızda görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Siz değerli üyelerimizin beklediğiniz tüm hususlarda akademik başarı kazanarak konumunuzu bir üstlere taşıyabileceğiniz lisans olanakları Ukrayna’da sizlerle buluşmayı bekliyor. Gönlünüz rahat iyi bir çevreci olarak mezun olmak istemez misiniz? Çevre bilincini yayabilecek daha iyi bir çevrede yaşayabileceğiniz ortam koşullarının düzenleyicisi olma fikrine ne dersiniz?


  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1