Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Artık sınav puanlarının hiçbir önemi kalmadı. Sınav stresi ile baş etmek zorunda değilsiniz. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi tüm sınav ve puan kaygınızı ortadan kaldıracak. Sosyal olanakları, sınavsız eğitim ve kaliteli akademik eğitimi ile Kiev’de eğitim almak için acele edin.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kiev Krok

  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

  Özellikle Üniversitesinde eğitim dili Rusça ,Ukraynaca ve ingilizce şekilde verilmektedir. Ayrıca bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Hatta Kiev Krok ekonomi Üniversitesi 1992 yılında kurulmuş özel lisans eğitim birimlerinden biridir. Özellikle öğrencilerin spor-kültür konusunda sosyalleşmelerini sağlayan olanaklar sunuluyor. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı. Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahiptir. Ve Hatta talebe olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını zaman kaybetmeden vermelisin.

  Ukrayna ve Özelleştirilmiş Üniversite

  Ukrayna’da bu özelliğiyle tanınmış bir birim olarak gençlerin gözdesi olmayı başarmıştır. Özellikle Üniversite öğrenci popülasyonunu her daim arttırma çabası içindedir. Özellikle mesleki eğitiminizi alırken modern ortam zenginliklerinin yer aldığı bir ortamdan yaralanma düşüncesine girerek kendiniz için fırsat oluşturabilirsiniz. Hukuk, maliye yahut iktisat konularına ilgi duyan tüm gençler için fırsat eşitliği sunan bir üniversite formunu kazanmıştır. Özellikle Kiev Krok iktisat Üniversitesi Eurostar yardımı ile yanınızda yer almak için çok istiyor. Öğrencilere verdiği nitelikli bilimsel nitelikli kadronun dilinden eğitimiyle alan bilgilerini donanımlı şekilde özümsemelerine yardımcı olan elemanlarımızla bizlere gelmeniz ümidi içerisindeyiz. Ayrıca her yıl daha fazlasıyla dolup taşsın istediğimiz üniversitemiz siz kıymetli gençlerin ümit ettiklerine yerinde cevap yetiştirebilme potansiyeliyle güçlenmektedir.

  Kiev Krok  Avantajları

  Kiev Krok ekonomi Üniversitesi Eurostar ayrıcalığıyla siz değerli ziyaretçilerimizin kısa zamanda kayıt işlemlerinizi tamamlamanıza destek olmaktadır. Özellikle lisans süreciniz süresince en deneyimli kadromuzla tertipli çalışmalarda bulunarak başarılı elemanlar olabileceksiniz. Ayrıca alan bazında karşılaşabileceğiniz tüm problemler, olumsuz durumların araştırmasını gerçekleştirebileceğiniz uygulama alanlarımızda yetişmek mümkün olacaktır. Hatta alan profesörlerimiz hazırlık sınıfından daha üst mertebelere tırmanma fırsatınızda yabancı dil olarak farklı dil öğrenebilirsiniz. Özellikle çevreyi de size sunmaktadır. Ukrayna’da pek çok bölümde aralıklı tahsilden geçerek kendilerini daha tecrübeli konuma getiren bilimsel niteliği olan elemanlarımızla iyi noktalara gelebilme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olabilecek.

  Ukrayna Sosyoloji Okumak

  Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi Kariyer Olanakları

  Özellikle Kiev Krok iktisat Üniversitesi iş piyasasında rakip tanımaz bir halde gelişme kaydedebilme imkanı vardır. Dolayısı ile yaşamcığınızda en önemli kariyer yerlerinden birinde yer alabilme fırsatınızda bu üniversitenin ayrıcalıklarından yaralanma olanakını sonuna kadar kullanmaya bakmalısınız. Ayrıca kampüs bünyesinde yer alan 3 fakültede yer alan 11 bölümle son derece eğitim kalitesi yerinde bir üniversite istiyorsanız bu fırsatı ertelemeyin. Araştırma yapacağınız zaman faydalanabileceğiniz geniş kütüphanesi vardır. Hatta bilim çalışma merkezleri, bilgisayar merkezleriyle ihtiyaç duyduğunuz bilgiye kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

  Bilim çalışmalarında ayrıca profesörlerle katılabileceğiniz bazı farklı ülke gezilerinden de son derece memnun kalacağınız neticelar elde edebileceksiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin eğitim hayatınızda önemli rolü olacaktır. Farklı bir anlayışla adım atarken Kiev Krok ekonomi Üniversitesi ortamının artılarını değerlendirmekten çekinmeyin. DGS ye hazırlamanın tarihe karışmasına olanak tanıdığı olan bir üniversite olarak sizleri koşulsuz kabul ediyoruz. Alanınızda en deneyimli kişiler listesinde yer alabilme özgürlüğüne bir an önce sahip olmak istemez misiniz? Ayrıca bu kariyer basamaklarını tırmanırken önünüzde duran birçok profesör olmuştur. Bilim ortamı, gelişiminizi destekleyici bilim adamlarıyla tanınan biri konumuna yükselebilirsiniz. Avrupa’nın biroldukça aslanda her şeyi derinlemesine inceleyebilen araştırma ruhunu siz de özümseyerek aranan kimliğe kavuşmada kendinize katkı sağlayabilirsiniz. Taban puanım yetmiyor fakat ben bu bölümde okuyup yükselmeyi çok arzuluyorum sızlanmalarını ertelemeye hazırsanız acele edin. Eurostar danışmanları yardımıyla Kiev Krok ekonomi Üniversitesi kaydınız kısa sürede tamamlanabilecektir.


  Fakülteler ve Bölümleri

  • Hukuk Fakültesi
  • Kanun
  • Fikri mülkiyet
  • Psikoloji
  • Ekonomi ve İşletme Fakültesi
  • Muhasebe ve Denetim
  • Maliye ve Kredi
  • İşletme Ekonomisi
  • Pazarlama

  Uluslararası İlişkiler Fakültesi

  • Lojistik
  • Uluslararası iktisat
  • Uluslararası ticaret
  • Uluslararası Ekonomi

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

   

  Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi
  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1