Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Ukrayna’nın en iyi okulunda hukuk alanında eğitim görmek artık hayal olmaktan çıktı. Lider konumda olan Odessa Ulusal hukuk akademisinde kaliteli bir lisans eğitimi alabilmek uygun ve cazip bölüm ücretleri ile mümküm olmaktadır.

Ukrayna'da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad
  E-Posta
  Okumak İstediğiniz Bölüm
  Telefon
  Lise Diploması
  Lise Transkript
  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.
  Ukrayna Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Kiev Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kharkiv Tanıtım Eurostar Yurtdışı Eğitim
  Kiev Maup Tanıtım Ukrayna Eurostar Yurtdışı Eğitim

  Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

  Odessa Ulusal Hukuk Akademisi ile beraber kalileti bir lisans eğitimi alabilirsiniz. üstelik Odessa ulusal üniversitesinde eğitim görmek için üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek bulunmamakta hatta üniversite sınavına da girmenize gerek bulunmaz. Konusunda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile birlikte kaliteli bir biçimde eğitim vermekte olan ekip arkadaşlarımız gerek Odessa ulusal üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler dahilinde yapmış olduğu kayıt işlemleri esnasında her hangi bir problem ile karşılaşmadan kayıt işlemlerinde elde ettiği tam başarı oranında gerek ise Odessa milli üniversitesi dahilinde eğitim görebilmek için elde edilmesi gereken Ukrayna vizesi işlemlerinde müracaat dalında yaptığı çalışmalar ile tam başarılı bir şekilde hizmet anlayışı ile sizlere destekçi olmaktadır.

  Odessa ulusal üniversitesinde kayıt işlemleri ile birlikte ülke dışında eğitim görmeye başladığınızı düşünür isek öncelikli şekilde çözüme ulaştırmanız gereken önemli bir nokta mevcut ki memleket dışında konaklama imkanına sahip olabileceğiniz bir yerdir. Bu alanda konaklama işlemleriniz için dilerseniz Odessa milli üniversitesi dahilinde yer alan yurtlardan birisini tercih edebilirsiniz. Aylık belirli bir ücret karşılığında konaklama yapabileceğiniz öğrenci yurtlarında verilir olan yemek, çamaşır, sosyal aktiviteler benzeri imkanlardan yararlanabilirsiniz yada dilerseniz kendi baş denginiz olan arkadaşlarınız ile beraber Odessa milli üniversitesi çevresindeki kiralık evlerden birisini tutarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz. Yurtlara göre evler biraz daha yüksek fiyatlı gelebilir ama bu alanda ülke dışında eğitim görmek arzulayan bir öğrenci için yapacağı bu çalışmalar ile beraber aşırı daha çok bir biçimde sorumluluk almış olacaktır. Sonuçta evin kirası, elektrik faturası, su faturası, organik gaz faturası, internet faturası, ev giderleri, gıda masrafları, temizlik masrafları, eğitim masrafları derken bir hayli uğraş gerektirmekte fakat bu biçimde bir konaklama imkanına sahip olan talebe tam olarak yaşamın ne demek olduğunu anlamaktadır.

  Ben öğrencilik yıllarımda bu biçimde konaklamıştım ve bunun bir çok aşırı artısını yaşantımda gördüm ve görmeye devam ediyorum. Bazı basit yolları bu süreç arasında öğrenebiliyorsunuz veya bazı gerekli evrakları bazı gerekli belgelerin ne işe yaradıklarını bu alanda bir çok fazla tecrübe sahibi olabiliyorsunuz. Tabi ev kiralamak ve ya yurtta kalmak dışında dilerseniz Odessa ulusal üniversitesi çevresinde yer alan evlerden birinde aile yanında bir oda kiralayarak bazı sorumluluklar ve şartlar ile birlikte konaklama imkanına bir sözleşme dahilinde sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte konaklam imkanına sahip olmak için küçük bir araştırma yapmanız yeterli olmaktadır.

  Odessa milli üniversitesi dahilinde çalışmalarınızı sürdürmek için iyi bir eğitim sahibi olabilirsiniz.
  Odessa ulusal üniversitesinde yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir eğitim alarak alanınızda kendinizi geliştirmek isterseniz öncelikli şekilde bu alanda araştırma ve geliştirme çalışamalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz ve bunun yanı dizi Odessa milli üniversitesi ile birlikte iyi bir şekilde lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. güney Ukrayna’da yargı eğitimi bilim ve kültürün merkezi olan Odessa ulusal yasa Akademisi önde gelen bir yüksek eğitim enstitüsüdür.

  1847’den itibaren çeşitli isimler altında büyüyüp gelişen Avrupa üniversiteler Birliği(CRE)’ne üye olan okul 2000 yılında Ukrayna’da ki maksimum hukuk okulu seçilmiştir. Ukrayna Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü doğrultuda hukuk biliminde profesyonel yetiştirmek bütün eğitim enstitülerinin aktivitelerini Ukrayna’nın güneyinde düzenler. Akademinin Tiraspol – Moldava ve Sofya – Bulgaristan’da şubeleri bulunmaktadır. bununla birlikte akademinin kendi yasa Koleji ve kamu idaresi yüksek lisans derecesi için özel bir departmanı vardır. Bunların beraberinde Ukrayna’nın Kherson Kirovohrad Mycolaiv Kryvyi Rih şehirlerinde bir çok çalışma merkezi olmaktadır.
  Ukrayna vatandaşlarının yabancı ülke vatandaşlarının ve herhangi bir ülkenin vatandaşlığına sahip olmayanların başvuruları kabul edilir. Başvuran öğrenciler cinsiyet ırk millet mülkiyet meslek ideoloji din ikametgah ve başka koşullar ayrımı yapılmaksızın eşit haklara sahip olmanın tadına varır. Geniş ve eşsiz muhteviyatlı kütüphanesi yurt içindeki 32 ve yurtdışındaki 14 kütüphane ile değiş-tokuş yapar. bünyesinde tiyatro ve dans grupları bulunan Kültür Merkezi türlü ödüller kazanmış ve uluslar arası festivallerde yer almıştır.


  Eğitim İmkanı

  • Hazırlık: 1 yıl
  • Lisans: 4 sene

  Bilimsel, çağdaş, teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sistemine sahiptir. Öğrencilerin spor-kültür alanında sosyalleşmelerini veren imkanlar sunulmakta. Jimnastik, masa tenisi, futbol, basketbol, tenis bunlardan bir kaçı.. Ukrayna’da kaliteli eğitim sistemine sahip olmak ve öğrenci olmanın keyfini yaşamak istiyorsan kararını süre kaybetmeden vermelisin…


  Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Bölümleri

  • İnsani ve ekonomik bilimler
  • Genel hukuk disiplinleri
  • İdari ve disiplin yasal
  • Ceza Hukuku
  • Sivil disiplinler

  Hukuk eğitimi almak isteyen gençler. Üniversite yaşamınızda Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden herhangi birinde eğitim görme hakkınızı değerlendirmek ister misiniz? Eğitim görme şansınızda yolunuza çıkacak bir çok engeli yok saydıracak bir üniversite eğitimi sizleri bekliyor. Pek çok ülkede araştırılan YGS ya da DGS sınav puan incelemesine rastlamayacağınız bir üniversite tercihinde bulunmak istiyorsanız Azerbaycan şansını değerlendirmeye bakmalısınız. Yüksek puan derdiyle uğraşmadan rakiplerinizi yok sayabileceğiniz kalitedeki eğitim standartlarıyla dolu dolu yaşayabileceğiniz bir üniversite eğitiminde hukuk tercihinde bizi seçebilirsiniz. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak Avrupa’nın en iyi eğitim ortam imkanlarıyla siz değerli ziyaretçilerimizin gözde diyebileceğiniz kaliteli eğitim şanslarını ayağınıza kadar getirebilmekteyiz. Yurtdışında eğitim görmeyi hayal olmaktan çıkarak bir üniversite şansınızda Odessa Ulusal Hukuk Akademisi olarak gözlerinize inanamayacağınız kariyer imkanlarını sunabiliyoruz.

  2000 yılında Ukrayna’nın en iyi hukukçularını yetiştirmeye adayarak ortaya çıkmış bu hukuk okulundan öğreneceğiniz çok şey var. Bilim ve kültür merkezi konumunu kazanmayı başarmış bir birim denildiği ilk akla gelen Odessa Ulusal Hukuk Akademisi gençlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Uluslararası anlamda kimliğe bürünerek ödüller almış olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi sosyallik kazanabilmeniz amacıyla da siz değerli ziyaretçilerimizin destekçiniz olabilmektedir. Futbol, voleybol, basketbol, tenis kortlarıyla boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz son derece geniş aktivite olanaklarına haizdir. Eğitim alanındaki çağıl sınıfları, geniş kütüphaneye sahip oluşuyla en iyi olabilme yarışına sizleri organik yollarla hazırlamaktadır. Öğrencilere her sene verdiği bilimsel nitelikli ve sosyal eğitimin madalyasını Odessa Ulusal Hukuk Akademisi mezunu olarak en iyi bölgelere yerleşerek hakkıyla alabilmektesiniz. Bilim ve kültürel anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz hukuk eğitiminde lisans tamamlamak amacıyla Odessa Ulusal Hukuk Akademisi başvurunuzu çekinmeden gerçekleştirebilirsiniz.

  Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri arzu ettiğiniz bu akademi için sizlerin izlemeniz ihtiyaç duyulan tüm yollarla ilgili bilgilendirme sağlayabilmektedir. En kaliteli hukukçular, adalet savunucuları olma yolunda seçiminizde kararlı iseniz İlk olarak iyi bir danışman eleman bularak işe koyulabilirsiniz. Eurostar ofis ziyaretleriniz ile hazırlamanız ihtiyaç duyulan evrakları öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ukrayna’da eğitim yaşamınız boyunca karşılaşabileceklerinizle alakalı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Siz değerli üyelerimizin en beğenilen eğitim ortamlarında yer alıyor oluşunuz ve başarınız hukuk akademisinin güçlü kadrosuyla gerçekleşmektedir. Avrupa’nın en tercih edilebilir hukuk akademilerinden birinde yer alma niyetindeyseniz burası sizler için en doğru tercihler arasında yer alacaktır. Lisans tamamlama ardından dilerseniz yüksek lisans yapabilme fırsatına kadar her imkanı yakalayabilme olanağına haiz olabileceksiniz. Herhangi bir taban puanı alma sorunuyla baş başa kalmadan strese girmeden hukuk lisans kayıt işlemlerinizin tamamlanmasını arzulamaz mısınız? Cevabı evet olan tüm her insanın faydalanabileceği birimimizle lisans sürecinize sıkı bir başlangıç oluşturmaya hazır mısınız? Hazırım diyen tüm gençler Eurostar ofis ziyaretleriniz sonrasında yüz güldüren başarılı bir hukukçu olabilmeye adım atmak için daha fazla beklemeyin. Hayallerinizi gerçek kılmak için harekete geçin.


  Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Fiyatları

  UKRAYNA BÖLÜM HAZIRLIK LİSANS ( İNG ) LİSANS ( RUS )
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Avrupa Hukuku Enstitüsü 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Savunma, Yerel Yönetimler Enst. 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Profesyonel Hakim Enstitüsü 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Halk İdare ve Uluslara.Yasal ilişkiler 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Medeni Hukuk ve Özel Girişim 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Adliye 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yüksek Lisans 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Yasal Gazetecilik 1350 $ 3000 $
  ODESSA ULUSAL HUKUK AKADEMİSİ Sosyal Refah 1350 $ 3000 $

  Sokak Görünümü


  Üniversitenin Konumu

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.   Zaporijya’da Üniversite

   İvano Franskivisk’de Üniversite

   Lugansk’da Üniversite

   whatsapp1