Belarus'da Üniversite

Belarus'da üniversite okumak sanılandan çok daha kolay. Eurostar yurt dışı akademik danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sınavsız eğitim alın. Dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en fazla tercih edilen alanlarda eğitim görmenin ayrıcalığını yaşayın.

Belarus'da Üniversite Eğitim

Belarus'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Belarus’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Belarus Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺

Belarus Hakkında Öğrenci Görüşleri

Neden Belarus'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Belarus üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Belarus’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Belarus üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Belarus YÖK denkliğine sahiptir.

Belarus’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Belarus’da Üniversite Eğitimi

Öğrenci için uygun şart ve imkanlara sahip olan ülke olan Belarus’ta rahat bir yaşam sürülmektedir. Ülkedeki üniversitelerin verdiği eğitim kalitesi de öğrencilerin ilgisini arttırmaktadır. Ekonomik harç ücretleri ile de dikkat çekmektedir. Eğitim merkezi olarak tanımlanan ülkeden mezun olan öğrenciler kariyerlerinde en önemli evreyi geçmiş olurlar. Sınavsız ve herhangi bir puan lşartı aranmadan üniversiteye kayıt yaptırılabilmektedir.

Her yıl çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan ülke, güvebilir ve yaşam standartı oldukça idealdir. Eğitim maliyetleri dışında yaşam maliyetleri de son derece ekonomiktir. Türk öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği üniversitenin Türkiye’de denkliği bulunmaktadır. Resmi dil olarak Rusça ve Belarusça konuşulmaktadır. Dil eğitimi için de son derece kaliteli kursla ülke içinde bulunmaktadır. Yabancı öğrencilerin ilgisi ile dil konusundaki gelişim her geçen sene artmaktadır. Üniversite eğitimi için istenilen bölüm seçme özgürlüğü öğrencilere tanınmaktadır. Ders dili olarak İngilizce de tercih edilebilir. Bu isteğe bağlı olarak değişmektedir. Rusça olarak hazırlık sınıfları da okunmaktadır.

Halk da son derece sevecen ve saygılı olduğundan öğrenciler ülke içinde rahat etmektedir. İklim şartları da öğrencileri kesinlikle zorlamaz. Hava koşulları ulaşım ya da buna benzer konularda hiç bir şeyi olumsuz etkilemez. Her şey sistematik bir şekilde ülkede yer alan şehirlerde işlemektedir. Evler de iklim ve yaşam koşullarına uygun şekilde inşa edilmiştir. Kiralar ve ulaşım konusunda tercih edilecek olan araçların fiyatları son derece uygundur. Yemek içmek konusunda da mali açıdan her bütçeye uygun yerler bulunmaktadır.

Keyifli saatler geçirilip eğlenilecek yerler de ülke içinde bulunmaktadır. Üniversitelerde sadece lisans değil, yüksek lisans ve doktora eğitimi de alınmaktadır. Alanında başarılı ve uzman olan akademisyenler öğrencilere her konuda yardımcı olmakta ve bilimsel destek sağlam bilgilendirmektedır. Derslerde sadece teorik bilgiler değil bölüme göre uygulamalı eğitimde verilmektedir. Öğrencilerin okul içerisinde kafa dağıtacakları ve dersler dılında stres atacakları çok sayıda alternatifte bulunmaktadır. Bunlardan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler. Harçlar dışında öğrencilerden kesinlikle ücret talep edilmez. Kayıt işlemlerinde istenilen belgeler de kısa sürede temin edilecek belgelerdir. Bu nedenle zaman kaybı ve zahmetli bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Saygın ve aynı zamanda dünya çapında tanınan üniveristelere sınavsız ve puan şartı aranmadan kayıt yaptırılmaktadır. Bu öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır. Sınav stresi yaşamadan lise mezuniyet sonrasında üniversite öğrencisi olunabilmektedir. Kendi alanlarında uzman olan hoca ve akademisyenler öğrencilerin gelişimi açısından büyük fedakarlıklar yaparak bilgilerini aktarmaktadır.

Eğitim dili olarak Rusça ve İngilizce kullanılmaktadır. Hazırlık sınıfı isteğe bağlı olarak okunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı dil konusunda öğrencilere her türlü yardımı yapmaktadır. Sadece lise diploması ile hiç bir şart aranmadan Belarusta yer alan üniversitelerde okumak mümkündür. Okuldaki dersler son derece verimli ve sağlıklı bir şekilde geçmektedir. Teorik olan bilgilerin dışında pratik eğitim de öğrencilere verilmektedir. Staj dönemi için de en kaliteli olan yerler ile bağlantılar sağlanarak öğrencilerin ders görülmesi sağlanılır. Dersler dışında okul içerisindeki aktivite kulüpleri de öğrencilerin ders stresini atlatmalarında yardımcı olmaktadır. Derslerde hocalar öğrencilere her anlamda yardımcı olarak sınavlardaki başarılarını arttırmaktadır. Avrupa’nın merkezinde olan Belarus diğer standartlardaki ülkelere göre eğitim şartları son derece ekonomiktir. Sosyal yaşam olarak da sakin ve huzurlu olduğu için öğrencilerin rahat eğitim görecekleri yerler arasındadır. Yabancı olan öğrencileriçin de her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Üniversitede her türlü eğitim ikmanı son teknolojidir. Her yenilik yakından takip edilerek ünivesite bünyesine dahil edilmektedir. Bu durum da öğrencilerin çok daha rahat ve pretikbir şekilde eğitim görmelerini sağlar. Bu durum da öğrencilerin üniversiteye olan ilgisini her yıl büyük ölçüde arttırmaktadır. Mezuniyet sonrasında öğrencilerin aldığı diplomanın Türkiye’de geçerliliği de bulunmaktadır. Böylece her yere iş için başvuru yapılarak mesleki yaşamlarında sağlam adımlarla ilerlenebilir. Belarusta yer alan üniversitelerde yüksek lisans ve doktora eğitimi konusunda da bilimsel anlamda her türlü yardım sağlanılır.

Her yıl çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan Belarus ( Beyaz Rusya) coğrafi konum olarak da son derece ideal bir noktada bulunmaktadır. Bu durum da öğrencilerin ulaşım ile ilgili endişelerini ortadan kaldırmaktadır. Kısa süreli yolculuklar yapılarak ülkeye uçak ya da otobüs yolculuğu yapılarak giriş yapılmaktadır. Sınav ya da taban puan şartı aranmaması da öğrencilerin zaman kaybı yaşamadan üniversite öğrencisi olmasını sağlamaktadır. Derslere adaptasyon konusunda da her türlü yardım öğrencilere sağlanmaktadır. İngilizce ve Rusça olarak görülen derslerde hiç bir şekilde problem yaşanmaz. Halk da son derece anlayışlı, sevecen ve saygılı olduğundan iletişim ile ilgili olumsuz bir durum asla yaşanmaz. Derslerde hocaların kendi yaşadıkları zorlukları, engelleri yani tecrübelerini öğrencilere aktararak onları hayata hazırlamak konusunda yardımcı olurlar. Ayrıca sürekli olarak düzenlenen seminer ve konferanslar da öğrencilerin gelişimi açıısndan son derece işe yaramaktadır. Resmi kurumlar daöğrencilerin sorun ve sıkıntılarına her anlamda yardımcı olmaktadır. Ekonomik anlamda da üniversite harçları son derece uygundur. Başka hiç bir şekilde öğrenci ve ailelerden ücret talep edilmez. Çok sayıda bölümü kampüs içerisinde barındırmaktadır. İstek, yatkınlık ve beceri odaklı olarak seçim yapılırsa başarı da buna bağlı olarak artmaktadır. Uygulamalı eğitim ve staj döneminde de her türlü imkan öğrencilere sağlanmaktadır. Öğrencilerin diğer önemsedikleri konular arasında konaklama gelmektedir. Barınma alternatifleri arasında yurt, otel ve zaman ilerledikçe kaynaşan arkadaşlar için eşyalı kiralık ev gelmektedir. Hepsinde rahat ve huzurlu bir şekilde yaşanabilir. Güvenlik konusunda da kesinlikle problem yaşanmaz. Ev kiraları da son derece uygun, evler de kullanışlı ve temizdir. İklim olarak da asla zorlanacak bir durum olmaması öğrenciler için cazip olan durumlar arasındadır.

Belarus yaşam koşulları olarak oldukça idealdir. Bu nedenle de öğrencilerin ilgi odağında olan eğitim merkezlerindendir. Avrupa alandaki diğer üniversiteler ile aynı kalite ve yüksek standartlı eğitim seviyesinde yer alan üniversiteler arasında yer alır. Harçları da son derece uygundur. Aileler ve öğrenciler için uygun şartlarda eğitim şansını kişilere sunduğu için de tercih edilmektedir. Belarus doğal güzellikler, geniş caddeler ve gezi parkları ile de dikkat çekmektedir. Şehrin içinde güvenilirlik de son derece yüksektir. Suç oranı düşük olduğu için ülkede huzur içind yşanmaktadır. Alışveriş konusunda da oldukça ekonomik koşular hakimdir. Kış ayları yağışlı, yaz ayları ise ılık ve nemlidir. Tarihi güzellikleri de tursitlerin fazlasıyla dikkatin çeken detaylar arasındadır. Halk sevecen olduğu için iletişim konusunda da asla zorluk yaşanmaz. Herkes birbirine karşı saygılı olduğu için gece geç saatlere kadar rahat bir şekilde sokaklarda dolaşılmaktadır. Evlerin hepsi doğal gazlı olduğu için ısınma konusunda asla zorluk çekilmez. Aynı durum yurt ve oteller için de geçerlidir. Öğrenciler için okul gidiş dönüşlerini sağlayan ulaşım için de uygun fiyatlar mevcuttur. Aylık yüklenen kartlar ile bir ay içinde sınırsız bir şekilde kullanılmaktadır. Devlet de öğrencilere her konuda ayrıcalık ve kolaylık sağlanmaktadır. Yemek içme olarak da çeşitlilik çok fazladır. Patates ve mantar yoğun larak tüketilen gıdalar arasında yer alır. Süt ve süt ürünleri de Türkiye ile kıyaslandığı zaman son derece uygun fiyatlıdır. Marketlerde her şey uygun fiyatlı ve bol çeşitlidir. Türk lokantaları da ülkede yer almaktadır. Bu konuda Türk öğrenciler kendi damak tadlarına göre yemekler bulabilme şansını yakalarlar. Pazarlar da semtlerde sebze meyve satışları sunmaktadır. Bir çok ürünü uygun fiyata pazarlar da bulunmaktadır. Evlerde 24 saat su ihtiyacı da banyo ya da farklı konularda oldukça işe yaramakta ve fayda sağlamaktadır. Öğrencilerin rahatlıkla yaşamlarını sürdürdükleri Belarus avantajları ve rahatlığı ile gözde olan ülkeler arasındadır.

En fazla ilgi gören bölümlerden bir tanesi olan bölüm ile ilgili üniversitede kaliteli eğitim verilmektedir. Akademisyenlerin öğrencilere verdiği eğitim ile kişiler donanımlı bir hale gelerek geleceğin doktorlarını en iyi şekilde yetiştirmektedir. Fakülte her türlü imkan ve olanak öğrencilere sunmaktadır. Farklı üniversiteler ile iş birliği içerisinde olan üniversitede uygulamalı eğitim en iyi hastanelerde yapılmaktadır. En üst seviyede olan eğitim ile mesleki yaşantılarında kariyer yapmak isteyen doktorlar yetişmektedir. Her türlü teknolojik gelişme ve yenilik de üniversite tarafından takip edilerek, derslere yansıtılmaktadır. Kampüs içindeki eğitim merkezleri, laboratuvarlar da öğrencilerin eğitimine katkı sağlar. Doçent, profesör ve diğer akademisyenler alanlarında en iyi olan kişilerdir. Öğrencilerin gelişimi açısından her türlü faaliyet ve aktivite de öğrenciler için sunulmaktadır.

Tıp fakültesi kapsamında yer alan diş hekimliği bölümünde öğrencilerin gelişimi açısından en kaliteli eğitim verilmektedir. Bir çok ülkeden gelen öğrenciler bu bölüme fazlasıyla ilgi göstermektedir. Gelecek vaat eden bölüm, iş bulma konusunda da oldukça cazip olan ve kazancı yüksek olan bölümler arasındadır. Hocalar teorik bilgilerin dışında uygulamalı olarak da staj döneminde en iyi şekilde eğitim vermeye devam ederler. Kendi tecrübe ve bilgilerini de öğencilere aktarmaktadırlar. Böylece öğrncilerin hayata hazırlanmaları ve karşılaştıkları zorluklar ile mücadele etmeleri kolaylaşır. Harçları da son derece uygun fiyatlıdır ve nakit ya da taksit seçenekleri kullanılarak ödemeler yapılır. Mesleki yaşamlarında da iyi diş hekimleri mezun eden üniversitede bu bölüme ait çok öğrenci başvurusu vardır.

Tıp fakültesi dahilinde bulunan bölümün de mesleki geçerliliği çok fazladır. Alanında uzman olan akademisyen ve hocalar öğrencilerin gelişimi açıısndan ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Her türlü teknolojik cihaz ve yeniliği de derslere dahil etmektedir. Böylece süreç çok daha sağlıklı ve aynı zamanda pratik bir şekilde işler. Bölümün dersleri dışında olan seçmeli dersler de isteğe bağlı olarak seöilebilir. Kayıt işlemlerinde bu konu ile ilgili okul ya da Eurostar Yurtdışı Danışmanlık firması öğrencilere her konuda detaylı bilgilendirme yaparak yardımcı olmaktadır. Dersler ingilizce ve Rusça olarak da yapılmaktadır. Uyum konusunda kısa sürede alışma durumu sağlanılır.

Mühendislik alternatifleri arasında en fazla ilgi gören bölümler arasında yer alır. Kısa sürede dolan kontenjanlar bu durumu gösteren en önemli kanıtlardan bir tanesidir. Ekonomik anlamda getirisi ve geçerliliği en fazla olan bölümler arasında ye alır. Bunu bilen öğrenciler de bölüme fazla ilgi gösterilmektedir. Maket yapımı da bölümün en temel kavramları arasında yer alır. Uygulamalı eğitim için de bu tarz dersler özellikle son sınıflar için artarak devam eder. Sınav ya da herhangi bir şekilde puan şartı aranmadan üniversitedeki bu bölümde eğitim alınmaktadır. Totalde 4 yıllık bir eğitim süreci vardır. İsteğe bağlı olarak hazırlık sınıfı da okunmaktadır. Derslere olan ilginin artması için hocalar ellerinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösterirler. Özellikle dil konusunda yabancı öğrencilere çok daha fazla ilgi ve alaka göstermektedir. İngilizce ve Rusça olarak dersler görülmektedir. Bölüm harçları da son derece uygun fiyatlıdır. Taksit ya da nakit öeme seçenekleri ile de ücretlendirmeler yapılmaktadır.

El becerisi ve vizyonu farklı olan kiilerin başarılı olduğu bölüme kayıt kontenjanları kısa sürede dolmaktadır. 4 yıllık eğitim sürecine hazırlık dönemi de dahildir. İsteğe bağlı olarak okunabilir. Harç ücretleri de oldukça uygun fiyatlıdır. Kaliteli eğitimin verildiği üniversitede oldukça iyi mimarlar çıkmakta ve piyasada son derece güzel yerlerde çalışmaktadır. Verilen diplomanın Türkiye’de geçerli olması da diğer avantaj sağlayan durumlar arasında yer alır. Derslerde son teknoloji cihazlar ve uygulamalı donanımlar kullanılmaktadır. Bunun çin de yenilikler yakndan takip edilmekte ve ünversite kapsamına dahil edilmektedir. Öğrencilerin gelişimi ve en iyi şekilde eğitim almaları için büyük bir özveri ile çalışılmaktadır.

Mekaniğe ilgisi olan kişiler için en ideal olan bölümler arasında yer alır. Ayrıca bölümde sayısal dersler ağırlıklı olduğundan bu konuda başarılı olan kişiler için daha kolay bir eğitim dönemi geçecek demektir. Genellikle şemalar, devreler ve sürekli olarak milimetrik hesaplamalar ile ilerleyen derslerde hocaların katkısı asla yandsınamaz. Uygulamalı eğitimler için seçilen tesislerde öğrenciler oldukça fazla verim almaktadır. Böylece çok daha donanımlı makina mühendisleri yetişerek piyasada yerini almaktadır. Bunun için de üniversite her türlü imkan ve olanağı öğrencilere sunmaktadır. Kampüs içindeki çalışma alanları,kütüphaneler ve laboratuvarlar da öğrencilerin sürekli olarak elinin altında olan hizmet seçenekleridir.

Tüm dünyada öğrencilerin ilgi gösterdiği ve mesleki anlamda avantajlı olan elektirik mühendisliği eğitimi Belarus içinde yer alan üniversitelerde de son derece kalitelidir. Bunun için üniversie kapsamında olan hocaların, akademisyenlerin, doçentlerin ve profesörlerin katkısı oldukça fazladır. Derslerde teorik bilgilerin dışında hem daha yararlı hem de daha akılda kalıcı olması adına uygulamalı eğitime her zaman ağırlık verilmektedir. Böyleve mesleki kariyerlerinde çok daha sağlıklı bireylerin yetişmesi sağlanmış olur. Staj dönemi için de en iyi işletme ya da fabrikalarda ayarlamala yapılır. Dil konsusunda da derslerin anlaşılması adına ellerinden gelen gayreti sarf ederler. Harç fiyatları da uygun olan bir bölümdür.

Günümüz çağında en fazlakullanılan elektronik cihazlardan olan bilgisayar ile ilgili her detayın bilinmesi bu bölüme olan ilginin artmasını sağlar. Yapılan araştırmalar mesleki olarak da en fazla ihtiyaç duyulan bölüm olduğunu ispatlar niteliktedir. Detaylı olarak verilen eğitim ile çok kaliteli bilgisayar mühendisleri yetişmektedir. 4 yıl süren eğitim süreci dışında hazırlı sınıfı da isteğe bağlı olarak okunabilir. Eğitim dili İngilizce ve Rusça olarak belirlenmiştir.

Ülkeye giriş yapmak için çok fazla alternatif bulunmaktadır. Genellikle kısa ve konforlu olduğu için uçak tercih edilmektedir. Sürekli olarak uçak seferleri bulunmakta ve bilet konusunda asla zorluk çekilmemektedir. Uygun fiyatlı olan biletler öğrenciler ve veliler açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Beyaz Rusya olarak da bilinen Belarus Karadeniz’e hudut komşu ülkelerden biridir. Dili Rusca ve Belaruscadır. Ekonomik şekilde refah bir ülkedir. Okuma yazma oranı %99 dır. bilhassa ulaşım ve besin açısınsan aşırı ucuzdur. Muhteşem bir tabiat güzelliğine sahiptir özellikle yazın ve bahar aylarında kendinizi yeşilliğin içinde kaybolmuş benzeri hissedebilirsiniz. ülkenin büyük bir bölümü ormanlık alandan oluşmaktadır. Kışları çok fazla soğuk olmasına karşın evler azami yalıtım sistemleriyle yapılmakta idi. enfazla konuşulan lisan Rusçadır. Başkenti Minsk’dir. Ulaşım daha aşırı metroyla sağlanmaktadır.

Eğitim sisteminde ırkçılığa yer yoktur. kişilerin özgürlüklerine ve değer yargılarına saygıyla yaklaşan bir kitle psikolojisine sahiptir.

Türk vatandaşlarından vize istenmemektedir. lakin 30 gün aşıldığında vizeye tabi tutmaktadırlar. çevresel şekilde temiz ve titiz bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Ve sessiz sakin bir yapıdadır. Trafik kurallarına çok önem veren bir ülkedir.

Belarus üniversitelerinde Aylık memleket ücreti 20$-40$ arasında Değişmektedir . 1 öğrencinin aylık yemek-hayat Masrafı ortalama 300-500$ arasındadır.

 • Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar Fakültesi
 • Biyoloji Fakültesi
 • Radyojizik ve Elektronik Fakültesi
 • Fizik Fakültesi
 • Tarih Fakültesi
 • ekonomi Fakültesi
 • Bunlardan sadece bazılarıdır.
 • Belarusta Yıllık Tıp Eğitimi 2000$ dır

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Belarus'da Üniversite Akreditasyonlarımız

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1