Sudan Telefon Kodu

Sudan telefon kodu sayfamızdan hiçbir ücret ödemeden Sudan şehirlerine ait şehir telefon kodlarını ve uluslararası telefon kodunu bulabilir ve rahatça iletişim kurabileceğiniz sevdikleriniz ile hemen görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Sudan'da Eğitim Telefon Kodu: +249

Sudan Telefon Kodu

Afrika’da bulunan en geniş ülke konumundaki sudan kuzeyinde Mısır, kuzeydoğusunda Kızıldeniz, doğusunda Etiyopya, güneyinde Güney Sudan, batısında orta Afrika cumhuriyeti ile çevrilmiş bir ülkedir. Özellikle iş ortamı açısından geniş bir istihdam oluşturmaktadır. Turistik amaçlı gidenlerin Nasır gölünü görmeleri önemli bir husus olacaktır.

Buraya gitmeden önce gerekli bilgileri almak istiyorsanız sudan telefon kodu öğrenerek resmi kuruluşlarla irtibata geçebilirsiniz. Sudan ile görüşme aşamasında telefonda karşınıza çıkan kişiyle İngilizce konuşabilir, Arapça konulabilir veya modern standart Arapça konuşarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özellikle uluslararası dil olarak kullanılan İngilizcenin resmi dil olarak kullanılıyor olması kuzey Afrika ülkesi sudan telefon kodu kullanılarak rahat bir görüşme yapılmasını sağlayacaktır. Sudan yurtdışı telefon kodu çevirmek gereksinimi duyduğunuzda şehir kodlarıyla birlikte kullanmanız gereken rakamın uluslararası ülke kodu olduğunu unutmayın. Öğrenim amacıyla sudana giden öğrencilerin okulları hakkında detaylı bilgi alabilmesi için sudan telefon kodunu kullanmaları gerekmektedir.

Sudan Telefon Kodu Nedir?

Sudan telefon kodları genellemesi yapıldığında sudan hakkında detaylı bilgi oluşturacak ülke kodu +249 olduğu görülür. Fazla bir kod ayrıntısı bulunmayan ülke genelinde şehirlerin dağılımı fazla geniş alan kapladığı için 11 telefon kodu uygulaması ile akılda kalıcı bir iletişim kolaylığı sağlamaktadır. En önemlileri Atbara 21, Elobeid 81, Jedaraf 441, Kassala 41 olarak şehir kodlamasına tabi tutulmaktadır.

(+249) Nerenin Kodu?

Sudan telefon kodları araştırması yaptığınızda +249 ülke kodu sudan ile iletişim kurmada ana esasları oluşturduğu anlaşılmaktadır. Şehir kodları olarak Hartum 183, Kosti şehri için 71, Modurman telefon kodu 11, Port Sudan yerel telefon kodu 31 olarak belirlenmiştir. Bunlar kullanılarak ülke kodu eklemesi yapılıp bu bölgede telefon görüşmesi yapılabilir.

Sudan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Sudan telefon kodu nasıl öğrenilir uluslararası telefon kodları aramaları konusundaki kolaylığı Eurostar web sitesi kolay bir şekilde kod tablosu sunmaktadır. Bunlardan sudan için ülke kodu +249 yerel kodlardan Sennar 61, Wadmedai 51 kod sistemi kullanılmakta, ülke kodu uygulamasına dahil edilmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1