Ürdün Telefon Kodu

Bazen telefon numarasını çevirmek yeterli olmaz. Ürün telefon kodunu gerekli telefon numarasından önce çevirmeniz daha sonrada şehir kodunu yazmanız gerekmektedir. Ürdün telefon kodunu tuşlayın ve sevdiklerinizi daha fazla bekletmeden iletişim kurun.

Ürdün'de Eğitim Telefon Kodu: +962

Ürdün Telefon Kodu

Ürdün ’e iş için veya üniversite eğitimi almak için giden öğrenci sayısı her geçen yıl artmaktadır. Hal böyle olunca da aileler biricik evlatlarıyla hasret giderebilmek için pek çok sayıda iletişim aracından yararlanmaktadır. Bunlar arasında en popüler olanları Skype, WhatsApp, Face Time ve tartışılmaz olarak en çok kullanılanı telefondur.  Sizlerde bu yöntemler sayesinde uçsuz bucaksız noktada eğitimini sürdüren evlatlarınızın durumunu kontrol edebilirsiniz. Özellikle Ürdün ’de eğitim alan öğrenciler sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını en etkili olarak telefon vasıtasıyla iletebilmektedir.

Eğer ki Ürdün ’da öğrenim görüyorsanız, sizin arama yapmanız yerine Türkiye’deki yakınlarınızın arama yapması daha ekonomik olacaktır. Düşük ücretlerle arama gerçekleştirmeleri için tek gerek duyacakları unsurlar uluslararası telefon kodunu bilmeleri ve sabit ya da cep telefonuna sahip olmalarıdır. Bütün bu şartlar sağlandığı takdirde uzun uzun hasret giderebilmenizin tüm koşulları sağlanmış olacaktır.

Ürdün Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Ürdün ’ü nasıl arayacağınız hakkında henüz fikir sahibi değilseniz öncelikle Ürdün ’ün uluslararası arama kodu olan +962 kodunu bilmeniz gerekmektedir. Yapacağınız bütün aramalarda kaçınılmaz olarak tuşlayacağınız numara budur. Ülke kodunu tuşladıktan sonra bulunduğunuz mevkide geçerli olan şehir kodunu ekleyerek normal numarayı çevirmeniz gerekecektir.

(+962) Nerenin Kodu?

Ürdün ’ün uluslararası telefon kodunun +962 olduğunu öğrendiniz. Şimdi de ülkede popüler olarak hizmet veren mobil operatörler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Friendi, Orange, Zain ve Umniah Ürdün genelinde hizmet veren operatörlerdir. Friendi 75, Orange 77, Zain 79 ve Umniah 78 koduyla hizmet vermektedir.

Ürdün Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Ürdün sabit telefon numaraları da bulundukları konuma göre farklı kodlamaya tabi tutulmaktadır. Ülkenin başkenti olan Amman’ın telefon kodu 6 ‘dır. Daha kesin bilgi edinmek istediğiniz takdirde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri aracılığıyla uzman kişilerden Ürdün telefon kodu için destek alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1