Ürdün Sigorta İşlemleri

Ürdün Kraliyet ile yönetilen ve huzurlu yapısı ile dikkat çeken, modern ve geleneksel kültürlerin bir arada harmanlandığı son derece önemli bir ülkedir. Ürdün, resmi adı Ürdün Haşimi Krallığı'dır. Kuzeyden Suriye, kuzeydoğudan Irak, güneyinde ve doğusunda ise Suudi Arabistan bulunmaktadır.

Ürdün'de Eğitim

Ürdün Öğrenci Sigorta İşlemleri

Ürdün Kraliyet ile yönetilen ve huzurlu yapısı ile dikkat çeken, modern ve geleneksel kültürlerin bir arada harmanlandığı son derece önemli bir ülkedir. Ürdün, resmi adı Ürdün Haşimi Krallığı’dır. Kuzeyden Suriye, kuzeydoğudan Irak, güneyinde ve doğusunda ise Suudi Arabistan bulunmaktadır. Batı kesiminde, İsrail ve Batı Şeria yer almaktadır. Ülkenin başkenti Amman’dır. Ürdün, Ortadoğu coğrafyasında yer almasına rağmen, son derece güvenli, halkın huzur içinde yaşadığı bir ülkedir. Bu sayede, ülke önemli oranda turist ağırlamaktadır. Yönetim olarak batıya bakan bir yüzünün olması da eğitim noktasında, ticaret ve sanayi alanında işadamlarının ülkede yatırımları noktasında, ülkenin tercih edilmesini sağlamaktadır. Eğitim için bu ülkeyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ülke üniversiteleri, batılı eğitim sunan gerçekten kaliteli ve uluslararası statüde eğitim kurumlarıdır.

Ürdün Vizesi Ve Sigorta İşlemleridir:

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde öğrencilerimizin Ürdün Üniversiteleri’nde eğitim almaları için, en iyi okullarla işbirlikleri yapmaktayız. Siz de bir sınav şartı olmadan ve diplomalarınızı sunarak kayıtlarınız için başvurularınızı yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız her zaman sizinle ve kayıt sürelerini, kontenjanları kaçırmadan başvurularınızı eksiksiz şekilde yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız vize ile Ürdün sigorta işlemleri konusunda da sizlere yardımcı olacaklar. Ülkede eğitim amaçlı bulunmak için gençlerimizin öğrenci vizesi alması gerekmektedir. Konsolosluk nezdinde, başvurular ve takipler, öğrenci danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır ve takip edilmektedir.

Ürdün öğrenci vize evraklarında mutlaka eklenmesi gereken belgeler bulunmaktadır. Konsolosluk vize işlemleri yapan bölümüne hitaben dilekçe, eğitim gördüğünüz ve mezun olduğunuz okuldan alınacak diploma ile eğitim belgesi, kabul edildiğiniz eğitim kurumundan buna ilişkin yazı, öğrencimizin yaşı henüz 18 değilse, ailesi, ebeveynlerinden alınacak izin yazısı, aile ve gencimize ait, banka hesapları, araç ile taşınmaz kayıt belgeleri, çalışanlar ise bordro örnekleri, 2 adet vesikalık fotoğraf, pasaport aslı, nüfus cüzdanı fotokopisi, mutlaka yapılması gereken seyahat sağlık sigortası işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ürdün sigorta işlemleri kapsamında, en az 30.000 EURO teminat bedeli içeren, sağlık sigortasının yapılması lazımdır. Bu işlem hakkında öğrenci danışmanlarımız bilgi alabilirsiniz ve en uygun poliçe seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ürdün sigorta işlemleri kapsamında, yaptıracağınız sağlık sigortası ile sağlık hizmetlerinden bir ödeme yapmadan ve sigortanız kapsamında tedavi görmek suretiyle yararlanabilirsiniz. Ayakta tedavi, yatarak tedavi ve acil durumlarda müdahale, hasta nakli biri birçok işlemi bu sigortanız karşılayacaktır. Birçok sigorta şirketi arasında seçim yaparken, öğrenci danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz. Poliçelerinizle bir öğrenci olarak, zaten sınırlı olan bütçenizi, bir de sağlık harcamaları için zorlamadan, ekonomik şekilde yürütebilirsiniz. Ülkede sağlık hizmetleri özellikle özel hastanelerde gerçekten başarılıdır. İçiniz rahat, temiz ve modern detayları olan hastanelerde tedavilerinizi olabilirsiniz. Ülkede mutlu yıllar yaşayacağınızdan ve içinize sinen bir eğitim alacağınızdan eminiz. Lisans, lisans üstü ve doktora eğitimlerinizi yapabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1