Arjantin Telefon Kodu

Arjantin telefon kodu kendinizi iyi hissetmenize vesile olabilir. Duygularınız olan kişilere karşı hissettiklerinizi rahatça aktarmanızı sağlayan telefon en önemli iletişim aracıdır. Arjantin telefon kodunu çevirerek garanti şekilde duygularınızı konuşarak aktarabilirsiniz.

Arjantin'de Eğitim Telefon Kodu: +54

Yurtdışında Eğitim Rehberi

Ülkemizden yüzölçümü olarak yaklaşık olarak 3,5 kat daha büyük bir ülke olan Arjantin nüfus olarak ise yaklaşık 45 milyon nüfusu ile Ülkemizin ancak yarısı kadardır. Nehirler, göller, adalar ve uzun sahil şeridi ile ünlü olan bu ülke futbol konusunda yakaladığı başarılar ve dünya çapında yetiştirdiği yıldız futbolcular sayesinde dünya da adından çokca bahsettirmeyi başarmıştır.

Görülmeye değer nehirler, şelaler ve doğal güzellikleri ile ünlü bu ülke yılda ortalama 5,7 milyon turist ağırlamaktadır.  Ülkemizden de heryıl binlerce kişi Arjantine turist olarak gitmektedir ve Arjantinde güzel bir tatilin keyfini çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra ticaret amaçlı yada işçi olarak Arjantinde yaşamakta olan vatandaşlarımız da vardır.

Türkiye’den Arjantinde tatilini yapmakta olan, işi veya eğitimi nedeniyle Arjantinde bulunan bir yakınınızla telefon görüşmesi yapmanız gerektiğinde, yahut Arjantin tatilini geçirirken konaklamayı planladığınız otel ile görüşmek istediğinizde karşınıza şöyle bir soru çıkacaktır. Acaba Arjantin’in uluslararası telefon kodu nedir?

Arjantin Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Arjantin’deki bir numarayı aramanızın gerektiği durumlar da ilk önce Arjantin’in uluslararası telefon kodu olan +54’ü tuşlamanız gerekecektir. Sonrasında da aramak istediğiniz numarayı tuşlamanız gerekecektir.

(+54) Nerenin Kodu?

+54 ile başlayan bir numara tarafından arandıysanız. Bilin ki sizi arayan kişi Arjantin den arıyor. Çünkü +54 Arjantinin uluslararası telefon kodudur.

Arjantin Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Federal Cumhuriyet ile yönetilmekte olan Arjantinin Uluslararası telefon kodu +54’ tür. 23 eyalet ve bir federal bölgeden oluşan bu Güney Amerika ülkesinin en büyük şehirleri Chubut, Cordoba, Chaco, Corrientes, San Luis, Catamarca, Santa Cruz ve Santa Fe’dir. Başkenti ise 13 Milyon nüfusa sahip Buenos Aires’dir Buenos Aires’in telefon kodu ise 11’dir.

#+54 #arjantintelefonkodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1