Bolivya Posta Kodu

Bolivya’da bulunan akrabalarınız varsa Bolivya hakkında tüm bilgilere sahip olma arzusu içerisinde hissedebilirsiniz. Bolivya posta kodu, Bolivya telefon gibi birçok bilgiyi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birimlerimizi ziyaret ederek yada sayfamızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bolivya'da Eğitim Posta Kodu: 67300

Yurtdışında Üniversite Rehberi

İspanyol kültürünün sen güzel örneklerinden biri olan Bolivya, ülkemizdeki üniversite öğrencilerinin sık eğitim aldığı ülkeler arasında yer alıyor. Özellikle eğitimin ucuz olması bu ülkeyi dil öğrenmek isteyen gençler için cazip hale getiriyor. Dolayısıyla ülkemizden Bolivya’ya sürekli bir gönderi akışı sağlanıyor. Tabi bu noktada en çok aratılan konulardan biri de Bolivya posta kodu oluyor.

Bolivya’da en çok ziyaret edilen ve ülkemizden en çok gönderi yapılan şehirlerin basında La Paz ve Murillo gelmektedir. Bu şehirlerin posta kodları 15000’den başlamaktadır. Bunun dışında Bolivya’sa bulunan şehirlerin posta kodları 4 haneden oluşmaktadır.

Bolivya Posta Kodu Olmayan Bir Ülkedir

Bazı şehirlerin haricinde Bolivya Posta Kodu gerektirmeyen bir ülkedir. Genellikle 00000 ya da 12345 şeklinde kullanılarak ve adres doğru, açık şekilde yazılarak gönderi ulaştırılabilir. Pek çok kişi kendi oluşturduğu bu rakamları kullanırlar. Bunun dışında uluslararası belli bir kod bulunmaz.

Bolivya’ya herhangi bir şey gönderirken ya da bu ülkeye dair herhangi bir resmi belge doldururken klasik posta kodu sorusuna 00000 şeklinde yanıt verilebilir. Aslında bu ibare posta kodu olmayan ülkeler için kullanılan bir klişedir. Yalnızca posta kodu girilmeden ilerletilen formlarda kullanılır. Bu durumda sistem sizi durdurmayacaktır. Çünkü bu şekilde bir posta kodu girildiğinde, siz konusu ülkenin posta kodunun olmadığı anlaşılmaktadır.

Bolivya Posta Koduna Dair Bilgiler Nereden Alınır?

Posta Koduna ilişkin yaptığınız araştırmalar Eurostar Eğitim Danışmanlığı resmi sen sitesinde doğru bir şekilde yanıt bulmaktadır. Bolivya da bu ülkeler arasında yer almaktadır.

Her ülke gibi Bolivya için de pek çok kez posta kodu araştırması yapılmakta. Üstelik internette bu tarz posta kodu olmayan ülkeler için net bilgi de bulunamamaktadır. Ancak bu siteden nokta atışı bilgiler edinebilirsiniz.

#673000 #bolivyapostakodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1