Bolivya Telefon Kodu

Güvensizlik bazı kişiler arasında büyük problemlere sebep olabiliyor. Bolivya telefon kodu karşımızdaki kişinin sesini duymak için büyük bir aracı olabiliyor. Problemleri ortadan kaldırmak için haberdar olmanız gereken kişileri arayabilir ve iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Bolivya'da Eğitim Telefon Kodu: +591

Yurtdışında Üniversite Rehberi

Bolivya ile ülke olarak çok fazla bir ilişkimiz olduğu söylenemez. Bolivya bugün Türk vatandaşları için daha çok turistik bir yer olarak bilinmektedir. Üçte ikisini yerli halkın oluşturduğu bu Güney Amerika ülkesi, düzenlediği renkli festivaller, gizemli ritüeller, folklör ve şaşırtıcı kostümleriyle otantik bir seyahat arzulayan turistler için bulunmaz bir fırsattır.

Sizde Bolivya’da böylesi bir otantik seyhatte bulunmak isterseniz. Gitmeden önce otelleri araştırarak, hatta bir bir telefon açarak şartlarını, sundukları hizmetleri detaylıca öğrenmenizde fayda var. Çünkü sadece internet sitelerinden yola çıkarak tatil programınızı yapmanız sonunda hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Böyle bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız gezi planlamanızı mutlaka ilgili yerleri telefonla arayarak yapmanız gerekir. Bunun için ise ihtiyacınız olan tek şey arayacağınız yere ait telefon numarası ve Bolivyanın uluslararası telefon kodudur.

Bolivya Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Bolivya’da ki herhangi bir yere ait telefon numarasını aramak istediğiniz de ilk önce Bolivya’yanın uluslararası telefon kodu olan +591’i çevirmeli daha sonra ise arayacağınız yerin veya kişinin telefon numarasını çevirmelisiniz.

(+591) Nerenin Kodu?

+591 ile başlamış bir numara ile karşılaşmışsanız ve bu numaranın nereye ait olduğunu merak ediyorsanız. Merakınızı hemen giderelim +591 Bolivya’nın  uluslararası telefon kodudur. Bolivya da bulunan bir yeri veya birini aramak için arayacağınız numaradan önce mutlaka bu kodu tuşlamış olmanız gerekir.

Bolivya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Uluslararası telefon kodu +591 olarak bilinen Resmi olarak adı Bolivya Çokuluslu Devleti olan Bolivya’nın başkenti Sucre’dir. Başkent Sucre’nin alan kodu ise 4’tür. Entel (1900 GSM), Entel (TDMA), Telecel (TDMA), Viva (GSM 1900) Bolivya’da faaliyet göstermekte olan GSM Operatörleridir. Bolivya Acil Sağlık Hizmetleri 118, Polis 110, İtfaiye 119, Arama ve Kurtarma telefonu ise 138’dir.

#+591 #bolivyatelefonkodu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1