Fas Telefon Kodu

İlgiye aç sevdikleriniz varsa bazen onları ihmal ederek kötü anlar yaşayabilirsiniz. Geç olmadan önce Fas telefon kodunu çevirerek yüksek bir ihtimalle sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Hayatınızdaki insan aklınızdan çıkmıyorsa Fas telefon kodu bilgisine gereksinim duyabilirsiniz.

Fas'da Eğitim Telefon Kodu: +212

Fas Telefon Kodu 212 Nerenin Alan Kodu

Fas, resmi adıyla Fas Krallığı Afrika kıtasında yer alıp, Afrika Birliğine üye değildir. 36 milyon nüfusa sahip bu Afrika ülkesi turistik amaçla ziyaret edilebilecek güzel bir ülkedir. Malum günümüz insanın en büyük özelliklerindendir seyahat etmek. Günümüz insanları gezmeyi, yeni yerleri görmeyi, imkanları dahilinde Dünyanın her bir köşesine gitmeyi çok seviyor ve bu isteklerini yerine getirebilmek için de elinden gelen tüm gayreti gösteriyor. Tabi bu seyahat planlamalarını yaparken en çok karşılaşılan sorunlardan biri de iletişim eksikliğidir. Ülkeye gitmeden önce Fas telefon kodu öğrenilip gitmek gerekir.

Sağlıklı bir iletişim kurulmadan yapılan seyahat planlamaları ne yazık ki bir kabusa dönebilmektedir. Onun için seyahat planlamanızı yaparken anlaştığınız tur şirketini veya konaklamayı planladığınız oteli, hava yolu firmasını  vs. mutlaka telefon ederek birebir gerçek kişilerle görüşerek planladığınız seyahatin detaylarını, tam arzu ettiğiniz şekilde olup olmadığını teyit etmeniz güzel bir tatil geçirmeniz için çok yerinde bir davranış olacaktır. Tabi bunun için Fas’ın uluslararası telefon kodunu biliyor olmanız gerekir. Peki nedir Fas Krallığının uluslararası telefon kodu? Hadi öğrenelim!

Fas Uluslararası Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’ den Fas ile nasıl irtibat kuracağınıza dair hiçbir fikriniz yoksa, ilk yapmanız gereken sabit hatlı telefondan veya cep telefonunuzdan Fas’ın uluslararası telefon kodu olan +212’yi tuşlamalı hemen akabinde ise aramak istediğiniz kişinin numarasını tuşlamalısınız.

212 Nerenin Alan Kodu

Belki bugüne değin Fas’ ın uluslararası telefon koduna hiç ihtiyaç duymamış olabilirsiniz. Ama şu an ihtiyaç duyuyor iseniz hemen söyleyelim Fas’ın uluslararası telefon kodu +212 dir. Bu aynı zamanda 212 nerenin alan kodu sorusunun da cevabıdır. Dünyanın neresinden ararsanız arayın Fas Krallığı dışından Fas da bulunan bir telefon numarasını aradığınızda aradığınız numaranın doğru bir şekilde bağlanabilmesi için bu koda yani +212’ye ihtiyacınız olacaktır.

Fas Ülke Kodu Öğrenme

Uluslararası telefon kodu +212 olan resmi adı olan bu Afrika ülkesinin başkenti Rabat’tır. Başkent Rabat’ın alan kodu ise 05380’dir.

Türkiye Telefon Kodu

Telefon kodu +90 olan Türkiye şehirler telefon kodlarından 0212 İstanbul avrupa yakasıdır. telefon kodu 212 oldukça karıştırılmaktadır. İstanbul telefon kodu ile Fas Krallığının kodu karıştırılmamalıdır. Bu karışıklık sebebiyle 0212 nerenin alan kodu gibi aramalar sıkça yapılmaktadır. İl içerisinde ilçe telefon kodları farklılığı bulunmamaktadır.

#+212 #fastelefonkodu

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 2]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1