Gürcistan’da Üniversite

Yurtdışında lisans eğitimi düşünüyorsanız Gürcistan üniversitelerini tercih edebilir ve kariyeriniz için doğru adımlar atabilirsiniz. Gürcistan üniversiteleri Türkiye’de üniversite maliyetine sınavsız eğitim vermeye devam ediyor.

Gürcistan'da Üniversite Eğitimi

Gürcistan'da Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Gürcistan’da üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi Türkiye Vakıf Üniversitesi Gürcistan Üniversitesi
Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 2500 $
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 4000 $
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 6500 $

Gürcistan Hakkında Öğrenci Görüşleri

Gürcistan Üniversiteleri Eurostar Tek Kayıt Ofisi
Gürcistan Üniversileri Tek Kayıt Ofisi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Gürcistan Uluslararası Kafkas Ünivesitesi

Neden Gürcistan'da Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Gürcistan üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Gürcistan’da öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Gürcistan üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Gürcistan YÖK denkliğine sahiptir.

Gürcistan’da eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Gürcistan’da Üniversite Eğitimi

Türkiye ‘de Karadeniz bölgesine sınırı olan Gürcistan’ın coğrafi konum ve kültür olarak kişilerin kolay bir şekilde uyum sağlayabileceği şekildedir. İklim olarak da ılıman olduğundan zorluk çıkarmayacak olan ülkeler arasında yer alır. Gezilecek yerleri fazlasıyla olan ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için de farklı alternatifleri bulunmaktadır. Gürcistan Üniversiteleri için de tercih yapacak kişilere çok büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Ulaşım kolaylığı başta olmak üzere barınma açısından da oldukça ufak bütçelerle Tiflis şehrinde rahat bir şekilde yaşanabilir. Eğitim hayatını yurt dışında devam ettirmek isteyen kişiler için oldukça ideal koşullar barındırmaktadır. Tiflis’e turist olarak gelip etkilenerek uzun süreli kalan ya da eğitim hayatını sürdüren çok sayıda insan bulunmaktadır.

İstanbul’dan Tiflis’e direk olarak uçak seferlerinin olması da diğer avantaj sağlayan durumlar arasında yer almaktadır. Şehirde çok sayıda otel bulunması özellikle kalıcı bir yer bulana kadar kişilere yardımcı olmaktadır. Yemek kültürü bakımından da geleneksel dışında batı bölgeleri dahil olmak üzere çok çeşitli yemekler bulunmaktadır. Hem sebze hem de et yemekleri seçenekler arasında olduğundan hemen hemen her damak zevkine hitap edilmektedir. Şehir içinde de ulaşım kolay ve uygun fiyatlıdır. Merkezi yerlere otobüs ve farklı seçenekler ile seferler bulunmaktadır. Gürcistan’da Üniversite Eğitimi yapmak isteyen kişilere bu özellikler oldukça cazip gelmektedir.

Özellikle Türkiye’den Tiflis’e öğrenci olarak giden kişileri zorlamayan iklim koşulları ve doğal güzellikler etkilemektedir. Araştırma yapan kişilerin şehirdeki üniversitenin eğitim ve dersler konusunda da olumlu yaklaşımlar ve başarı sağlayacak etmenler olduğunu gösteren özellikler ile adını duyuran fakülteleri araştırarak karar vermeleri sağlanmaktadır. Sosyal olarak da dolu bir şekilde zaman geçirilebilecek bir şehirdir. Tiyatro salonlarının fazlalığı bu tarz faaliyetlere önem verildiğini göstermektedir.

Farklı mimari yapıları da yabancı olan kişilere farklı bir etkinlik alanı sağlamaktadır. Bu anlamda turistik gezi planları yapan ve şehri daha iyi bir şekilde tanıyan kişiler bulunmaktadır. Havasının temizliği yürüyüş ve farklı spor yapmak isteyen kişilere de avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda doğa ile iç içe aktiviteler yapılacak çok açık alan bulunmaktadır. Gece hayatını seven kişilere de çok güzel kapılar açılmaktadır. Bu konuda güvenlik sorunu kesinlikle söz konusu olmaz. Tüm gece kulüpleri merkezi yerlerde ve otellere yakın olduğundan konaklama yapacak kişilere zorluk çıkarmamaktadır. Öğrenciler aile yada çevrelerinde ki kişilere alışveriş yapıp hediye götürmek isterlerse de markaların olduğu büyük mağazalar bu anlamda yardımcı olacak olan seçenekler arasındadır.

El yapımı, antika, seramik parçalardan oluşan eşyaları da Tiflis şehrinde kolay bir şekilde bulabilirler. Büyük pazarları da yabancı olan insanlara her konuda yardımcı olacak olan seçenekler arasında yer alıyor. Müze ve bu tarz yerler de boş vakitlerde değerlendirilecek olan gezi yerleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’ye olan yakınlığı en önemli olan sebepler arasındadır. İki buçuk saat gibi kısa sürede İstanbul’dan bu şehre ulaşım basit ve ucuz bir şekilde sağlanmaktadır. Ani gelişen durumlarda da ülkeye kısa sürede giriş yapılmaktadır. Tatil günlerinde memleket özlemi gidermek isteyen kişiler asla zorlanmazlar. Türkiye ile kültürel olarak benzerlikler taşıması da uyum sürecinin yaşanmasını engellemektedir. Kalıcı olarak barınma konusunda öğrencilere büyük kolaylık ve yardım sağlanmaktadır. Araba kullanmak isteyen kişiler de ülkelerinde aldıkları ehliyet ile araba kullanabilirler.

Araba fiyatları da Türkiye ile kıyaslandığı zaman oldukça düşük fiyatlara sahiptir. Ulaşım için hızlı trenler en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Eğitim konusunda ise diğer ülkeler ile kıyaslandığı zaman oldukça kaliteli olduğu herkesin ortak fikirleri arasında yer almaktadır. Her geçen gün artan yabancı öğrenci sayısı da bu durumu kanıtlayan en önemli detaylara arasında yer alıyor. Üniversitelerde öğrenimin kalitesi dışında kaliteli sosyal faaliyet alanları ve aktiviteleri de kişilere büyük katkı sağlamanın dışında farklı alanlarda bilgilenmelerini de sağlamaktadır.

İdealleri arasında doktor olmak siteye kişilerin tercih ettiği Tıp Fakültesi bölümünde uygun fiyatlar ile eğitim alınmaktadır. Bu bölümde yeterliliği bulunan kişiler eksiksiz bir şekilde detaylı eğitimi alabilecekler. Aktiv ve hızlı bir şekilde gelişen bu şehirde eğitime oldukça önem verilmektedir. Tıp için lisans eğitimi Türkiye’de olduğu gibi 6 yıldır. Bu bölüme talep çok fazla olduğu için düşünme sürecinde olan kişilerin bir an önce karar vermelerinde fayda bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde kontenjanlar dolmaktadır.

Gerçek eğitim, kendinden en iyiyi vermekten geçer. “M.Gandhi

Öğrencilerin iyi bir tıp eğitimi alması için her türlü katkı ve destek devlet tarafından sağlanmaktadır. Ekonomik anlamda rahat ve sınav engeline takılmadan eksiksiz bir şekilde eğitim almak isteyen kişilerin ellerini çabuk tutmalarında fayda var. Modern ekipmanlar ve uygulamalı eğitim olanaklarına sahip olan tıp fakültesi genç ve başarılı doktorların yetişmesi için sürekli olarak teknolojik yeniliklere açık eğitim vererek sağlanmaktadır. Tıp eğitimi önem ve dikkat isteyen dallar arasında yer almaktadır. Üniversite sistemi ile ilgili bilgileri telefon ya da yerinde ziyaret ile kişiler yapmaktadır. Eğitim veren hocalar hem teorik hem de pratik anlamda kaliteli ve bilgi yüklü dersler vermektedirler. Her geçen gün artan eğitim kalitesi ile kendisinden bahsettiren üniversitede öğrencilerin aldığı eğitim meslek hayatlarına büyük katkı sağlamaktadır.

Ağız, çene ve diş ile ilgili alanlarda dolu bir eğitim ile öğrenciler mesleki yaşantılarına harika bir şekilde hazırlanmaktadır. Hem teorik hem de pratik anlamda çok sayıda bilgi öğrencilere en anlaşılır şekilde anlatılmaktadır. Bu bölüme uygun bütçeler ayırarak eğitim almak son derece uygundur. Ödemeler kişileri zorlamayacak şekilde aylık, senelik ya da dönemlik olarak ödenebilir. Hem güzel bir şehrin tadını çıkarıp hem de hayalini kurduğu bölümde okumak herkesin hayalleri arasında yer almaktadır. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen kişiler erken davranıp kayıtlarını çok önceden yaptırmaktadır. Hem temel diş hekimliği hem de klinik diş hekimliği eğitimi iki aşamada sağlanmaktadır. Son iki yılda mesleki etik ve meslek dersleri uygulama eğitimi verilmektedir. Farklı insanlar ile tanışıp güzel bir öğrencilik geçirmek isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Eğitim sürecinde eczacılık ile ilgili her detay anlaşılır ve ileride katkı sağlayacak şekilde verilmektedir. Farklı üniversiteler ile işbirliği içerisinde olan fakülteden mezun çok önemli isimler bulunmaktadır. Yıllık ödemeleri de oldukça uygundur. Her bütçeye sahip kişiler zorlanmadan bu şehirdeki üniversitede kolay bir şekilde eğitim alabilirler. Denklik açısından da avantajlı olan üniversiteler arasında yer almaktadır.

Öğrencilerinde uluslar arası kalitede eğitim imkanı sağlayan fakülteden mezun olan kişiler meslek hayatlarında da başarıyı garantiler. Öğrencilere uygun plan ve programlar ile eksiksiz bir şekilde öğrencilerin eğitim almaları sağlanmaktadır. Alınan diploma ile farklı ülkelerde çalışma imkanı da öğrencilere sağlanmaktadır. Her türlü teknik ve teknolojik yenilikler kullanılarak öğrencilere eğitim imkanı sunulmaktadır. Okul dışında da sosyal anlamda güvenilir ve rahat bir şekilde hayat sürdürebilmek mümkündür. Hem konaklama hem de yiyecek ve içecek konularında asla zorlanmadan eğitim sürecine olumlu yansımalar sağlanmaktadır.

Ekonomik anlamda zorluk çekmeden kaliteli ve doğru bilgi akışına bağlı olarak eğitim alınmaktadır. Sınav stresi yaşamadan ideallerine kişiler kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Eğitimin kalitesi ile mesleki anamda da zorluk çekmeden piyasada zorluk çekmeden hayatını sürdürebilir. Tüm bu eğitim sürecine paralel olarak sosyal anlamda da kolay bir şekilde zorlanmadan yaşamlarını sürdürebilirler.

Eğitim sürecinde alınan eğitim neticesinde yaratıcı çözümler bulabilen, araştırma yeteneğine sahip nitelikli mühendisler yetişmektedir. Bunun için tüm hocalar ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Temel bilgilerin anlatılması dışında yaratıcılık ve düşünce gücünü geliştirebilecek eğitimler de verilmektedir. Yeteneklerin gelişmesi ve tasarım açısından da gelişme adına çok etkili olan dersler verilmektedir. Uluslararası mecralarda başarılı olan mühendislerin yetiştirildiği okuldan eğitim almak için kişilerin ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir.

Çok yönlü düşünmenin önemli olduğu mimarlık mesleği için kaliteli bir şekilde eğitim verilmektedir. Sadece diploma odaklı değiş geleceğe yönelik mesleki anlamda katkı sağlayan bu üniversiteden her anlamda kişiler memnun kalmaktadır. Dört yılın sonunda donanımlı bir şekilde iş hayatına rahat bir şekilde dolu olarak atılmaktadır. Gerekli olan bilgi birikimleri ile kendilerine öz güveni olan çok sayıda mimar uluslararası kalitede eğitim imkanını bu şehiden almaktadır. Detayları düşünmenin önemi ve yaratıcı fikirlerin önemi her zaman ön planda tutularak eğitim dönemleri geçirilmektedir. Çok sayıda Türk vatandaşın olması gündelik hayatı da kolaylaştırmaktadır. Gezilecek ve eğlenilecek yerlerin olması da enerji boşaltmak ve stres atmak açısından avantaj sağlamaktadır.

Eğitim süreci boyunca kendine güveni olan mimarların yetiştirilmesi amaç edinilmiştir. Dil açısından da kendini geliştiren kişiler mesleki hayatlarında büyük katkı sağlamaktadırlar. Kısa sürede Türkiye’ye gidilmesi ve her daim uçak seferleri bulunması da avantaj sağlayan diğer özellikler arasındadır. Hem kültür hem de iklim açısından da Türkiye ile büyük benzerliklerinin olması bocalama sürecinin kısa sürmesini sağlamaktadır.

Türkiye ile benzer özellijkler taşıyan bu ülkenin en güzel şehrinde sınav stresi yaşamadan güzel bölüm okumak son derece mümkün. Özellikle mekanik merakı olan kişilerin tercih ettiği makine bölümü hem teknik hem de el beceri isteyen bölümler arasındadır. Verilen eğitimler ise becerilerin gelişimi açısından kişiler üzerine büyük katkı sağlamaktadır.

Gelecekte her türlü donanıma sahip, kendini ifade eden ve geliştiren mühendislerin yetişmesi için her türlü imkan kişilere sağlanmaktadır. Hocaların birikim ve tecrübesi de genç öğrencilere artı olarak katkı sağlamaktadır. Bu alanda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak olan eğitimi dört senede bu fakülteden alabilecek olan kişilerin mesleki hayatlarında da yaşanacak krizlerden rahat bir şekilde çıktığı gözlemlenmektedir. En yenilikçi ve akılcı çözümler ile sorunlara çare bulunmaktadır. Üniversitenin ulaşım açısından da kolay bir yerde olması öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır.

Öngörülü ve krizleri iyi yöneten mühendislerin yetişmesi için her türlü destek ve imkan bu yolda seferber edilmektedir. Çağa ayak uydurulabilecek detaylı ve gerekli olan ders programları ile öğrencilerin karşılaşabileceği sorunlar ile başa çıkmaları eğitimin bir parçası olarak düşünülmektedir. Alanında iyi eğitim almış olan kişiler iş bulmak konusunda da asla zorluk çekmeyeceklerdir. Son yılda tüm teorik olan bilgilerin pratik anlamda görülmesi için çalışılmaktadır. Geleceğine olumlu yön vermek isteyen kişilerin tercihleri arasında olan bu üniversite her anlamda kişilere katkı sağlamaktadır. Motor, makine ve aletler ile ilgili cihazları araştırıp geliştirmede her türlü eğitim öğrencilere detaylı olarak verilmektedir.

Köklü ve prestijli bir üniversite olmanın dışında ücretlendirme açısından da son derece uygundur. Sınav stresi yaşamadan kayıt yaptırıp hayallerine bu şehirdeki okul ile hemen ulaşılabilir. Tüm eğitim senesini kendi başarılı vizyonu çerçevesinde geliştirmektedir. Modern bir eğitim anlayışı ile her türlü teknolojik yeniliğe ayak uydurarak pratikleşme sağlanmaktadır. Teorik bilgilerin nasıl geliştirilmesi gerektiğine dair sağlam bilgiler ile öğrenciler bir nevi geleceğe hazırlanırlar. Tasarım ve gelişmiş laboratuvar alt yapısı ile kişilerin mesleki anlamda kendilerine katkıları daha da artmaktadır. Gürcistan’ da üniversite okumanın eğitim dışında da çok fazla avantajı bulunmaktadır. Yemek ve içmek konusunda da asla zorluk çekilmez. Türk yemekleri ile benzerlik taşımaları bu konuda kafasında soru işareti olanlara biraz da olsa rahatlık sağlamaktadır. Eğitim alarak mezun olan kişilerin iş bulma ve yükselme şansları da son derece fazladır. Çünkü bu üniversiteden eğitim almış kişiler genellikle bu anlamda sıkıntı yaşamazlar.

Sosyal anlamda da eğlenilebilecek bir şehir olmasından ötürü kişilerin kendilerini motive etmeleri için çok fazla seçenek bulunuyor. Elektronik cihazların bakımı, tasarımı ve güvenliği ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgi akışı hocalar tarafından öğrencilere sağlanmaktadır. Böylece nerede çalışılırsa çalışılsın koşullar her zaman cazip ve kolay gelecektir.

Öğrencileri gelecekte toplum yararına güzel projelere imza atacak seviyeye getirerek bir mühendis yetiştirmek amacıyla eğitim verilmektedir. Sadece bu bölüm değil tüm farklı olan bölümlerde de her türlü yenilik ve teknoloji yakından takip edilerek dersler detaylandırılmaktadır. Teori ve pratiğin dengeli bir şekilde ilerlemesi adına her şey planlı ve programlı olarak öğrencinin avantajı gözetilerek tasarlanmıştır. Bunun için bilgisayar laboratuvarları, proje laboratuvarları, tasarım laboratuvarı, işlemci laboratuvarı bulunmaktadır. Araştırmalar yapılırken bu gibi yerler öğrencilere yardımcı olmaktadır. Hazırlanan projeler ile gençlerin mesleki yaşantıya alışmaları ve katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Okul dışında da okul içinde faaliyet alanları fazlasıyla bulunmaktadır. Sıkılmaya fırsat kalmadan zevk ve becerilere yönelik olarak farklı eğlence türlerinden de hem bireysel hem de grup şeklinde faydalanılabilir. Bu bölüme ilgi duyan kişilerin kaliteli bir donanıma sahip olmaları için her detay düşünülmüştür. Grup çalışmaları ile farklı bakış açıları görülmesi de sağlanmaktadır. Merkezi konumda olan okuldan artan saat dilimlerinde sosyalleşmek isteyen kişilerin zaman kaybetmeden cafeler de vakit geçirmesi de oldukça kolay olmaktadır.

İki ülke arasındaki gemi, tren ve uçak seferleri bulunmaktadır. Genellikle uçak seferleri çok fazla talep görmektedir. Sadece kimlik ile ülke sınırlarına giriş sağlanmaktadır. Bu da fazlasıyla avantajlı olduğu için turistik açı ya da öğrenciler için büyük katkı sağlamaktadır. Pasaport çıkmasını beklemeden ve masrafsız bir şekilde ülkeye giriş sağlanmaktadır. En fazla uçak seferleri olduğundan genellikle İstanbul’dan uçak ile ülkeye giriş iki buçuk saatte sağlanmaktadır. Treni de tercih eden kişilerin fazla olması genellikle uçak korkusu olanların tercih sebebi olmaktadır.

Gürcistan’da Lisans Eğitimi almak isteyen kişiler ilk olarak ulaşım konusuna dikkat etmektedir. Daha sonra ise yaşam koşulları ve güvenilirlik sorgulanmaktadır. Türkiye’ye sınır olması nedeni ile kültür ve ılıman hava koşulları ile zorluk çıkarmayan bir şehirdir. Her damak zevkine hitap eden geniş yemek yelpazesi ile de bu anlamda kişiler asla sorun yaşamazlar. Şehir içi ulaşımı da kolay ve ucuzdur. Geçici olarak otellerde konaklama yapan kişiler kısa sürede hemen barınacak uygun bir yer bulurlar. Bu anlamda gazete ilanları dahi yardımcı olmaktadır. Fazla Türk vatandaşının olması da kişilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Temiz havası ve yeşil doğası ile gezilip görülecek özelliklere sahiptir.

Karadeniz bölgesine sınır olan, ünlü yazar Maxim Gorki’nin de yaşadığı ve roman yazmaya başladığı Gürcistan’da okumak istiyorsanız bir adım atmanız yeterli. Coğrafik ve kültür olarak Karadeniz kültürünü de arasında barındıran Gürcistan’da eğitim hayatınız çok aşırı keyifli ve pratik geçecektir. Eğitim dili Gürcüce’dir. Tiflis ve Batum’da konumlanan Tiflis Kafkas üniversitesi, Tiflis Devlet üniversitesi, Gürcistan Teknik üniversitesi, Batum Devlet üniversitesi, Gürcistan Tıp üniversitesi benzeri kaliteli üniversitelerde eğitim seni bekliyor. Gürcistan’da Uluslararası mavi diplomaya sahip olmak için hiç zaman kaybetmeden hemen kayıt yaptırabilirsin. Eğitim hayatı dışında sosyal aktivitelerden yararlanmak arasında güzel imkânlar seni bekliyor. Arkadaşlarınla Rustavelli Caddesinde bulunan Gorki Tiyatro Salonu ve sinema salonlarına gidip keyifli dakikalar geçirip, elegan kafelerin de ve restoranlarında eğlenceli güncel hayat yaşayabilirsin.

Gürcistan’da okumanın ayrıcalığını yaşamalısın. Hem İngilizce Eğitim Almak Hemde müsait ücretlere Olsun Diyorsan. Kapı Komşumuz arkadaş yurt Gürcistan Seni Bekliyor

Gürcistan’da İngilizce Tıp Eğitimi Yıllık 4000$

Gürcistan’da İngilizce Diş Hekimliği Yıllık 3500$

Gürcistan’da İngilizce Fizik Tedavi Yıllık 2500$

Gürcistan’da İngilizce Hazırlık Yıllık 1750$

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız. Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

 • Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.
 • Okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 • Ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.
 • Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.
 • Sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.
 • Konaklamanızı ayarlıyoruz.
 • Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.
 • Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.
 • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.
 • Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Gürcistan'da Üniversite Akreditasyonlarımız

tiflis-devlet-tip-universitesi-logo
tiflis-kafkas-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1