Uluslararası Kafkas Üniversitesi

Geniş eğitim olanakları ve sınav şartı aranmadan öğrenci alımı ile Uluslararası Kafkas üniversitesi bireylere en iyi eğitimi vermektedir. Öğrencilerin mesleklerinde yetkin kişiler olabilmesi ve rakipleri ile en iyi şekilde mücadele edebilmeleri için kaliteli ve etkin bir lisans eğitimi verilmektedir.

Gürcistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Uluslararası Kafkas Üniversitesi

  Gürcistan Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Gürcistan Uluslararası Kafkas Üniversitesi Eurostar Tek Kayıt Ofisi
  Gürcistan Üniversileri Tek Kayıt Ofisi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Gürcistan Uluslararası Kafkas Ünivesitesi

  Üniversite eğitimi almak isteyen gençler artık daha çok yurtdışını tercih ediyor. Çünkü yurtdışı üniversiteleri öğrencilere yeteneklerine göre bölüm seçme hakkı tanıyor. Aynı zamanda öğrenciler gittikleri ülkenin dili ile birlikte, alternatif diğer dünya ülkeleri dillerini de öğrenebiliyor. Gürcistan son yılların en fazla eğitim göçü alan ülkelerinden biri. Ekonomik ve güzel bir ülke olmasının payı elbette bunda büyük. Uluslararası Kafkas Üniversitesi de Gürcistanda lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin gözdesidir.

  Gürcistan’da eğitim gören öğrenciler için, Türk kültüründen uzaklaşılmıyor olması oldukça büyük bir avanta. Özellikle ülkeye yakınlığı ile bilinen Gürcistan, Türk yemeklerine de büyük bir önemle yaklaşıyor. ÖSYM sınav şartı olmaksızın Türk öğrenci kabulünde de bulunan Uluslararası Kafkas Üniversitesi, Gürcistan’a olan öğrenci akınının en temel nedenlerinden biri. Çünkü bu üniversitenin en önemli özelliği, Diş Hekimliği, Tıp, Eczacılık ve Fizik Tedavi bölümlerinin İngilizce olarak okutuluyor olması. Dolayısıyla bu üniversiteden mezun olan öğrenciler, dünyanın dört bir yanında iş imkânı da bulabiliyor.

  1995 yılında eğitim hayatına başlamış olan üniversitenin en büyük özelliklerinden biri de teçhizat ve donanım anlamında hayli yenilikçi davranmasıdır. Uygulama klinikleri, bilim odaları, laboratuvarları, hastaneleri ve klinikleri ile hem eğitim esnasında, hem de staj esnasında öğrencilerine donanımlı bir deneyim sunuyor. Ayrıca hayalinde Tıp alanında okumak isteyen ancak ülkemizdeki ÖSYM sınavından yeterli puanı alamamış öğrenciler, bu ülkede tıp eğitimi alabiliyor. Aynı zamanda sınavı kaçırmış ya da yanlış tercih yapmış mağdurlar da eğer 1 yıl beklemek istemezler ise bu üniversite sayesinde çok daha ucuz ve donanımlı eğitim alabilirler. Tıp eğitimlerinin yanı sıra 20 farklı bölümde daha eğitim alma hakkı bulan öğrenciler, yıllık çok az bir bedel ödeyerek hayallerine kavuşabiliyor.

  Dış İşleri Bakanlığı alanına varan iş imkânı sayesinde, gün geçtikçe daha önemli bir bölüm olan halkla ilişkiler, Uluslararası Kafkas Üniversite’sinde de verilmektedir. Üstelik hukuki ve ekonomik dersler ile de desteklenen bölüm, dünya üzerindeki pek çok üniversitenin dengi bölümleri ile aynı skalada yer almaktadır. Ayrıca diplomanın denklik belgesinin olması da, pek çok farklı ülkede iş imkânı tanıyor. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği ve İç İşleri Bakanlığı alanında, adaylarda aranan en önemli özellik Halkla İlişkiler alanında, iyi bir eğitim almak. Uluslararası Kafkas Üniversitesi dünya üzerinde bu bölüme en donanımlı eğitim veren kuruluşlardan biridir.

  Uluslararası Kafkas Üniversitesi’nin en büyük avantajı, dünya çapında ses getirecek çalışmalara imza atması. Üniversitenin en büyük amacı ise yine dünya çapında tanınan bilim insanları yetiştirmek. Ayrıca Erasmus programı ve öğrenci değişim kapsamında, üniversiteyi ülkemizde okumakta olan öğrencilere de imkân tanıyor. Ayrıca Uluslararası Kafkas Üniversitesi Bologna sürecine dâhil bir eğitim kurumudur. Yani bu üniversite, mezunlarına mavi diploma vermekte ve tüm Avrupa Birliği devletlerinde denklik sağlamaktadır. Eğitim dilinin tamamen İngilizce olması ise, Üniversitenin AB ülkeleri tarafından da sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır.

  Gürcistan’da öğrenci olmanın belki de en büyük avantajlarından biri de, doğa ile iç içe olmaktır. Özellikle dağcılık ile uğraşan öğrenciler, Kafkas Dağlarındaki etkin dağcılık faaliyetlerine katılma imkânı bulmaktadır. Eurostar Eğitim Danışmanlık Firmamız sayesinde, Uluslararası Kafkas ve daha pek çok üniversite hakkında detaylı bilgi edinebilir, bu üniversitelerde kolay eğitim alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Dinamik ve yenilikçi yapısı ile avantajlar ile dolu bu üniversite, Avrupa’dan da her yıl binlerce öğrenci kabulü yapmaktadır. Bologna süreci kapsamında dolu dolu bir müfredat uygulayan üniversite, teknolojik uygulama merkezleri, klinikleri ve staj programları ile de pek çok dengi okulu geride bırakmaktadır.

  Üniversite sınavlarında başarısız olmanız ya da amaçladığınız bölüme uygun puanı alamamanız kesinlikle hayal kırıklığı yaratmasın. Sevgili gençlerimiz, üniversite eğitimini sadece ülkenizde almak gibi bir zorunluluğunuz kesinlikle bulunmamaktadır. Yurtdışında, eğitim alabileceğiniz son derece kaliteli üniversiteler var. Üstelik bunlara sınavsız olarak giriş yapabilirsiniz. Destek almak için de öğrenci danışmanlarımız sizlerle. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde profesyonel öğrenci danışmanlarımız sizleri bekliyor.

  Eurostar İle Üniversite Hayalleriniz Gürcistan’da Gerçek Olacak:

  Komşu ülkemiz Gürcistan, kaliteli üniversiteleri ile dikkat çekmektedir.Bunlardan biri de başkent Tiflis’in önemli üniversitelerinden biri olan Gürcistan Tiflis Uluslararası Kafkas Üniversitesi’dir. 2005 yılından bu yana üniversite, mevcut eğitim kalitesini, akreditasyon sürecine girerek çok daha geliştirmiştir. Bologna kriterlerine uygun eğitim verilmektedir. Üniversitede Gürcistan’dan öğrencilerin yanında, ülkemizden ve dünya ülkelerinden birçok öğrenciye eğitim verdiğiniz belirtelim.

  Yurtdışında eğitim veren üniversitelerin en önemli özelliklerinden biri YÖK tarafından tanınması ve YÖK denkliğidir. Üniversite bu özelliği taşımaktadır. Öğrencilerimiz kariyerlerine ülkemizde ya da yurtdışında yapabilirler. Gürcistan Tiflis Uluslararası Kafkas Üniversitesi bölümleri olarak, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikoloji ve pedagoji, hukuk fakültesi, mimarlık ve inşaat mühendisliği fakültesi, gazetecilik bölümü, uluslararası ilişkiler bölümleri ile eğitim vermektedir. Bu seçkin üniversitenin temsilcisi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile sizlere eğitim olanakları için yardımcı olmaktayız.

  Sınav şartı olmadan ve belgelerinizi, kayıt sürelerinde sağlıklı olarak tamamlayarak siz de bu seçkin okulda bir öğrenci olabilirsiniz. Bologna sürecine uygun müfredatlar ile eğitiminizi modern ile altyapı ile alacaksınız. Sizinle yakından ilgilenecek ve alanlarında önemli isimler veren hocaların elinden derslerinizi alma şansını elde edeceksiniz. Kampus içinde öğrencilerin eğitimlerini eksiksiz almaları için, amfiler ve sınıflar, zengin kaynakların olduğu kütüphaneler, laboratuarlar da hizmet vermektedir. Ayrıca,kampus sınırları içinde spor tesisleri, kültür ile sanat merkezleri, dinlenme alanları, yurtlar gibi birçok departmanlar da hizmet vermektedir.

  Gürcistan Tiflis Uluslararası Kafkas Üniversitesi öğrencilerimiz, eğitimlerini diğer ülkelerden öğrenciler ile birlikte ve danışmanlardan sürekli yardım alarak hizmet sunmaktadır. Gürcistan, doğal güzellikleri ve modern hayatı ile dikkat çekmektedir. Ekonomik olarak zorlanmadan, ailenizin bütçesini de sarsmadan geçiminizi sağlayabilirsiniz. Okul harçları da oldukça uygun, ülkemiz ve diğer yurtdışı üniversitelerine göre gerçekten ekonomiktir. Huzurlu bir hayat sunan ülkede, güvenli ve endişe duymadan konaklayacaksınız. Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla birlikte dolaşabilir, zaman geçirebilirsiniz. Şehrin içinde çok sayıda parklar, sanat merkezleri bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda birçok etkinlik sizleri beklemektedir.

  Uluslararası etkinliklere açık olan üniversitede, birçok öğrenci değişim programları uygulanmaktadır. Sıkça fakültelerde seminerler, toplantılar ve bilimsel çalışmalar düzenlenmektedir. Bunlara katılarak, mesleki anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yüksek lisans programlarına ve ardından doktora programlarına da katılarak, eğitiminizi çok daha geçerli şekilde geliştirebilirsiniz. Tüm bu avantajlar sizleri bekliyor.

  Puanla
  [OY: 1 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1