Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi

Yurt dışında lisans eğitimi düşünüyorsanız Gürcistan üniversitelerini tercih edebilir ve kariyeriniz için doğru adımlar atabilirsiniz. Gürcistan üniversiteleri Türkiye’de üniversite maliyetine sınavsız eğitim vermeye devam ediyor.

Gürcistan’da Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi

  Gürcistan Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Gürcistan Üniversiteleri Eurostar Tek Kayıt Ofisi
  Gürcistan Üniversileri Tek Kayıt Ofisi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Gürcistan Uluslararası Kafkas Ünivesitesi

  Komşu ülkemiz Gürcistan’da birbirinden kaliteli üniversiteler olduğunu ve öğrencilerimizin sınavsız olarak kabul edildiklerini biliyor muydunuz? Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde, öğrenci danışmanlarımız, son derece avantajlı eğitim seçenekleri ile sizleri tanıştırmak üzere bekliyor. Liseden mezuniyetinizden sonra, ülkemizde ÖSS sınavına girmiş ve amaçladığınız puanı alamamış olabilirsiniz. Bir sınav stresi yaşamadan istediğiniz bölüme girmek isteyebilirsiniz. Öte yandan, ideallerinizde yurtdışında, huzurlu bir ülkede ve kaliteli bir okulda eğitim almak olabilir. Gürcistan Üniversiteleri sizlere bunları sunacak özellikler taşımaktadır. Bu noktada, en avantajlı kurumlardan biri Kutaisi Akaki Tsereteli Üniversitesi dir.

  Eurostar İle Mavi Diplomalı Kaliteli Eğitim:

  Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi 1930 yılında kurulmuştur. Oldukça büyük bir üniversitedir ve 5.000 üzerinde asistan, doçent ve profesör olarak akademik kadrosu bulunmaktadır. Çok fazla öğrencisine eğitim veren kapsamlı eğitim kurumudur. Öğrenim dili Gürcüce olan  okulda, öğrencilerimiz ve yurtdışında gelen öğrenciler bir sene hazırlık dil eğitimine alınmaktadır. Bu süre içinde detaylı dil eğitimi verilir ve öğrenciler lisans senelerine hazır hale gelirler. Dil eğitiminde, öğrencinin lisans yıllarında alacağı mesleki eğitimin kelimeleri, terimleri de öğretilmektedir.

  Kutaisi Akaki Tsereteli Devlet Üniversitesi kapsamında, yurt sistemi kampus içinde bulunmamaktadır. Ancak, kampus yakınlarında, yurtlar ve son derece uygun kiralık daireler ile odalar bulunabilir. En güncel konaklama bilgilerini öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Gürcistan, genel anlamda orta halli bir kişinin ya da bir öğrencinin kesinlikle zorlanmadan geçinebileceği bir ülkedir. Üniversite öğrencilerimiz de zorlanmadan, sabit bir aylık bütçe ile geçinebilirler. Senelik okul harçları da son derece ekonomik rakamlardadır. Üniversite, ülkenin Kutaisi Şehri’nde bulunmaktadır. Bu kent, huzurlu, temiz, güvenli, medeni insanların yaşadığı bir şehirdir ve mutlu olacaksınız.

  Üniversite, öğrencilerimizi sınav şartı olmadan ve ÖSS giriş sınavı ile bağlantısı olmadan kabulleri yapmaktadır. Bu noktada, sınav stresi yaşamadan, sizden istenen belgeleri temin ederek ve mercilere sunarak kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Lise diploması, transkript, başvuru belgesi, fotoğraf gibi belgelerin hazırlanmasında danışmanlarımız sizlerle olacak. Öte yandan, kayıt sürelerinin Mayıs ayı ortalarında başladığını ve Eylül 15’e kadar da devam ettiğini belirtelim. Okulda, son derece ekonomik rakamlar belirlenen okul ücretleri her sene yeniden belirlenmektedir ve harç ödemeleri iki defada yapılabilir.

  Üniversite kampusu, görsel anlamda ilginizi çekecek tarihi binalar üzerine kurulmuştur. Tarihi yapılar içinde eğitim almaktan ayrı etkileneceksiniz. Kampus içinde, sosyal anlamda zaman geçirebilirsiniz. Eğitim binalarında özenle hocalarınızdan derslerinizi alacak, ayrıca kendinize kaliteli zaman ayırabileceksiniz. Bu noktada, birçok kaliteli genç ile tanışabilirsiniz. Hem yaşamınızda kaliteli bir pencere açacak, hem de mezun olduğunuzda mavi diploma alacağınız bu seçkin üniversitede öğrenci olma fırsatını kaçırmamalısınız. Gürcistan komşu ülkemiz, aynı zamanda son derece yakın bağlarımız var. Bu nedenle, sıkça ülkenize de gidip gelebilirsiniz.

  Puanla
  [OY: 0 Ortalama: 0]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1