Gürcistan Uzaktan Eğitim

Gürcistan, doğu komşularımızdan biri olarak, yakın ilişkiler içinde olduğumuz ülkelerden biridir. Eğitime önem veren bir ülke olan Gürcistan, üniversiteleri için de dikkat çekmektedir. Gürcistan Üniversiteleri'nde öğrencilerimiz bir sınav şartı olmadan kabul edilmektedir.

Gürcistan'da Eğitim

Gürcistan Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Gürcistan, doğu komşularımızdan biri olarak, yakın ilişkiler içinde olduğumuz ülkelerden biridir. Eğitime önem veren bir ülke olan Gürcistan, üniversiteleri için de dikkat çekmektedir. Gürcistan Üniversiteleri’nde öğrencilerimiz bir sınav şartı olmadan kabul edilmektedir. Gürcü Dilinde ya da İngilizce olarak yapılan eğitimler, geçerli diplomaların verildiği mezuniyetler ile sonuçlanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gençlerimizin yurtdışında eğitim almalarına yardımcı olmaktayız ve Gürcistan Üniversiteleri’nde memnun şekilde eğitim alan gençlerimiz, öğrencilerimiz bulunmaktadır. Normal eğitim alan öğrencilerimizin yanında, günümüzde çok tercih edilen bir eğitim sistemi olarak, uzaktan eğitim uygulamaları da tercih edilir hale gelmektedir.

Eurostar İle Uzaktan Eğitim ve Gürcistan Üniversiteleri:

Gürcistan’da normal eğitim almak isteyen gençlerimiz için uygun üniversite seçenekleri bulunmaktadır. Elbette, bu kaliteli üniversitelerde, internet sistemlerinin oturmuş olması sayesinde, uzaktan eğitim almak da mümkündür. Ülkemizde, iş bulmuş ve çalışma hayatına atılmış olabilirsiniz. Kariyerinize devam ederken, çok isteseniz de yurtdışında eğitim almak için hayatınızı değiştirmek mümkün olmayabilir. Öte yandan, aileniz olabilir ve onları kısa bir süre için de olsa geride bırakamayabilirsiniz. Fiziksel rahatsızlığınız olabilir ve sağlık sorunlarınız yurtdışı için uygun olmayabilir. Ekonomik anlamda, yeni bir şehirde, ülkede yaşamak sizi zorlayacak olabilir. Bu durumların dışında farklı nedenler de normal eğitim tercih etmeyebilirsiniz. İşte Gürcistan Üniversiteleri uzaktan eğitim olanakları ile aynı seviyede eğitim seçenekleri sizleri bekliyor.

Gürcistan Üniversiteleri arasında, uzaktan eğitim sunan, bunu da son derece başarılı olarak yapan kurumlar bulunmaktadır. Gürcistan Üniversiteleri uzaktan eğitim için de öğrencilerimizden bir sınav şartı ya da not ortalaması uygulamamaktadır. Yüksek lisans eğitimi almak için kesinlikle, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak, uzaktan master eğitim programlarını değerlendirmelisiniz. Normal eğitim için öğrencilerimizden hangi belgeler kayıt için istenmekte ise, o belgeler talep edilmektedir. Transkript, diploma, başvuru dilekçesi ile referanslarınızı sunmanız kayıt için yeterlidir. Doktora eğitimleri almak isteyen öğrencilerimiz de Gürcistan Üniversiteleri’nde uzaktan eğitim olanaklarını değerlendirebilirler. Malum, akademik kariyer odaklanan gençlerimiz için doktora eğitimleri olmalıdır. Öte yandan, kariyerinde ilerlemek isteyenler için de doktora eğitimlerinin alınması yerinde olacaktır.

Uzaktan eğitim internet üzerinden gerçekleşmektedir. Öğrenci odaklı olan ve eğitmenlerin eşitlik ilkesine göre,kesinlikle özel ilgi göstermeden, kayırmadan öğretmenlik yaptıkları bir sistemdir. 7/24 öğrenciler ders sistemine girebilirler, derslerini alabilirler ve hocalarına sorular yöneltebilirler. Günlük programınıza göre, 24 saatin içinde öğrenciler uygun oldukları zamanları derslerine ayırabilirler. Her öğrencinin öğrenme yeteneği, algılaması farklıdır. Buna bağlı olarak, öğrencilerin bir dersi istedikleri sayıda internet üzerinden izleme imkanları vardır. Belki bir belki beş kere izleyebilirler. Ödevlerin yapılması da posta ya da email ile gönderme yoluyla gerçekleşmektedir. Normal eğitim okul harç ücretleri, uzaktan eğitim ile aynı rakamlarda olmaktadır. Bu sayede, ücretlendirme açısından da öğrenciler arasında fark olmaz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1