Tiflis Avrupa Üniversitesi

Yurt dışında lisans eğitimi düşünüyorsanız Gürcistan üniversitelerini tercih edebilir ve kariyeriniz için doğru adımlar atabilirsiniz. Gürcistan üniversiteleri Türkiye’de üniversite maliyetine sınavsız eğitim vermeye devam ediyor.

Gürcistan’da Eğitim

Tiflis Avrupa Üniversitesi

Gürcistan Hakkında Öğrenci Görüşleri
Gürcistan Üniversiteleri Eurostar Tek Kayıt Ofisi
Gürcistan Üniversileri Tek Kayıt Ofisi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Gürcistan Uluslararası Kafkas Ünivesitesi

Öğrencilere kaliteli ve etkin bir eğitim sistemi içersin de aktif bir Yurtdışında Eğitim öğrenim hayatı sunan üniversite Tiflis Avrupa Üniversitesi olarak başarı üzerinde kurulmuştur. Gürcistan gibi Türk öğrencilere çok cazip bir ülkede bulunması üniversitenin Türk öğrenci sayısını da çok fazla etkilemektedir. Gürcistan üniversitelerinin başında gelen Tiflis Avrupa üniversitesinde en yüksek statüde kariyer sahibi olmak da mümkündür. Öğrencilerin Tiflis Avrupa üniversitesini seçmesinin en büyük nedeni gelişmiş olarak bulunan eğitim sistemidir. Hem üniversite olarak gelişmiş olması hem de eğitimin ciddi anlamda yükseliş göstermesi Tiflis Avrupa üniversitesini daha çok avantajlı yapmaktadır.

Binlerce öğrencinin her yıl eğitim aldığı üniversitede Türkiye’den sınavsız geçiş yapmak da mümkündür. Öğrencilerin LYS derdi olmadan lisans eğitimine katılması Tiflis Avrupa üniversitesi için mümkündür. Aynı zamanda teknik bir üniversite de olması öğrencilerin gelecekleri için önemlidir. Her üniversite öğrencisi teknik olarak eğitim almak istemektedir. Tiflis Avrupa üniversitesi de bu durumu karşılayacak statüde bulunuyor. Tiflis Avrupa üniversitesi bu alanda yök denkliği de kazanmaktadır. Öğrencilerin isteklerine göre bu üniversite standartlarında eğitim dilleri değişebilmektedir. Dünyaca bilinen bir üniversite olan Tiflis Avrupa üniversitesi çok cazip imkanlar ile de öğrencileri sosyal açıdan zenginleştirmektedir.

Son yılların en iyi üniversiteleri arasında bulunan Tiflis Avrupa üniversitesinde gider olarak belirlenen yıllık maliyet de 2500 – 3000 USD şeklinde olmuştur. Öğrenciler ve aileleri bu bütçe üzerinden zorlanmadan en iyi statüde eğitim alma fırsatını değerlendirmiş olacaktır. Bu yüzden üniversitenin her alanı değerlendirilir ve mesleğe hazırlık yapılabilir. Tiflis Avrupa üniversitesinde öğrenciler için sunulan araştırma ve öğrenim merkezleri de sürekli olarak kullanılabilir durumdadır. Üniversite için olarak da büyük bir yapıya sahip olması öğrenciler için avantajlıdır. Gelişmiş bir eğitimi sosyal olarak büyük bulunan üniversiteden almak da bu açıdan önemlidir.

Türkiye’den daha ekonomik olarak değerlendirilen Tiflis Avrupa üniversitesinde binlerce bölüm seçim imkanı da sınavsız olarak yapılabilmektedir. Öğrenciler kayıt yaptırdıklarında üniversitede bulunan tüm bölümleri puan olmadan seçme hakkına sahiptir. Bu anlamda üniversitenin avantajları da başlamış olacaktır. Ülke genelinde en iyi olarak bilinen üniversite her yıl dünyanın en iyi üniversiteleri arasına da girmeyi başarıyor. Böylelikle Tiflis Avrupa üniversitesinde mezun olan öğrenciler aynı zamanda teknik olarak gelişmiş bir üniversiteden de mezun olmuş olacaktır.

YÖK denkliği sınavı yurt dışı üniversitelerinden alının diplomanın Türkiye’de geçerli sayılabilmesi için açılmış olan bir denkleme sınavıdır. Bu sınava girmeyi hak etmek için üniversite eğitim süresi içerisindeki not ortalaması ile hak kazanarak YÖK denkliği sınavına girebilirler. YÖK denkliği sınavından geçer not alan bir öğrencinin diploması her ülkede geçerli kabul edilmektedir. Bu bağlamda Türkiye’den gelen öğrenciler kısa sürede Türkiye’ye geçiş yaparak kariyerine devam etme fırsatını da değerlendirebilir.


Tiflis Avrupa Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden?

Üniversitelerde eğitim süreleri genellikle bölümlerin eğitim programları doğrultusunda belirlenmektedir. Bölümler genel olarak 2 yıl ve 4 yıl olarak eğitim sürelerini belirlerken bazı istisnai bölümlerde eğitim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Yurt dışı üniversitelerinden mezun olarak ülkemizde çalışmak isteyen binlerce öğrenci vardır. Son yıllarda çok fazla yurt dışı üniversitelerinde okumak talebi artmaktadır. Bu doğrultuda öğrencilerimiz yurt dışı üniversitelerini tercih ederek yurt dışında okumaktadırlar. Öğrencilerin belirli kademelere girerek diplomalarını ülkemizde geçerli hale getirerek Türkiye’de çalışmaları mümkündür.

Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık şirketi Tiflis Avrupa Üniversitesinin sınavsız giriş bilgilerini öğrenciler ile paylaşarak üniversiteyi tercih etmek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Üniversite öğrenci potansiyeli yakalamak istedikleri için ücretsiz Öğrenci kaydı yapabilmektedir. Tiflis Avrupa üniversitesini tercih eden Türk öğrencilerin en büyük avantajı ülkemize yakın bir ülkede okuyor olmaları ve kültür olarak yakın bir toplum içerisinde okumalarıdır. Üniversite eğitim anlamında oldukça kaliteli bir eğitim sistemine sahiptir.

Üniversitenin kurulduğu günden bu güne kadar her yıl çok sayıda mezun vermektedir. Üniversiteden mezun olan her öğrenci kaliteli meslek gruplarında mesleklerini yapmaktadır. Gelişmiş sistemler içerisinde eğitim görmüş olan öğrenciler her zaman meslek hayatlarında da başarıyı yakalayabilmektedir. Tiflis Avrupa üniversitesinden mezunlar her yıl daha çok artmaktadır. Bu yüzden kısa sürede kariyer sahibi olmak isteyen öğrenciler için Tiflis Avrupa üniversitesi kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.


Tiflis Avrupa Üniversitesi Puanları

Gürcistan ülkemize yakın bir ülke olduğu için ve yaşam koşullarının da yakın olmasından dolağı Türk öğrencilerin Tiflis Avrupa üniversitesini tercih etmelerindeki en büyük etkendir. Üniversiteler giriş ücreti olarak kendi belirledikleri kayıt ücretleri talebinde bulunmaktadır. Tiflis Avrupa üniversitesi kayıt ücreti olarak ücret talebinde bulunmamaktadır. Yurt dışı eğitiminin çok popüler olduğu bu yıllarda Türk öğrencileri farklı ülkeler de eğitim görmesini sağlamaktadır. Türk öğrenciler hem yaşam koşulları hem de üniversite eğitim detaylarını göz önüne alarak üniversite tercihlerini yapmaktadır. Tiflis Avrupa Üniversitesinde çok sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. Sınavsız ve puansız olarak geçişi bulunan üniversitede tüm bölümlere geçişte mümkündür.

Dünya genelinde bütün üniversiteler her bölüm için belirli kontenjanlar ayırmaktadır. Bu kontenjanların her birinin ayrı ayrı taban puan sistemi ile öğrenci kaydı almaktadır. Tiflis Avrupa üniversitesi de her bölüm için ayrı ayrı taban puan uygulaması yapmaktadır. Tiflis Avrupa üniversitesinde okumak isteyen Türk ve yabancı öğrenciler üniversitenin kayıt tarihlerini takip ederek başvuruda bulunabilirler. Her üniversitenin kayıt tarihleri farklılık göstermektedir. Eğitim danışmanlık merkezlerinden yardım almak her zaman daha hızlı işlem yapmakla beraber hatalı işlem yapma riskini de minimuma düşürmektedir.

Öğrencilerin Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bir arada işlem yapması puan dışında kayıtların ekonomik olması için ayrıca avantajlıdır. Puan ya da sınav olmadan kayıt yaptırılabilen Tiflis Avrupa üniversitesinde erken kayıt kampanyaları da olabilmektedir.


Tiflis Avrupa Üniversitesi Şartları

Yurt dışı üniversitelerinde okumak isteyen öğrenciler öncelikle hangi ülkede ve hangi üniversitede okumak istediklerini ve seçecekleri bölümlerin uygunluğu gibi detayları belirlemelidirler. Tiflis Avrupa üniversitesinde okumak isteyen öğrenciler Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık merkezinden yardım alarak kayıt yaptırabilirler. Dünyaca başarısını kanıtlamış bir üniversite olarak öğrencilere de zorlayıcı şartlar sunmamaktadır.

Liseyi bitiren her öğrenci sorun yaşamadan Tiflis Avrupa üniversitesinde yer alabilmektedir. Hatta üniversitede bulunan tıp fakültesi, mühendislikler, mimarlık ve işletme gibi tüm bölümlerde sorunsuz şekilde tercih edilebilmektedir. Üniversiteye kayıt yaptırmak için gerekli olarak işlemler ve pasaport alımları içinde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı kolaylık sağlıyor. Firmanın bu alanda tecrübeli olması hem öğrencilere hem de ailelere zamandan kazandırıyor.

Üniversite yeni kayıt döneminde sonra burslu ve ücretsiz öğrenci kayıtları alabilmektedir. Eğitim danışmanlık şirketi doğrultusunda öğrenciler bu imkanlardan yararlanarak daha rahat bir üniversite hayatı yaşayabilirler. Kayıtlar başlamadan hemen önce Danışmanlık merkezine başvuru yaparak bu imkanları kaçırmadan yararlanabilirsiniz.

Gürcistan’da bulunan üniversite kendine özel şartlar doğrultusunda öğrenci kayıtları almaktadır. Gelişmiş bir eğitim sistemine sahip olan üniversite hakkından detaylı bilgiyi üniversitenin resmi sayfasından da öğrenebilirsiniz. Öğrenciler için her türlü imkanı sağlayan üniversite yurtdışından öğrenciler içinde alan oluşturmaktadır.


Tiflis Avrupa Üniversitesi Fiyatları

Üniversite dünya üzerinde son yıllarda isminden söz ettiren ve kalitesi her geçen gün arttıran çok gelişmiş bir üniversitedir. Öğrenciler için her koşulun eksiz yerine getirilmiş olması öğrenci tercihlerini üniversite üzerinde buluşturmaktadır. Üniversite duyuru sayfasını takip ederek kayıt tarihlerini öğrenerek kayıt yaptırılabilir. Ülke genelinde yaşam koşullarının Türk öğrenciler için çok elverişli olası Türk öğrenciler içinde Tiflis Avrupa üniversitesini tercih etme imkanı vermektedir. Maliyetli bir yaşam olmadığı gibi üniversite olarak da öğrencilerden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Üniversite çok çeşitli bölümleri bünyesinde barındırmaktadır. Öğrenciler için çeşitli bölümlerin bir arada bulunduran üniversiteye dünyanın her yerinden öğrenci kaydı gelmektedir. Ortalama olarak geçerli olan 2500 ile 3000 USD arasında bulunan fiyatlar Türkiye üniversitelerinden bile daha ucuzdur. Bu nedenle öğrencilerin Tiflis Avrupa üniversitesini seçmesi ayrıca kazanç olacaktır. Hem dünya ülkelerinde bulunmak hem de yurtdışı eğitimini lisans olarak almak da uygun fiyatta avantajlıdır.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.    whatsapp1