Hollanda Posta Kodu

Varmasını istediğiniz gönderilerin gönderi hızını arttırma amacıyla kullanılan posta kodu bilgisi ile gönderim yapabilirsiniz. Hollanda posta kodunu alıcı adresi ile birlikte paketinizin üzerine yazabilir göndermek istediğiniz kişiye paketinizi en hızlı sürede ulaştırabilirsiniz.

Hollanda'da Eğitim Posta Kodu: 1000

Hollanda Posta Kodu

Karayipler’de 3 adet adası bulunan topraklarının büyük bir kısmı batı Avrupa da bulunan Hollanda posta kodu bu bölgede ikamet edenler için çok önemlidir. Dışarıdan çalışan kesim alması öğrenci bulundurması turizm acısından önemli bir zemin oluşturması Hollanda posta kodu öğreniminin önemini arttırmaktadır.
Hollanda posta kodu belirleme aşamasında 12 idari bölgeden oluşmaktadır. Ayrıca bu bölgede 15 posta kodu kullanılarak ana merkezlere hızlı gönderi ulaşımı sağlanmaktadır. Özellikle güney Hollanda bölgesinde bulunan Rotterdam için 3000 posta kodu kullanılmaktadır. Lahey için 2490, Leiden için 2300 posta kodu kullanılmaktadır.
4 Basamaklı belirtmiş olduğumuz bu posta kodları kalabalık şehirler için başlangıç oluşturmaktadır. Kalabalık şehirlerden olan Gouda güney Hollanda bölgesinde bulunup posta kodu 2800 ile başlayıp 2809 ile sone ermektedir. Güney Hollanda bölgesinde bulunan Delft posta kodu 2600 ile başlayıp 2629 ile sona ermektedir. Kuzey Hollanda bölgesinde bulunan Alkmaar şehri için 1800 ile başlayıp 1827 ile son bulan posta kodu uygulaması kullanılmaktadır.

Hollanda Posta Kodu Nasıl Öğrenilir Nedir?

Hollanda yaşam standartları bakımından ekonomik rahatlık sağlamış olması bu bölgeye çalışmak için giden kişi sayısını arttırmaktadır. Durum böyle olunca Hollanda posta kodu kullanımı ihtiyaç olmaktadır. Öncelikle eyalet sonrasında şehir bazında posta kodu tespiti yapılacaktır. Yaşadığınız şehrin posta kodunu Eurostar web sitesinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hollanda Posta Kodu Hatasız Nasıl Yazılır?

Ülke kodları değerlendirildiğinde Hollanda uluslar arası kısaltması NL olduğu için Hollanda posta kodu yazılırken hatasız posta kodu yazmak için Frizya bölgesindeki Sneek şehri için NL 8600 doğru bir yazım şekli oluşturacaktır. Frizya bölgesi Dokkum şehri için NL 9100 şeklinde yazıldığında gönderilerin Hollanda ya gideceği Frizya eyaletine bağlı Dokkum şehrine ulaştırılacağı açık bir şekilde anlaşılmaktadır.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1