Hollanda Telefon Kodu

İlişkilerinizden artık eski tadı almıyor musunuz? Hollonda’da sevdiğiniz bir kız var ama onunla aranıza büyük mesafeler yollar mı girdi. Üzülmeyin yeterli doyumu alamasanız bile mutlu olmanızı sağlayan Hollanda telefon kodu ile hayatınızdaki kişiye değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Hollanda'da Eğitim Telefon Kodu: +31

Hollanda Telefon Kodu

17 milyon büfusa sahip Hollanda da yaklaşık olarak 400 bin türk vatandaşı yaşamaktadır. Bu vatandaşlarımız genellikle inşaat, temizlik, oto tamiri, cafe ve restoran işletmeciliği alanlarında iş yapmaktadırlar. Bir kısmıysa Hollanda da işletme açmış bu işletmelerle işveren konumunda orada bulunmaktadır. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan tarihi güzellikleri ve doğal güzellikleri ile öne çıkmayı başarmış bir ülkedir.

Hollanda da çok fazla vatandaşımızın yaşıyor olması beraberinde bir takım zorlukları da getirmiştir elbette. Hepinizin tahmin ettiği gibi gurbet. Her ne kadar çok güzel şehirler de yaşasalar da bir parçaları ülkelrinde ve ülkelerinde bıraktıkları yakınlarındadır. Bugün teknolojinin de gelişmesiyle bu hasreti bir nebze olsun dindirebilecek araçlar vardır.  Bu araçlar sayesinde Türkiye’den insanlar Hollanda’da ki sevdiklerini istedikleri zaman arayabilmekte ve özlemlerini giderebilmektedir. Tabi bu ancak doğru bir şekilde arama yapmakla mümkün olabilmektedir. Yani aranılacak numaradan önce Hollanda’ya ait uluslararası telefon kodu kullanılmak suretiyle…

Hollanda Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’den Hollanda’da ki herhangi bir arkadaşınızı, yakınınızı veya iş görüşmesi için  bir telefon numarasını aramak istediğiniz de ilk olarak Hollanda’ya ait uluslararası telefon kodu +31’i tuşlamak gerekecektir. +31 ‘i tuşladıktan sonra ise aramak istediğiniz kişiye ait telefon numarasını tuşlayabilirsiniz.

(+31) Nerenin Kodu?

Telefonunua bir çağrı geldiğini görüyorsanız ve bu çağrı +31 ile başlıyorsa bilin ki sizi arayan her kimse Hollanda dan arıyor. Çünkü +31 Hollanda’nın kullanımına tahsis edilen sadece Hollanda ya ait uluslararası telefon kodudur. Hollanda’da bulunan birilerini telefon aracılığıyla aramak için mutlaka bu ululararası telefon kodunu aramak istediğiniz numaranın başında yazmanız gerekecektir.

Hollanda Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Uluslararası telefon kodu +31 olan resmi adıyla Hollanda Krallığının Başkenti Amsterdam’dır. Başkent Amsterdam’ın telefon kodu ise 020’dir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1