İspanya Uzaktan Eğitim

Örgün eğitim kadar İspanya üniversiteleri uzaktan eğitim bölümleri ile de zenginlik sağlıyor. Türkiye'den birçok öğrenciye uzaktan eğitim fırsatı sağlayan bu üniversiteler YÖK denkliğinin bulunduğu üniversitelerdir.

İspanya'da Eğitim

İspanya Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Coğrafi konumu ile gidiş gelişi kolay, iklimi 4 mevsim yaşanılabilir ve doğal güzellikleri ile dünyanın ilgisini çeken ve gençlerde merak uyandıran ispanya eğitim de kendisini ispata etmiş sayılı ülkeler arasında yer alıyor. Avrupa üniversitelerinin kendilerini geliştirmeleri ve dünya standartlarında eğitim vermeleri amacı ile hazırlanan blogna eğitim sistemine dahil olan ispanya bu konuda yaptığı başarılı çalışmalar ve eğitim kalitesi ile birçok ülkenin önüne geçmiştir. İspanya’nın resmi dili İspanyolcadır. Bu ülkede üniversite okuyabilmek için İspanyolca bilmek şart. Ancak bilmeyenler gidemez gibi bir anlam çıkarmamak gerekir. Dil programlarına katılan öğrenciler İspanyolca öğrendikten sonra hangi üniversiteye gideceklerine kendileri karar verebilirler. İspanya üniversiteleri uzaktan eğitim konusunda da başarılı uygulamalar yapmaktadır. Ancak bu programa dahil olabilmek için yine dil bilme zorunluluğu vardır.

Çünkü uzaktan eğitimde hangi dilde eğitim veriliyorsa o dile hakim olmak gerekir. Genel olarak yüksek lisans, doktora ve master amaçlı tercih edilen ispanya üniversiteleri uzaktan eğitim programları da İngilizce İspanyolca dillerinde yapılmaktadır. Uzaktan eğitim için istenen şartlara uygun olmak gerekir. Kayıtlar online olarak yapılabilir. Ancak üniversitelerin farklı kabul şartları olabilir. Bunun için gideceğiniz üniversite ile birebir iletişime geçmek şart. Tabi bunu öğrencilerin yapabilmesi mümkün değil. Biz Euro star olarak tüm yurt dışı üniversiteleri ile 20 yıldır iletişim halindeyiz ve en güncel bilgilerle öğrencileri doğru üniversitelere yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Uzaktan eğitimlerde derslere aynı şekilde canlı ve görüntülü olarak katılabiliyorsunuz. Tamamı ile sizin uygun olduğunuz vakitlerde katılım olanağı sunuluyor. Örneğin gündüz çalışıyor veya okuyorsanız derslere akşam katılabilirsiniz. Sorularınızı sorabilir, not tutabilir ve ödev alabilirsiniz. Ödevlerinizi, tezinizi yine online olarak mail yolu ile gönderebilirsiniz. İspanya üniversiteleri uzaktan eğitim sonrası diplomanızı alıyorsunuz. Bu diploma size İspanya’ya gidip akademisyenlik yapma, farklı üniversitelerde istediğiniz bölümlerde eğitim alama olanağı da sunacaktır. Başvuru zamanını kaçırmamak ve eksiksiz belge ile şartlara uygun müracaat yapmak da son derece önemli. Bir yıl daha zaman kaybetmek istemiyorsanız Euro star ile iletişime geçin ve uzaktan eğitim için kayıt işlemlerine başlayın.

Aldığınız uzaktan eğitim lisans, yüksek lisans diploması örgün eğitimdeki ile eşdeğerde oluyor. Diplomanın üzerinde uzaktan eğitim gibi bir bilgi yer almıyor. İspanya üniversiteleri uzaktan eğitim imkânları ve başvuru zamanı hakkında detaylı bilgi ve profesyonel bir danışmanlık hizmetine ihtiyacımız olacak. Euro star bu konuda tecrübesi ve bilgisi ile öğrencilere profesyonel hizmet sunan bir danışmanlık firmasıdır. Kayıttan eğitim süresinde yaşayacağınız sıkıntılara kadar her konuda Euro star yurt dışı eğitim danışmanlığı firmamıza güvenebilirsiniz. İnanın sunulan her eğitim fırsatı geleceğinize yön verecek bir imkândır. Bunun için vakit kaybetmeyin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bir an önce Euro starla iletişime geçin.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1