Kanada Telefon Kodu

İletişimde büyük rol oynayan en modern aracılardan birisi de cep telefonu ve sabit hatlı telefonlardır. Kanada telefon kodunu biliyorsanız bu kod sayesinde karşı taraf ile iletişim kurmanız haberleşmenizin sağlanması çok kolay olacaktır.

Kanada'da Eğitim Telefon Kodu: +1

Kanada Telefon Kodu

Kanada özellikle dil ve üniversite eğitimi açısından son derece popüler olan ülkelerin başında gelmektedir. Eğer siz de Kanada’ya İngilizce öğrenmek veya üniversite eğitimi almak için geldiyseniz bu bir dönem sevdiklerinizi özleyeceksiniz demektir. Bu yüzden ister istemez sevdiklerinizle, ailenizle bu özlemi gidermek açısından sık sık iletişim kurmak isteyecekseniz. Bu iletişim için internet ile çalışan Skype, Whatsapp, Telegram v.b. uygulamaları kullanabilir, sevdiklerinizle birbirinize mektup yazar gibi e- postalar yazabilir ya da onlarla telefon ile konuşabilirsiniz.

Ancak internet üzerinde yapılan konuşmalarda bağlantı kaynaklı hem ses hem de ulaşım sorunu zaman zamana yaşanabilmektedir. Bu yüzden her ihtimale karşı sevdiklerinizi kaldıkları yerde bir adet sabit telefonu olması iletişim kurmanızı kolaylaştıracaktır. Özellikle sabit hatlar üzerinden çalıştığınız operatörün sizlere sunduğu uluslararası arama paket hatlarından birini satın alarak Kanada ile yaptığınız görüşmeleri son derece ucuza getirebilirsiniz.

Kanada’da kaldığınız süre boyunca sevdiklerinizle iletişim kurarken kullanmak üzere sabit bir telefon hattına sahip olmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca sabit hatlardan cep telefonları da aranabildiği için bu sabit numaralar size her zaman yarayacaktır. Kanada’da yaşayan sevdiğinizin telefon numarası dışında Kanada telefon kodunu da bilmeniz gereklidir aksi takdirde sadece telefon numarası ile ulaşmanız imkansızdır.

Kanada Telefon Kodu Nedir?

Kanada telefon kodu +1’dir. Ve Kanada telefon kodu ile Amerika telefon kodu aynıdır. Bu kodu tuşladıktan sonra size verilen sabit veya cep telefonu hattını girerek sevdiklerinize arayabilir ve hasret giderebilirsiniz. Sabit telefon hattıyla operatörünüzden aldığını paketler sayesinde bu konuşmalarınız size hem çok ucuza malolacak hem de bağlantı sorunu yaşamadan sevdiklerinizle konuşabileceksiniz.

(+1) Nerenin Kodudur?

+1 hem Kanada telefon kodu hem de Amerika telefon kodudur. Bu kodu tuşlamadan size verilen telefon numarası ile sevdiklerinize ulaşma imkanınız yoktur. İşte bu yüzden aynı şekilde onlar da sizi aradığında telefon ekranınızda önce bu Kanada telefon kodu sonra arayan numara çıkacaktır.

Kanada Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Uluslararası aramalarda kullanılan Kanada telefon kodunu öğrenmek son derece kolaydır. Bunun internet üzerinden arama yapabilir ya da bu alanda çalışan uzmanlardan oluşan Eurostar’dan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1