Kolombiya Telefon Kodu

Bazen sevdiklerinizle konuşmak için delice bir koşturma içerisine girebiilrsiniz. Kolombiya telefon kodunu bilmiyorsanız bir anda panikleyebilir özlemle konuşmaya can attığınız kişilere ulaşamayacağınız için büyük bir sıkıntı duyabilirsiniz böyle durumlarda sayfamız yardımcınız olacaktır.

Kolombiya'da Eğitim Telefon Kodu: +57

Kolombiya Telefon Kodu

Latin Amerika ülkeleri arasında farklı kültürel yapısı ile birçok kişinin dikkati çeken bir ülke olan Kolombiya’ya taşınmış bir sevdiğiniz var ise bu kişiyi çok özlüyor olmalısınız. Özellikle uçak ile bile çok uzun sürede ulaşılan bir ülke olan Kolombiya’ya bir kere sevdiğiniz gitti mi onunla yüzyüze görüşmek çok zor olacaktır. Bu yüzden onlarla sık sık mesajlaşmak ve konuşmak hem size hem sevdiğinize çok iyi gelecektir. Uluslararası iletişim kurmak çok maliyetli olduğundan genelde internet üzerinde çalışan sohbet uygulamaları ve eposta kullanılmaktadır.

Ancak internet kaynaklı sıklıkla sorun yaşayan kişiler son zamanlarda telefon hatları üzerine uluslararası telefon paketleri satın alıp, direk telefonları ile yurtdışını aramaya başlamışlardır. Bu paketlerle Kolombiya’da yaşayan sevdiğinizi aradığınız takdirde size çok düşüğe malolmaktadır. Bunun için öncelikle sabit veya mobil hat operatörünüzü aramalı ve buradan hattınıza bu paketlerden tanımlamalısınız. Sonrasında bu paketler çerçevesinde herhangi bir bağlantı problemi yaşamadan Kolombiya’daki sevdiklerinizle konuşma ve mesajlaşma imkanı bulacaksınız. Ancak unutulmamalıdır ki sadece telefon numarası uluslararası aramalarda yeterli olamamaktadır. Bu aramalarda önce Kolombiya telefon kodunu sonra telefonu numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

Kolombiya Telefon Kodu Nedir?

Telefon operatörünüzden paket tanımlattıktan sonra Kolombiya’da yaşayan akrabanıza ulaşmak için eğer sadece size verdiği telefonu tuşlarsanız ona ulaşamazsınız. Bunun için öncelikle Kolombiya telefon kodunu tuşlamanız gerekmektedir. Bu aramalarda kullanabileceğiniz Kolombiya telefon kodu +57’dir. Önce bu kodu sonra telefon numarasını tuşladığınız takdirde Kolombiya’daki sevdiğinize dilediğiniz gibi telefonla ulaşabilir ya da mesaj atabilirseniz.

(+57) Nerenin Kodudur?

+57 telefon kodu Türkiye’den Kolombiya’yı ararken kullanmanız gereken uluslararası Kolombiya telefon kodudur. Bu kod olmadan Kolombiya’daki herhangi birine telefonla ulaşamayacağınız için hayati önem taşır çünkü bu kod aramaların Kolombiya’ya yönlenmesini sağlar.

Kolombiya Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Kolombiya telefon kodunu öğrenmek isteyen biriyseniz eğer bu kod için online arama yapabilir ya da tecrübeli Eurostar ekibine ulaşarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1