Tacikistan Telefon Kodu

Milyonlarca kişinin artık cebinde cep telefonu var. Tacikistan telefon kodu cep telefonu ile yapılacak ve sabit hatlardan yapılacak telefon konuşmalarını hızlandıracak bir özelliğe sahiptir. Bu kod ile numarayı tuşlamanız kaliteli bir görüşme yapmanıza vesile olmaktadır.

Tacikistan'da Eğitim Telefon Kodu: +992

Tacikistan Telefon Kodu

Orta Asya’da yer alan deniz ile hiçbir bağlantısı bulunmayan en büyük etnik grubu oluşturan Tacikistan Türkiye’den en çok işçi potansiyeline cevap veren bir ülke olduğunu açık bir şekilde göstermektedir. Burada yer alan inşaat firmalarında çalışan yakınlarınız ile görüşmek için Tacikistan telefon kodları her zaman lazım olacak hususlardır. Uluslararası kodlar kullanılarak yapılacak telefon görüşmeleri ve aramalarda telefon kodu şehirlerde yaşayanlara ulaşmak için aşırı önem kazanmaktadır.

Hızlı bir iletişim ağı kurabilmek için özellikle uluslararası kullanılan telefon kodlarını bilmek gerekir. Teknolojinin gelişmesi sayesinde dijital çağda kullanılan internet aracılığı ile de gerekli görüşme kolaylıkları sağlanmaktadır. Bunun için en hızlı iletişim yöntemi olan Whatsapp, Skype gibi uygulamalar görüntülü görüşme imkânı da sunmaktadır.

Cep telefonlarından kullanılacak bu uygulamalar daha ekonomik görüşme imkânı sunmaktadır. Telefon numaraları çevrilirken veya yapılan aramaları sorgularken numaranın başında bulunan ilk üç rakam veya dört rakam hatta Tacikistan yerel kodlarında olduğu gibi beş haneli rakam sorgulandığında aramanın nereden yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Tacikistan Telefon Kodu Nedir?

Tacikistan telefon kodu uluslararası telefon aramalarında ülke kodu olarak +992 kullanılmaktadır. Bunun yanında diğer telefon numarası uygulamalarından farklı olarak fazla basamaklı sayılardan oluşan yerel şehir telefon hatları kod numaraları beş basamaklı rakama kadar ulaşmaktadır. Duşanbe 372 telefon kodu kullanılırken Bokhtar telefon kodu 37745 olduğu görülmektedir.

(+992) Nerenin Kodu?

Fazla kalabalık bir liste oluşturmamasına rağmen basamak sayısının fazla olması yerel sabit telefon hattı kod numaralarını akılda tutmak zor olacaktır. Fakat ülke kodu olarak kullanılan Tacikistan telefon kodu +992 olarak kullanılmaktadır.

Tacikistan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Tacikistan telefon kodu hakkında bilgi almak istiyorsanız veya Tacikistan’da bulunan biri ile acil görüşmek istiyorsanız uluslararası telefon kodları hakkında detaylı bilgiyi Eurostar sayfalarından öğrenebilirsiniz. Ülke kodu 992 olarak kullanılırken Dusti 3249, Kullob 3322 olarak kullanılır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1