Tacikistan Sigorta İşlemleri

Dost ve kardeş ülkelerden biri olan Tacikistan, soydaşlarımız olan Türklerin kurduğu devletlerden biridir. Bu ülke ile ülkemiz ve iki halk arasında her zaman sıcak ilişkiler olmuştur. Tacikistan, Orta Asya Ülkelerinden biridir.

Tacikistan'da Eğitim

Tacikistan Öğrenci Sigorta İşlemleri

Dost ve kardeş ülkelerden biri olan Tacikistan, soydaşlarımız olan Türklerin kurduğu devletlerden biridir. Bu ülke ile ülkemiz ve iki halk arasında her zaman sıcak ilişkiler olmuştur. Tacikistan, Orta Asya Ülkelerinden biridir. Bu ülke, kendi halinde, modern çizgisini ve kültürünü harmanlayarak, barış içinde yaşayan bir ülkedir. Komşuları, Afganistan, Çin, Özbekistan ve Kırgızistan olarak çevrilmektedir. Tacik Türkleri yanısıra, Özbek Türklerinden nüfusu oluşan bir ülkedir. Başkenti Duşanbe olan ülkenin geleceğe güvenle baktığını belirtelim. Farklı bir coğrafyada, tarihi özellikleri de olan eğitim kurumlarında eğitim almak isterseniz, Tacikistan Üniversiteleri’ni tercih edebilirsiniz. Bu konuda net ve güncel bilgileri, en doğru desteği öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere her zaman yardımcı olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim İle Tacikistan Sigorta İşlemleri:

Tacikistan sigorta işlemleri ve vize işlemlerini danışmanlarımız eşliğinde yaparak, bu ülkeye giriş yapabilirsiniz. Ülkenin üniversitelerinde eğitim alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tacikistan Üniversiteleri, öğrencilerimizi bir sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Bu ülke üniversitelerinde, hem lisans eğitimi, hem de master ve doktora eğitimlerinizi alabilirsiniz. Lise diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımız her zaman size yardımcı olmak için hazırdır.

Ülkemiz ile Tacikistan arasında sıcak ve politik anlamda yakın ilişkiler bulunmaktadır. Bu nedenle, iki ülke arasında giriş çıkışlarda vize de uygulanmamaktadır. Vizesiz olarak ülkeye girişlerinizi yapabilirsiniz. Güncel, süresi geçmemiş pasaportlarınız, nüfus cüzdanı, öğrenci eğitim belgeniz gibi evrakın yanınızda olması yeterlidir. Buna göre, 60 güne kadar ülkede kalacak vatandaşlarımız vizesiz olarak girebilirler. Öğrencilerimiz bu şekilde giriş yaparak, sonrasında, ilgili bakanlıktan oturma izni alabilirsiniz.  Bir diğer önemli nokta, Tacikistan sigorta işlemleri noktasında, yurtdışı seyahat sağlık sigortası yapılması yerinde olacaktır. Bu sigortanın yapılması çok önemlidir. Yurtdışında, ülkenizden farklı bir ülkeye, değişil bir iklim ve coğrafyaya gideceksiniz. Bu nedenle, ister istemez, sağlığında birtakım değişiklikler olabilir. Sağlık sigortası kapsamında, en az 30.000 EURO bedel ile sigorta poliçesi yaptırabilirsiniz. Bu sigorta daha yüksek rakamlarda, daha fazla hizmeti kapsamakla birlikte, en az şekilde, ayakta ve hastanede yatarak tedavilerin yapılmasını kapsar. Ayrıca, sigortalı kişinin çeşitli sağlık kurumlarına nakledilmesi ve cenaze nakli gibi işlemleri kapsamaktadır.

Tacikistan sigorta işlemleri ülkemizde, henüz ülkeye giril yapmadan önce, özel bankalar ve sigorta firmaları tarafından yaptırılabilir. Birçok seçenek karşınıza çıkacaktır ve uygun sigorta poliçesi seçenekleri için öğrenci danışmanlarımızdan uygun görüşleri alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde, hem fiziksel hem de ruhsal bazda, sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bulaşıcı hastalık, bakteriyel ve mikrobik rahatsızlıklar, alerjik durumlar da bu kapsamda olabilir. Bu durumda, ülkenin özel sağlık kurumlarında sigortanızla gayet rahat şekilde tedavinizi olabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak için en doğru seçenekleri sizleri bekliyor. Ekonomik anlamda zorlanmadan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1