Tayvan Telefon Kodu

Günümüz teknoloji çağında artık görüntülü konuşma özellikleri sayesinde internet üzerinden telefon numaraları ile konuşabilmek mümkün olmaktadır. Tayvan telefon kodu sayesinde yapabileceğiniz görüşmeler çok hızlı ve güvenli hale geldiği için yakınlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz.

Tayvan'da Eğitim Telefon Kodu: +886

Tayvan Telefon Kodu

Bir ada ülkesi olan Tayvan doğu Asya ülkesidir. Telefon kodu kullanılarak standart Çince veya mandarin dillerinde görüşme yapılabilir. Tayvan küçük bir ülke olmasına rağmen deniz ticaretine yatkın bu alanda istihdam oluşturmaktadır. Tayvan’da çalışanlar Türkiye’ye dönüş yaptıklarında buradaki yakınları ile görüşmek için Tayvan telefon kodu kullanarak bağlantı kurabilir.

Telefon aramalarında yurt dışı tarifeler uygulanacağı için ekonomik boyutu zorlayıcı olabilir. Bu nedenle internet ortamından görüşmek daha ekonomik ve daha ayrıntılı olacaktır. Gelişmiş cep telefonları ve diğer dijital aletlerle Whatsapp ve Skype uygulaması kullanılmak suretiyle görüntülü görüşme sağlanmakta, detaylı bilgi alışverişi elde edilmektedir.

Genellikle kısa süreli gezi düzenleyen şirketlerle bağlantı kurarak turlara katılmak isteyen kişiler önceden Tayvan hakkında bilgi almak istiyorsa uluslararası telefon kodu kullanarak cep telefonu üzerinden veya sabit hatlar üzerinden otel fiyatları, ulaşım imkânları, konaklama imkanları ayrıntılı bir şekilde öğrenilir. Böylece daha bilinçli turistik gezi oluşturulacaktır.

Tayvan Telefon Kodu Nedir?

Tayvan telefon kodu uygulamasında uluslararası listelerde yer alan ülke kodu +886 olduğu görülmektedir. Bunun yanında yerel telefon kodları en büyük şehirler olan Changhua telefon kodu 4 kullanıldıktan sonra ülke kodu olan +886 eklenerek arama yapılacaktır. Bunun yanında cep telefonunuza gelen bir aramayı +886 ile başladığını gördüğünüzde Tayvan araması olduğunu anlayabilirsiniz.

(+886)Nerenin Kodu?

Tayvan telefon kodları ana kriterini oluşturan ulusal telefon kodu +886 olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında Tainan 6, Taipei telefon kodu 2, Taoyuan telefon kodu 3 olarak kullanılmaktadır. Yerel telefon numarası kodu önüne ülke kodu kullanarak aramayı unutmamalısınız.

Tayvan Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Tayvan telefon kodu araması yaparken en kolay bulma yolunun kod tablosunun tüm detaylarına ulaşma imkânı sunan Eurostar web sitesi kolaylıkla anlaşılacaktır. Buradan Lotung telefon kodunun 39, Chunghsing-Hsintsun telefon kodu 49 olarak listede yer aldığını görebilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1