Tunus Telefon Kodu

Ziyaretçilerin akınına uğrayan en güzel ülkelerden biri olan Tunus’ta bulunan yakınlarınız ile kesintisiz konuşabilmenize imkan tanıyan Tunus telefon kodu sayesinde artık bağlantı kalitesi yüksek şekilde sevdiklerinizle çok rahat bir şekilde konuşabileceksiniz.

Tunus'da Eğitim Telefon Kodu: +216

Tunus Telefon Kodu

Tunus’a eğitim amacıyla seyahat eden öğrencilerin yoğunluğu, imkanlara paralel olarak artmaktadır. Ebeveynler kilometrelerce uzaklıkta olan çocuklarıyla görüşebilmek için çeşitli eğilimlere girebilmekteler. Özellikle en sık kullanılan iletişim kaynakları arasında internet, WhatsApp ve kaçınılmaz olarak telefon gelmektedir. Bu yöntemlerin sağladığı gereksinimleri karşılayabildiğiniz takdirde evlatlarınızla duygu dolu anlar yaşayabileceğiniz gibi hasrette giderebilirsiniz.

Her ne kadar internet hayatımızın her alanın da aktif olarak kullanılsa da asla telefonla konuşmanın ötesine geçememiştir. Çünkü sevdiklerimizin ve özlediklerimizin sesini bir an olsun kesintisiz duymak onların iyi durumda olduklarını anlayabilmemiz için önemli bir unsurdur. Tunus’a eğitim için veya iş amacıyla giden yakınlarınızı aramaya karar verdikten sonra ilk olarak telefon kodunu bilmeniz gerekmektedir.

Tunus Telefon Kodu Nedir?

Türkiye’de bulunan kullanıcılar genellikle Tunus’u nasıl arayacaklarını merak etmektedirler. Bu işlemi yapabilmeniz için sabit veya cep telefonuna sahip olmanız yeterli olacaktır. Tabi operatörünüzden yurt dışı aramalarını açmalarına da gereksinim duyulabilmektedir. Tunus’u arayabilmeniz için telefon kodu olarak +216 ilk olarak yazmalı ve peşine hangi şehirde bulunduğunuza göre şehir kodunu girmelisiniz.

(+994) Nerenin Kodu?

Tunus’un uluslararası telefon kodu hakkında bilgi sahibi değilseniz +216 ülkenin uluslararası telefon numarasıdır. Ülkede en çok tercih edilen operatörler Tunisie Telecom, Orange, Ooredoo ve Elissa (TT’s MVNO) şirketleridir. Tunisie Telecom 9, Orange 5, Elissa 4 ve Ooredoo 2 rakamlarıyla başlamaktadır.

Tunus Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Tunus sabit hatlar için telefon kodu şehirlere göre değişebilmektedir. Ülkenin başkenti ülkeyle aynı ismi taşımaktadır ve Tunis’dir. Şehir kodu olarak 70, 71 ve 79 kullanılmaktadır. Bunun yanında Jendouba 78, Kairouan 77 ve Kef 78 kodunu kullanmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri olarak uzmanlarımızın vasıtasıyla tüm Tunus telefon kodlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1