Venezuela Telefon Kodu

Çok düşük maliyetlerle Venezuela telefon kodu ve tanıdığınız kişilerin telefon numaralarını arayarak tanıdığınız kişilere önem verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Konuşma ve mesajlaşa imkanı bulabileceğiniz arbalarınıza ulaşmak Venezuela telefon kodu ile mümkün olacaktır.

Venezuela'da Eğitim Telefon Kodu: +58

Venezuela Telefon Kodu

Venezuela’ya karşı Türkiye’deki öğrencilerin ve iş adamlarının sempatisi zaman geçtikçe artmaktadır. Seyahat düzenlemek durumunda kalan insanların en sık sordukları arasında aileleriyle nasıl iletişim kurabilecekleri gelmektedir. Bunun için direk olarak telefon hizmetini kullanabilmenizin yanında internet destekli WhatsApp, FaceTime ve Skype’ı da tercih edebilmektesiniz. Bu yöntemler aracılığıyla sevdiklerinizin özlemeni gidebilme imkanına sahip olacaksınız. Ancak doğru şekilde tuşlama yapılmadığı takdirde telefon arama hizmetlerinde sorunlar yaşanılabilir. Bütün bu olasılıkları da hesaba katarak en azından nasıl iletişim kuracağınızı bilmeniz hem sizleri hem de sevdiklerinizi rahatlatacaktır.

Eğer ki Venezuela ‘ya seyahat edecekseniz veya bir yakınınız oradaysa öncelikle Venezuela telefon kodunu öğrenmenizi önermekteyiz. Çünkü yapacağınız ve alacağınız bütün aramalarda bu numarayı kullanmak zorunda kalacaksınız. Öncelikle bu kodu girdikten sonra ayrıyeten Venezuela’da bulunduğunuz şehrin kodunu da girmelisiniz. Bütün bu şartları yerine getirebildiğiniz takdirde kusursuz olarak sabit veya cep telefonlarından erişim sağlayabileceksiniz.

Venezuela Telefon Kodu Nedir?

Venezuela’ya yapacağınız çağrılar için nasıl arama yapacağınız hakkında yeterli bilgiye sahip olamayabilirsiniz. Öncelikli olarak bilmeniz gereken +58 numaralı alan kodunun bu ülkede kullanılan uluslararası telefon kodu olduğudur. Yapacağınız aramaların koşulu olarak ilk olarak bu numarayı tuşlayıp ardından mevcut konumuzun şehir kodunu girerek iletişim sağlayabilirsiniz.

 (+58) Nerenin Kodu?

Venezuela uluslararası telefon kodu hakkında bilgi sahibi değilseniz, ilk olarak +58 numaralı asla unutmayınız. Bu numara ülkenin uluslararası kodu durumundadır. Venezuela’da en çok kullanılan operatörler arasında Digitel, Tesan, Movistar, Movilnet, Digicel ve Infonet bulunmaktadır. 412 Digitel’in; 412, 424, Movistar’ın; 415 Tesan’ın; 416, 426 Movilnet’in; 417 Digicel’in ve 418 Infonet’in operatör kodu olarak hizmet vermektedir.

Venezuela Telefon Kodu Nasıl Öğrenilir?

Venezuela’nın başkenti olan Caracas’ın şehir kodu 252 iken Cabimas’ın 264 ve Barquisimeto’nun 251’dir. Daha detaylı bilgiler için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman personellerinden yararlanabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1