Vietnam Uzaktan Eğitim

Vietnam üniversiteleri uzaktan eğitim fırsatını sağlamaktadır. Türkiye'de ayrılamayan birçok öğrenci için Vietnam üniversiteleri uzaktan eğitim imkanı ile eğitim fırsatı sunuyor.

Vietnam'da Eğitim

Vietnam Üniversiteleri Uzaktan Eğitim

Vietnam Üniversiteleri, yeni yapıları ve yükselen eğitim kaliteleri ile sizleri bekliyor. Ülke, özellikle, artık sıkıntılarını geride bıraktığı yirmi yıl sürecinde gerçekten önemli ilerlemeler kaydetti. Öncelikle savaşın tüm izleri silindi. Deniz ve orman ülkesi olan Vietnam, tarihi özelliklerinin de avantajı ile turistik anlamda, son derece ilgi gören bir ülke oldu. Ekonomisinin gelişmesi, eğitimli yeni neslin gelişmesi için özellikle üniversitelerin gelişmesine de katkı sağladı. Hem tarihi kökleri olan Vietnam Üniversiteleri, hem de yeni kurulan üniversitelerin donanımlı bir hal almaları sağlandı. Günümüzde, ülke içinde çok önemli üniversitelerin şubeleri bulunmaktadır. Bu kurumlarda, öğrencilerimiz de dahil olmak üzere,dünyanın dört bir yanından öğrenciler de eğitim almaktadır.

Ülkemizden öğrencilerimiz de sınavsız olarak başvurularını yapacakları Vietnam Üniversiteleri’nde, hem örgün eğitim, hem de uzaktan eğitim alabilirler. Ülkede, alt yapısı sağlam olan, donanımlı üniversiteler modern bir eğitim sistemi olan uzaktan eğitim hizmeti de vermektedir. Bu şekilde, öğrencilerimiz, ülkemizden ayrılmadan, online sistemle tüm eğitim hizmetlerini alabilirler. Kayıt konusunda, örgün eğitim ile aynı belgeler ve şartların söz konusu olduğunu belirtelim. Vietnam Üniversiteleri uzaktan eğitim uygulamaları ile siz de eğitim olanaklarından yararlanarak, ülkenizden ayrılmadan, bu kaliteli üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Seçkin üniversitelerde, özellikle, master eğitimleri ile doktora eğitimleriniz için bu sistemi düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Gerçekten olumlu özellikleri ile Vietnam Üniversiteleri uzaktan eğitim uygulamaları size avantajlar sunacak.

Vietnam Üniversiteleri uzaktan eğitim imkanlarından yararlanmak için, öğrenci danışmanlarımızdan her zaman rehberlik hizmeti alabilirsiniz. Kayıt için belgelerinizi ve başvurularınızı öngörülen sürede yapmalısınız. Örgün eğitimde uygulanan kayıt tarihleri ve belgeler ile şartlar, uzaktan eğitim için de aynıdır. Eğitim dönemi aynı tarihte başlar ve her iki sistemin eğitim müfredatı da aynıdır. Buna göre, örgün eğitim sisteminde verilen dersler, hemen online ders sistemine de eklenmektedir. İki sistemde, öğrencilerin birbirinden geride kalacak şekilde eğitime alınması kesinlikle söz konusu değildir. Dersler,eş zamanlı olarak görülmektedir. Hocaların derslere girmesi noktasında da bir ayrım olmaz. Hocalar ayrım olmadan, her iki eğitim sisteminde de aynı şekilde derslere girmektedir.

Bu sistemde, kampus ortamında bulunmadan, sınıflarda derslere girmeden eğitim almak söz konusudur. Öğrenciler kendi ülkelerinden, ya da çalıştıkları, yaşamlarını sürdürdükleri ülkelerde, eğitimlerine devam edebilirler. Günün kendilerine uygun anında, derslerini izleyebilir, esnek bir çalışma programı sürdürebilirler. Bu esneklik, aile yaşamı, ya da çalışma hayatı olan gençlerin de eğitimlerden uzak kalmamasını sağlar. Bu şekilde, özellikle lisans eğitimleri sonrasında, master eğitimi alan, doktora eğitimlerine devam etme şansını yakalayan gençlerin sayısı çok fazladır. Dersler online olarak alınmakta olduğu gibi, aynı şekilde, sınavların görülmesi de bu sistem ile olmaktadır. Sınav süresi başladığında, öğrenci giriş yapar, belirlenen süre içinde soruları yanıtlar,süre tamamlandığında ise sistem kapanır. Bu şekilde, kesinlikle bir öğrenci, diğerinden ayrılmadan eşit şartlarla ve süre ile sınava girmiş olur.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]


    Hemen Danışmanlık Alın

    Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

    whatsapp1