Bosna Hersek'te Üniversite

Doğal güzellikleri ile öne çıkan Balkanların en güzel ülkesi Bosna Hersek’te sınavsız üniversite eğitimi almak çok kolay! Yüksek yaşam standartları ve uygun harç giderleri ile Bosna Hersek’te keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilirsiniz. Kardeş ülkemizden mezun olduğunuzda mavi diploma sahibi olacaksınız.

Bosna Hersek'te Üniversite Eğitimi

Bosna Hersek'te Eğitim Daha Ekonomik

Aşağıdaki tabloda, Bosna Eğitim Hersek’te üniversite eğitiminin toplam maliyetinin, Türkiye’ye göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Bosna Eğitim

Yıllık Türkiye Devlet Üniversitesi

Türkiye Vakıf Üniversitesi

Bosna Hersek Üniversitesi

Yaşam 8000 ₺ 15.000 ₺ 1500 €
Eğitim 0 ₺ 40.000 ₺ 1500 €
Toplam 8000 ₺ 55.000 ₺ 3000 €

Bosna Hersek Hakkında Öğrenci Görüşleri

Saray Bosna Üniversiteleri Derslik Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Saray Bosna Üniversite Eğitimi Bosna Hersek Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Saray Bosna Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

Neden Bosna Hersek'te Üniversite?

Mezuniyet sonrası çalışma izni veriyor.

Bosna Hersek üniversitelerinden mezun olduğunuzda aldığınız diploma ile dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Üniversite ve yaşam maliyetleri uygundur.

Hersek’te öğrenciler için eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları uygun fiyatlardadır.

İngilizce olarak eğitim alırsınız.

Hersek üniversiteleri birçok farklı alanda ve bölümde 100% İngilizce eğitim vermektedir.

Bosna Hersek YÖK denkliğine sahiptir.

Bosna Hersek’te eğitiminizi tamamladıktan sonra Türkiye’de çalışmak isterseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Yurtdışında Üniversite Eğitiminin Avantajları

Özellikle üniversite eğitimi dönemi, kişinin kariyer hayatını ve geleceğini belirleyen en önemli dönemdir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla fırsatlar hakkında bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Hersek'te Üniversite Eğitimi

Bosna Hersek Balkanların en güzel ülkesidir. Kültürü ile yaşam standartları ile bizlere son derece yakındırlar. Birlikte uzun bir tarihin her noktasında yolları kesişen iki dost olarak bugüne kadar geldik. Şimdi ise eğitim alanında öğrencilerimize karşılıklı fırsatlar sunmaktayız. Bu fırsatlar eğitim ve bilim alanında ilerlemeler sağlamakta ve kültürel alışverişimizi de etkilemektedir.

Ayrıca öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimiz her iki ülkenin geleceğine önemli katkılar sağlamaktadırlar. Özellikle sizde bu fırsatları avantajınıza çevirebilir; kardeş ülke Bosna Hersek’te geleceğinizi inşa edebilirsiniz. Hatta hayallerinize giden yolda emin adımlarla ilerlemenin en önemli yolu eğitimden geçer. Kaliteli eğitim kaliteli bir gelecek için zemin hazırlar.

Bosna Eğitim Yüksek Değeri

Dolayısı ile meslek seçimi insan hayatının en önemli kararlarından biridir. Bu nedenle son derece dikkatli olunmalıdır. Ayrıca mesleki başarının en önemli şartı yaptığımız işi sevmektir. Sevdiğimiz işi yaparsak hiç çalışmamış oluruz. Mesleki eğitimin de önemi herkesçe bilinmektedir.

Özellikle ülkemizde üniversite eğitimi alabilmek için TYT ve AYT isimli iki sınavdan geçmek gerekmektedir. Ayrıca ilk sınav Temel Yeterlilik Testi (TYT) olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkçe, Temel Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimlerden oluşan 120 soru sorulmaktadır. TYT puanın en az 150 olması gerekmektedir.

Puanlama Bosna Eğitim

Bosna Eğitim bu puanı alan öğrenci 2. Oturuma katılabilecektir. 2. Oturum Alan Yeterlilik Testi(AYT) olarak isimlendirilmektedir. Dolayısı ile tüm bu sınavlara girerek başarılı olmak ve sıralamalarda en yukarılara yerleşmek gerekmektedir. Ancak yurtdışında eğitim alacak öğrenciler bu sınavlara girmeden lisans eğitimlerine başvurabilmektedirler.

Bosna Eğitim ve Yüksek Değeri

Bosna Eğitim sağlıl bölümleri sadece ülkemizde değil tüm dünyada en çok tercih edilen alanlardır. Bu alanlarda işsiz kalma gibi bir sorunla karşılaşmaz ve emeğinizin karşılığını daima alabilir hale gelirsiniz. Ayrıca insan sağlığına katkıda bulunmanın keyfini yaşayabileceğiniz bir mesleğe sahip olabilirsiniz.  Bosna Hersek’in birbirinden kaliteli okullarında tüm sağlık alanlarında eğitim imkânı mevcuttur. Özellikle tıp, diş, eczacılık, hemşirelik, fizik tedavi gibi bölümler yer almaktadır. Dolayısı ile kaliteli eğitim almak ve kendi alanınızda en yüksek başarıyı elde etmek istiyorsanız Bosna Hersek üniversiteleri en doğru seçenek olacaktır.  Hatta siz de sınav engeline takılmadan Bosna Hersek’te eğitim alabilirsiniz.

“Sana bir şeyi nasıl bilebileceğini öğreteyim mi? Bildiğin zaman bildiğini anla,bilmediğin zaman ise bilmediğini…” Konfüçyüs 

Bosna Eğitim ve Biçimlendirilmesi

Ayrıca Bosna Hersek Üniversiteleri tercih sebepleri Bosna Eğitim sınavsız bir şekilde istediğiniz alanda eğitim alabilmenizdir. İster Türkçe ister İngilizce ister Boşnakça eğitimler alabilirsiniz. Özellikle sınav stresi yaşamadan Bosna’da tıp eğitimi alabilir, geleceğin doktorları arasında yer alabilirsiniz. Hatta sağlık alanlarında kaliteli eğitimi ile bilinen üniversiteleri ile Bosna Hersek sizi bekliyor. Ayrıca devlet üniversitelerinin tıp fakültelerinde birbirinden başarılı akademisyenlerin sunduğu eğitimlerle siz de iyi bir doktor, iyi bir diş hekimi olabilirsiniz.

Bosna Eğitim Diş Hekimliği

Bosna Eğitim önünüzde ki tüm engelleri kaldırın ve Bosna Hersek’e gelin. Özelikle bırakın engeller fırsata dönüşsün.  Bosna Hersek’te Diş Hekimliği eğitimleri de en çok tercih edilen bölümler arasında yer alıyor. İster genel tıp, isterseniz diş hekimliği bölümüne hemen başvuru yapabilirsiniz. Hatta üniversiteler, uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma olanağı sağlamaktadır. Bu diploma ile birçok Avrupa ülkesinde görev yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı dil eğitimlerine de önem veren ülke Bosna Hersek. Eğitiminizin yanında bir de dil yeterliliği kazanacaksınız. Saraybosna – Mostar  – Zenica – Tuzla gibi birçok üniversite bu ülkede yer almaktadır. Özellikle hemen her şehirde şehirlerin isimleri ile özdeşleşmiş bu üniversiteler kaliteli eğitimleri ile uluslararası birçok farklı kültürden öğrenciye eğitim vermektedir.

Öğrenciler bu üniversitelerde Boşnakça ve İngilizce eğitimler alabilmektedirler. Ülkede uygulama ve staj olanakları bulunmaktadır. Ayrıca tüm üniversitelerde erasmus fırsatları da yer almaktadır. Bosna Hersek’te eğitim gören Türk öğrencilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Üniversite eğitiminde en çok tercih edilen üniversiteler burada yer almaktadır.

Bosna’da Eczacılık Bosna Eğitim almak isteyenler  içinde ayrıca büyük fırsatlar bulunmaktadır. Öğrenciler bu ülkede eğitim alarak çok daha uygun fiyatlara öğrenim görmektedirler. Özellikle ülkemizde sınavı kazansa bile ekonomiklik açısından Bosna Hersek’te eğitim tercih eden birçok öğrenci bulunmaktadır. Yıllık harç ücretlerinin ülkemizde yüksek olması sebebiyle Bosna Hersek’te eğitim son yıllarda en çok tercih edilen seçenek olmuştur. Ayrıca siz de hayallerinize aile bütçenizi zorlamadan ulaşmak istiyorsanız Yüksek Öğretim kurumunun tanıdığı bu üniversitelerden birini seçebilirsiniz. İster ülkemizde aynı bölümün en düşük taban puanını tutturmuş olun; ister tutturmamış olun Avrupa kapılarını sizlere aralayan Bosna Hersek en iyi seçeneklerden biridir. Sınavsız ve ekonomik olmasının dışında Bosna Hersek’in Müslüman bir ülke olması da öğrenci ve özellikle ailelerin en önemli kriteridir. Ülke son derece güvenlidir.

Bosna Eğitim Geleceğinizi İnşa Eder

Özellikle suç oranı düşüktür. Nüfus çok kalabalık değildir. Yeşili bol, doğası güzel bir ülkedir. Uçakla ulaşım süresi açısından 80 dakika gibi bir zamanda gidilebilmektedir. Ayrıca sosyal ve kültürel olarak olanakları vardır. Özellikle kış sporlarında dünyanın en çok gitmeyi tercih ettiği ülkelerden biridir. Kayak merkezleri olimpiyatlara ev sahipliği yapmıştır.

Özellikle Bosna Eğitim yazları ise doğası gereği yeşile doyacağınız bir doğa sizi kucaklar. Bosna Hersek’te öğrenci olmak huzurlu bir ortamda yaşamak demektir. Hatta ülkede yeme içme konusunda birçok seçenek bulunmakla beraber et ağırlıklı beslenme söz konusudur. Ayrıca Türk restoranları da bulunmaktadır. Öğrenciler yeme içme konusunda başka ülkelerde olduğu gibi zorluk yaşamazlar.

Bosna Eğitim ve Gelecek

Bosna Eğitim dolayısı ile ev ve yurt seçenekleri sunulabilen ülkede kişisel seçimlerinizle doğru orantılı konaklama olanağı bulunmaktadır. Yurtlar genellikle Boşnak öğrencileri misafir etmektedir. Türkiye’den gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği ev konaklama seçeneğidir. Hatta aylık bir öğrencinin gideri 500-600 Euro civarında olacaktır. Bu rakamlara bir öğrenci standart bir yaşamı rahatlıkla sürdürebilecektir. Bosna Hersek’te şehir içi ulaşım genellikle Tramvay ve otobüslerle yapılmaktadır. Ayrıca taksilerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ülkede ulaşım oldukça ucuzdur.

Bosna Eğitim ve Akademisyenlik

Saraybosna – Mostar  – Zenica – Tuzla Bosna Eğitim birbirinden başarılı akademisyenler görev yapmaktadır. Tüm öğrencilere eşit mesafede yaklaşan akademisyenler herhangi bir ayrımcılık asla yapmamaktadırlar. Bu nedenle öğrencilerimiz ülkede huzurlu bir eğitim alabilmektedirler. Diğer Avrupa ülkelerinde yaşanan sorunlar ile burada karşı karşıya kalmamaktadırlar. Bu da akademik başarılarının daha yukarılara çıkmasını sağlamaktadır. Bosna üniversitelerinden alacağınız diploma size tüm kariyer basamaklarını hızla tırmandıracaktır.

Bosna Eğitim özellikle hayallerinizi daha hızlı gerçekleştireceğiniz, mesleki donanıma sahip bir şekilde buradan mezun olabileceksiniz. Dolayısı ile kariyerinize denklik alarak Türkiye’de devam edebileceğiniz gibi diplomanız ile Avrupa ülkelerinde de görev yapabileceksiniz. Bosna Hersek üniversitelerinden daha önce mezun olmuş birçok öğrenci ile görüşebilir ve siz de eğitim süreci hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Mavi diplomanız sizi ülke sınırlarının çok daha ötesine götürebilir. Özellikle kazancınız da ülke sınırlarını aşacak ve bu durumda daha rahat bir yaşam sürebileceksiniz.

Bosna Eğitim Neden Önemli?

Bosna Eğitim Süreci Nasıl İşler?

Bosna Eğitim Hersek’te en çok tercih edilen bölümlerin başında sağlık alanları gelmektedir. Sonrasında mühendislik eğitimleri gelmektedir. Ayrıca hukuk ve psikoloji de gençlerimizin tercihleri arasında yer almaktadır. İnşaat Mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği en popüler bölümler arasındalar. Mimarlık bölümü de eşit şekilde talep görmektedir.

Özellikle Bosna Eğitim öğrencilerimiz Bosna’da Mimarlık eğitimi alarak uluslararası bir bakış açısına sahip olmaktadırlar. Ayrıca birbirinden başarılı projelere imza atan mezunlarımızdan biri olabilmek için sen de hemen aramıza katılmalı ve geç kalmadan kayıt başvuru fırsatlarından yararlanmalısın. Bosna’da Makine mühendisliği eğitimi alan öğrenciler de çok şanslılar. Birçok uygulama olanağı ile hem teorik hem de pratik bilgi sahibi olarak mühendislik dünyasında yerlerini almaktadırlar. Özellikle hemen kayıt yaptırın ve mühendislik eğitiminizi hızla tamamlayarak hayata atılın.

Bosna Eğitim ile Geleceğe Taşının

Projelerinizi gerçekleştirerek başarıdan başarıya koşun.

Bosna Eğitim ve Yüksek Değeri

Bosna Eğitim bir dünya inşa etmek çocukluk hayalinizdi. Sınav stresi yüzünden puanlarınız bir türlü hedeflediğiniz mühendislik fakültesine yetmedi. Bu durum sizi hedefinizden alı mı koydu? Elbette hayır. Siz artık dilerseniz yurtdışında eğitim alabilir ve kendinize yepyeni bir yol açabilirsiniz. Belki de puanınız yetiyor ancak yurtdışında çok daha kaliteli bir eğitim almak istiyorsunuz. Öyleyse Bosna’da inşaat mühendisliği lisans eğitimleri ile tanışarak hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Zaman kaybetmeyin hemen evraklarınızı hazırlayın ve başvuru sürecini anında başlatın.

Bosna Eğitim ve Önemi

Özellikle Bosna Eğitim meşalesini yakın ve geleceğe emin adımlarla ilerleyin. Bosna’da bilgisayar Mühendisliği eğitimleri de son derece popüler. Her yıl birçok öğrenci Türkiye’den bu bölüme başvuru yapmaya devam ediyor. Hatta en son teknolojilerin yer aldığı üniversitelerde birbirinden kaliteli bilişim laboratuvarlarında eğitim alan öğrenciler mezun olduklarında kariyer olanaklarına hızla kavuşuyorlar. Ayrıca yine Bosna’da Elektrik Mühendisliği eğitimi de yer almaktadır. Hatta bu alanda da üniversite birçok uluslararası mezun vermektedir.

Bosna Eğitim ve Yaşamsal Faaliyetleri

Bosna Eğitim bir ülkede yepyeni bir yaşam şimdi sizi bekliyor. Özellikle öğrencilik yıllarınızı en verimli ve en huzurlu şekilde gerçekleştirebileceğiniz üniversiteler sizlere birbirinden başarılı fırsatlar sunuyor. Hatta hayallerinizin ötesinde bir eğitim imkânını sunan Bosna Hersek sizleri hayata en iyi şekilde hazırlamaktadır. Özellikle geleceğiniz için daha sağlam temellerle çok daha kaliteli bir yaşam standardına sahip olabilirsiniz.

Bosna Eğitim ve Katkıları

Bosna Eğitim ülkemizde yüksekokul mezunları dikey geçiş sınavına girmeden açık öğretim fakültelerine dahi yerleşememektedir. Ancak Bosna Hersek’te tüm önlisans mezunları sınav şartı olmadan diplomaları ile kayıt yaptırabilmekte ve lisans tamamlama eğitimlerini gerçekleştirebilmektedirler. Önlians mezunuyum diye üzülmeyin. Şimdi sizin için önemli bir fırsat var. Sizlerde lisans diplomanıza kavuşabilirsiniz. Öğrenciler derslerinin saydırabilmektedirler. Alttan ve üstten dersler alarak 2 yılda mezun olabilmektedirler.

Bosna Eğitim Süreci

Bosna Eğitim özellikle YÖK tarafından tanınan üniversitelerde eğitim aldıklarından dolayı denklik başvurusunda da bulunabilmektedirler. Hatta siz de kendi alanınızda eğitiminizi üst seviyeye taşımak istiyorsanız Bosna Hersek üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Hazırlık eğitimi olan üniversitelerde 1 yıl dil öğrenimi gerçekleşmektedir. Boşnakça latin harfleri ile yazılan bir dildir. Öğrenmek oldukça keyiflidir. Bu nedenle öğrenciler Boşnakça öğrenim görmeyi de tercihleri arasına almaktadırlar. Boşnakça eğitimlerin yıllık harç ücretleri diğer dillerde eğitimlerin yanında daha ekonomiktir. Bu sebeple son yıllarda ülkenin tüm şehirleri öğrenci akımına uğramıştır. Bugüne kadar birçok mezun vermiştir.

Bosna Eğitim Faaliyetleri

Bosna Eğitim ayrıca denkliklerini alıp iş hayatına aktif olarak katılan öğrenciler çoktur. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Özellikle adalet mezunları hukuk fakültesi tamamlama noktasında Bosna Hersek’i tercih etmektedirler. Bu alanda da son derece hızlı bir şekilde çözüm üretebilmektedirler. Ayrıca mimari restorasyon, inşaat teknikerliği, harita teknikerliği, elektrik teknikerliği, çocuk gelişimi ve daha birçok bölüm mezunları da burada lisanslarını tamamlayabilmektedirler. Önlisans diplomanızla gelin size en uygun eğitim seçeneğini birlikte belirleyelim. Eğitim standartlarınızı birlikte yükseltelim.

Bosna Eğitim ve Gelişim Tarihi

Bosna Eğitim Hersek’te üniversite eğitimlerine başvurular lise diploması ya da lisans tamamlama öğrencileri için önlisans diploması ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir not ortalaması ya da sınav şartı bulunmamaktadır.

Özellikle Bosna Eğitim başvuru öncesi istenen evraklar: Kimlik fotokopisi, İkametgah; Lise Diploması, transkript,  Arka fonu beyaz fotoğraftır. Bu belgeler hazırlanarak kayıt işlemlerini başlatabilmekteyiz. Başvurular Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Eurostar yıllardır Bosna Hersek üniversiteleri tek yetkili kayıt ofisi olarak Türkiye’den gidecek öğrencilere hizmet vermektedir.

Bosna Eğitim ve Gelişimsel Süreci

Ayrıca Bosna Eğitim başvuru tüm kayıt işlemleri, oturum başvuruları, vize başvuruları bizler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ülkeye giden öğrenciler danışmanlarca havaalanında karşılanmaktadırlar. Konaklayacakları ev ya da yurtlar konusunda da Eurostar gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Böylece öğrenciler kendi bütçelerine en uygun seçenekleri görerek karar verebilmektedirler.  Bosna Hersek diğer ülkelerde olduğu gibi imam hatip mezunlarının önünü kesmemektedir. Dolayısı ile ülkemizde imam hatip lisesi bitiren herkes Bosna Hersek’te dilediği üniversitede eğitim alabilmektedir.

Bosna Eğitim ve Yurt

Bosna Eğitim ülkede ev ve yurt olanakları mevcuttur. Ancak genel olarak konaklamalarda ev tercih edilmektedir. Bir ya da daha fazla öğrenci evlerde kalabilmektedirler. Bu şekilde yaşam masrafları da hafiflemektedir. Öğrenciler aile bütçelerini sarsmadan burada eğitim alabilmektedirler.

Bosna Eğitim özellikle ülkeye giden öğrenciler Eurostar danışmanları tarafından ev bulmaları konusunda yönlendirilmektedirler. Ancak öğrenci bu süreçte ülke koşullarına bağlı olarak kendi bütçelerine uygun imkanlardan faydalanabilmektedirler. Evler doğalgazlıdır. Aynı zamanda eşyalıdır. Dolayısı ile bir öğrenci evinde olması gereken temel eşyalar hemen her evde bulunmaktadır. Özellikle bazı evlerin kira ücretlerine faturalar dahilken bazılarına dahil değildir. Bu ev sahibine bağlıdır. Evler genellikle üniversite kampüslerine oldukça yakın mesafelerde yer almaktadırlar.

Bosna Eğitim Türkiye Ulaşım

Bosna Hersek ülkemize oldukça yakın mesafededir. Türkiye’de şehirlerTürkiye Uçak – Otobüs – Tren – Gemi Seferleri

Özellikle Açısından bakıldığında uçak bu noktada ki en önemli seçenektir. 2 saatten kısa sürede 80 dakikada İstanbul’dan ulaşım mümkündür. İstanbul- Bosna uçak seferleri her gün gerçekleştirilmektedir. Ülkeye girişte vize yoktur. Hatta her Türk vatandaşı Bosna Hersek’te 90 gün vizesiz yaşayabilir.

Bosna Eğitim ayrıca öğrenci aileleri yılda 90 gün öğrencisinin yanında kalabilir. Ayrıca bu da velilerin Bosna Hersek’i tercih etme nedenlerinin başında gelmektedir. Özellikle karayolu ile Bosna Hersek’e giderken AB ülkelerinden geçmek gerektiğinden Shengen vizesine ihtiyaç vardır. Ayrıca dileyen shengen vizesi alarak bu ülkelerden geçerek Bosna Hersek’e gidebilir. Özellikle İstanbul- Bosna Hersek arası 1355 km’dir. Hatta yaklaşık 16 saatlik bir sürüş sonunda ulaşılabilmektedir. Bulgaristan’dan geçerek karayolu ile Bosna Hersek’e ulaşılabilmektedir.

Bosna Eğitim ve Kayıt

Bosna Eğitim özellikle üniversitelerimize yılın her dönemi kayıtlar gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca eğitimler Ekim ayı içerisinde başlamaktadır. Hatta öğrenciler diledikleri sürede ön kayıt yaptırabilmektedirler. Dolayısı ile Bosna Hersek üniversiteleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için ofislerimize ulaşabilir ve kayıt işlemleri ile ilgili olarak bizlerle görüşebilirsiniz. Uzman eğitim danışmanlarımız, bölüm ve üniversite seçimlerinde sizlere rehberlik edecek ve size en uygun seçimi yapabilmenizi sağlayacaklardır. Bizlerle hemen iletişim kurun ve geleceğinizi ertelemeyin.

Bosna Eğitim dolayısı ile üniversitelere erken kayıt avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın. Özellikle uzman danışmanlarımızın desteği ile kısa sürede kayıt işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. İşlemleriniz hatasız bir şekilde yapılacaktır. Hatta Bosna Hersek ekibimiz yıllardır burada ki üniversitelere öğrenci yerleştiren en profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca gecikmeden kayıt işlemlerinizi başlatmak üzere bizlerle iletişime geçin. Sınırlı sayıda kontenjanları kaçırmadan üniversite öğrencisi olma yolunda ilk adımlarınızı hemen atın.

Bosna Eğitim ve Özel Sistem

Saraybosna – Mostar  – Zenica – Tuzla Bosna Eğitim özellikle size en uygun olanı birlikte seçelim ve kayıt işlemlerinizi hemen başlatalım. Ayrıca yurtdışında öğrenci olmanın getireceği kariyer fırsatları ile siz de çok iyi bir geleceğe sahip olacaksınız. Hayallerinizi ertelemeyin, imkansız demeyin. Çünkü her şey tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir süreçten ibarettir. Özellikle siz kararınızı verin gerisini uzmanlarımız halletsin. Hatta başarınıza başarı katmak ve üniversite öğrencisi olabilmek için hazırsanız sizleri bekliyoruz. Dilediğiniz bölümde, dilediğiniz dilde eğitim fırsatları buradayız.


Bosna Eğitim Tarihseli

Bosna Eğitim  Orta Avrupa’nın en modern kampüslerinin bulunduğu Bosna Hersek’de eğitim sistemi daha aşırı araştırma ve geliştirme üzerine kurulmuştur. basit uygulamalı eğitime titizlikle önem sağlayan sistem bu anlamda uluslararası alanda da Türk öğrenciler başta olmak üzere yabancı öğrencilerinde rağbet ettiği bir yurt konumuna kısa sürede gelmiştir.

Özel Bosna Eğitim Mimarlık, Hukuk, inşaat Mühendisliği, Psikoloji, Eczacılık, Fizik Tedavi, Diş Hekimliği bu gibi teknik ve sağlık bölümlerinde özellikle eğitim imkanı sunmaktadır.

Bosna Hersek Devlet üniversitelerinde Eğitim Boşnakça olarak verilir. Vize derdi yaşamayacağınız Bosna Hersek’de öğrenciler için barınma imkanları mevcuttur. üniversite ve Vakıf yurtları bununla beraber 1 1, 2 1, üç 1 evlerde kalabilirsiniz. Ayrıca evlerin kira ücretleri epey bir makul olup Türk öğrencilere bu konu hakkında kolaylıklar sağlanmaktadır. Özellikle ülkenin ekonomisi Türk ekonomisiyle yakın oluğu için de maddi açıdan zorluk yaşamayacağınız bir ülkedir Bosna Hersek. ilk 3 ay arasında oturum izninizi rahatlıkla alabilecek, eğitim-sosyal-kültürel hayatınızı rahatlıkla yaşayabileceksiniz.

Bosna Eğitim ve Faaliyetlere İtafen

Özellikle Bosna Eğitim Türkiye’de gerekse Avrupa ülkelerinde kariyer fırsatı yakalamak istiyorsanız Bosna Hersek’de bulunan Tuzla üniversitesi, Mostar üniversitesi, Zenica üniversitesi, Saraybosna üniversitesi , Saraybosna Teknoloji üniversitesi ve Amerikan üniversitesi bu gibi güzide üniversitelerinde eğitim hayatına merhaba diyebileceksiniz.

Eğitim kalitesinin Avrupa standartlarında oluğu bir ülkede kariyer adımlarınızı atarken, ideallerinizdeki geleceğe rahatlıkla kısa sürede kavuşabileceksiniz.

Karar sizin…

Bosna Hersek Gemi Makineleri – İşletme Eğitimi

İşte Benim üniversitem Detaylar için Tıklayınız …

Neden Eurostar’ı Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Kaliteli ve güvenilir hizmet veren ekibimiz sayesinde en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

7/24 Destek

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Hızlı ve Kolayca Kayıt

Üniversitelere kolayca kayıt olabilmeniz için tüm evraklarınızı en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

Güvenilir Akreditasyon

Ued üyesi firmamız birçok uluslararası akreditasyona sahip güvenilir bir firmadır.

Güçlü Altyapı

Üstün teknolojilerle güçlendirdiğimiz danışmanlık hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Başarılı referanslar

Öğrencilerimizin memnuniyetlerini referanslarımız sayfasındaki yorumlardan okuyarak anlayabilirsiniz.

Öğrenci memnuniyet Takibi

Memnuniyet garantili hizmet veren tek eğitim danışmanlığı firmasıyız.

Sistem ve Bosna Eğitim

Takip sisteminden eğitim gören öğrencilerimize verilen hizmetleri takip etmekteyiz.

YÖK Denkliği

Denkliği Türkiye’de tanınan üniversiteler ile iş birliği anlaşmaları yapmaktayız.

Mavi Diploma

Lisans eğitiminizi yurtdışında alarak tüm dünyada geçerli mavi diploma sahibi olabilirsiniz.

Sınavsız Üniversiteye Yerleşme Kolaylığı

Keyifle eğitim alacağınız kaliteli üniversitelerde istediğiniz bölümü seçerek okuma özgürlüğüne sahipsiniz.

Yurtiçinde Sunduğumuz Hizmetler

Bosna EğitimBosna Eğitim Hayallerinize Ulaştırır

Bosna Eğitim Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak yurtdışında eğitime karar veren kişiler için araştırmalar yaparak destek sağlamaktayız. Eğitim hayatı boyunca tecrübeli ve güvenilir ekibimiz öğrencilerin ve ailelerin memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Size en uygun ülke, şehir ve üniversiteyi belirleyebilmenizi sağlıyoruz.

Özellikle okula kayıt işlemlerinizi yapıyoruz.

Üstelik Vize danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Hatta ekonomik uçak bileti organize ediyoruz.

Havaalanında karşılama ve transfer ayarlıyoruz.

Özellikle sağlık Sigortanızı ayarlıyoruz.

Hatta konaklamanızı ayarlıyoruz.

Üniversite kayıt işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

Şehir ve üniversite oryantasyonu yapıyoruz.

İkamet izni ve diğer resmi başvurularda yardımcı oluyoruz.

Acil durumlarda destek veriyoruz.

Sizin Başarınız Bizim Başarımızdır. Mutluluğunuz için Çalışıyoruz!

Sizin Adınıza Her Şeyin En İyisini Düşünürüz. Kararınızı Hemen Verin, Hayallerinize Geç Kalmayın!

Bosna Hersek'te Üniversite Akreditasyonlarımız

saraybosna-devlet-universitesi-logo
travnik-universitesi-logo
tuzla-universitesi-logo
zenica-universitesi-logo

20

Yıllık Tecrübe

2026

Toplam Öğrenci

332

Resmi Temsilcilik

96

Vize Onayı

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
whatsapp1