Tuzla Üniversitesi

Deneyimli öğretim üyelerinin, profesörlerin, öğretmenlerin ders verdiği Tuzla üniversitesi lisans programlarından birini seçerek okumak için sunulan avantajlardan siz de yararlanın. Birçok öğrenci Tuzla üniversitesi yurtdışında lisans eğitimi görme hayallerine Eurostar sayesinde kavuşuyor.

Bosna Hersek'te Eğitim

  KAYIT FORMU

  Ad & Soyad

  E-Posta

  Okumak İstediğiniz Bölüm

  Telefon

  Lise Diploması

  Lise Transkript

  Pasaport Fotokopisi

  Kolay başvuruyla kontenjandan yerinizi ayırtın.

  Yurtdışında Eğitim Rehberi

  Tuzla Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz şeyler

  Bosna Hersek Hakkında Öğrenci Görüşleri
  Tuzla ÜniversitesiSaray Bosna Üniversiteleri Derslik Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Tuzla ÜniversitesiSaray Bosna Üniversite Eğitimi Bosna Hersek Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
  Tuzla ÜniversitesiSaray Bosna Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

  Tuzla Üniversitesinde Okumak

  Bosna Hersek’te bulunan Tuzla Üniversitesi her yıl farklı ülkelerden çok sayıda öğrenciyi aynı çatı altında toplayarak kaliteli eğitim vermektedir. Bu kaliteli eğitim ile öğrenciler donanımlı hale gelerek kariyerleri için en doğru kararı verdiklerini iş hayatında çok daha net bir şekilde algılıyorlar. Tuzla Üniversitesi geniş dersliklere sahip olduğundan konforlu bir şekilde öğrenim görülüyor. Bunların dışında derslere giren akademisyenlerin hepsi kendi alanında uzman hatta ödüllü olduğundan kendi tecrübe ve birikimlerini de öğrencilere aktararak onların gelişimini olumlu anlamda katkı sağlıyorlar. Sadece teorik değil pratik yani uygulamalı eğitim için de özel alanları bulunmaktadır.

  Laboratuvar ve geniş kapasiteli kütüphaneler öğrencilerin eğitim gördükleri dönemde gelişimleri açısından son derece faydalı olmaktadır. Bunun dışında öğrencilerin sosyalleşmesini sağlayan spor alanları ve farklı aktivite kulüpleri de keyifli anların geçirilmesini sağlar. Böylece ders ve sınav stresinden de uzaklaşılmış olunur. Avrupa standartarında eğitim verilmesine oranla harç fiyatları son derece uygundur. bütçeleri olumsuz anlamda etkileyecek bir durum asla söz konusu bile değildir. Tuzla Üniversitesi Bölümler arasında ufak farklılıklar bulunmaktadır. Sadece lisans eğitimi değil aynı zamanda iki yıllık mezun olan kişilerin dört yıllığa tamamlamaları adına fırsat verilmektedir. Yüksek lisans için de yardımcı olarak bu konuda kariyerinize katkı sağlanmış olunuyor.

  Tuzla Üniversitesi Neden Önemli?

  Tuzla Üniversitesi Bosna Hersek üniversitelerinin başarısı dışında yaşam standartı olarak da son derece iyi olan ülkeler arasındadır. Halk kültürel anlamda da Türkiye ile benzer şartlarda yaşam sürdürdükleri için bu konuda zorluk yaşanmaz. Beslenmeye yönelik olan alışverişlerde genellikle Pazar ve marketler tercih ediliyor. Orada uygun olan her türlü sebze ve meyve bulunabilir. Bosna halkı da genellikle alışverişlerini bu şekilde yapıyor. Hem taze hem de ekonomik olarak gıdaları alabiliyorsunuz. Ülkede öğrenci olan kişiler genellikle barınma ihtiyacı için eşyalı kiralık ev tercih ediyor. Böylece birkaç kişi birlikte ikamet ettikleri evin masraflarını da paylaşarak çok daha uygun fiyatlı bir şekilde bu konunun üstesinden gelirler. Evler geniş ve kullanışlı olduğu için rahat bir öğrenim süresi geçirilmiş olur. Ev masrafları arasında olan doğalgaz, su ve elektrik faturaları son derece uygun tarifeler üzerinden ücretlendirilmektedir. Kiralar da bölgeler arasında farklılık göstermektedir. Genel anlamda kira fiyatları oldukça caziptir. Öğrencileri bu anlamda rahat bir şekilde ödemelerini yapabilirler.

  Tuzla Üniversitesi ulaşım ile ilgili de genellikle uçak tercih ediliyor. Hem kısa hem de konforlu bir şekilde ülkeye giriş yapılabilir. Bilet fiyatları uygundur. İstediğiniz tarihe de kolay bir şekilde bilet alabilirsiniz. Firmaların kampanyalarından da yararlanarak yol masraflarını en aza indirgeyebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda da genellkle tüm kilit noktalardan geçen toplu taşıma araçları tercih edilir. Böylece uygun fiyatlara istediğiniz yere kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

  Tuzla Üniversitesi Yaşamınıza Güç Katmaya Hazır

  Tuzla Üniversitesi hafta sonları da ülkenin güzelliklerinin keşfedilmesi açısından değerlendirilebilinir. Uygun fiyatlara araba kiralayarak doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan yerler gezilerek keşfedilebilir. Üniversite yakınlarında bulunan mekanlar da hem sosyalleşmek hem de bir şeyler atıştırmak için cazip koşullara sahiptir. Keyifli zaman geçirerek arkadaşlarınız ile bir arada olabiirsiniz. Her bütçeye uyacak şekilde farklı restoran ve cafeler bulunmaktadır. Geçe geç saat olsa da eve dönüş konusunda güvenilirlik açısından asla zorluk çekmezsiniz. Ev ararken lokasyon konusunda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması yetkilileri öğrencilere yardımcı olmaktadır. Ülkeye hakim olan kişiler sadece ev konusunda değil farklı konularda kafanıza takılan noktalarda devreye girerek doğru kararlar vermenize yardımcı olurlar. Ülke öğrencilik açısından en ideal koşullara sahip olduğundan rahat bir süreç geçirirsiniz.

  Tuzla Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekiyor ki!

  Tuzla Üniversitesi son dönemlerde yurt dışında eğitim gören kişilerin sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu anlamda en çok tercih edilen okullar arasında Bosna Hersek Tuzla Ünivesitesi geliyor. Verdiği kaliteli eğitim ile öğrencilerin ilgi odağı olmuş durumda. Üniversiteye sınav ve puan şartı olmadam kayıt yaptırılabiliyor. Bu nedenle öğrencilerin stres ve zaman kaybı yaşama durumu da ortadan kalkıyor. Tamamen talebe bağlı olarak bölüm seçilebilir. Şimdiye kadar yetenek ve yatkınlığına uygun seçimler yapan öğremciler okul bitirme konusunda üstün başarı göstermiştir. Üniversite bünyesinde alanlarında uzmanlaşmış akademisyenler bulunuyor. Dersler böylece çok daha verimli ve aynı zamanda keyifli geçmektedir. Sadece teorik değil uygulamalı eğitime de büyük önem veriliyor. Böylece öğrenciler alanlarındaki dersleri kavramada çok daha rahat oluyorlar. Bu konuda üniversitedeki laboratuvar ve buna benzer alanlar son derece etkili olmaktadır. Üniversite sık aralıklarla kendi imkanları ile konferans ve seminer düzenlemektedir. Bu öğrencilerin bakış açılarında genişlemlere ve çeşitlenmelere yol açarak kariyerlerini olumlu anlamda etkilemektedir.

  Dersler Teknolojik Donanımlar İle Veriliyor

  Bosna Hersek Tuzla Ünivesitesi Tuzla Üniversitesi yeniliği yakından takip ederek derslere dahiletmektedir. Teknik anlamda son model cihazlar kullanmaktadır. Üniversitenin sınırsız imkan ve olanakları bulunuyor. Bunun için öğrencilerin aldığı eğitim mesleki anlamda da onlara çok şey katmış oluyor. Derserde hocaların da kendi bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları bu durumu daha da pekiştiriyor.

  Üniveritenin harçları bölümler arası ufak farklılıklar gösterebilir. Genel anlamda harçlar oldukça düşük fiyatlıdır. Öğrenciler ve aileleri bu konuda asla zorluk çekmezler. Kayıt işlemlerinde öğrencilerden kısa sürede temin edecekleri evraklar istenmektedir. Bu anlamda sıkıntılı ve zaman kaybına neden olacak olaylar asla yaşanmaz. Dersler dışında öğrencilerin stres atacakları okul içinde aktivite merkezleri bulunmaktadır. Bu alanlar arasında spor kompleksleri, müzik kulüpleri, karikatür çizimyerleri gibi farklı yerlerden sınırlama olmadan yararlanabilirler. Hiç bir şekilde ücret talebi olmaz. Ders çalışma denemlerinde yoğun olarak kullanılan gemiş arşivli kütüphane de yine aynı şekilde okul imkanlarına dahildir.

  Öğrencilerin konaklama konusunda en fazla tercih ettiği yer eşyalı kiralık evlerdir. Bu konuda en fazla sorulan soru lokasyonlar hakkındadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması yetkilileri bu konuda bölgeye hakim olmalarından ötürü size sağlıklı bilgiler vermektedir. Şehirdeki evler genellikle geniş, ferah ve temiz olduğu için rahat ve huzurlu bir oturum sağlanmaktadır. Isıtma ile ilgili kesinlikle problemler yaşanmaz. Binalar sağlam olduğu için tehlikeli olaylar da asla olmaz. Ev kiraları son derece uygundur. Bütçeleri etkileyecek rakamlar söz konusu değildir. Bosna Hersek Tuzla Ünivesitesi öğrencileri ulaşım için de minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları tercih etmektedir. Ülkeye gireken ise konforlu ve kısa süreli olmasından ötürü hava yolculuğu en mantıklı alternatifler arasında yer alır. Bu konuda firma kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

  Bosna Hersek Dil Kursu

  2019-2020 Güncel Üniversite Lisans Ücretleri

  ÜNİVERSİTE BÖLÜM EĞİTİM DİLİ HAZIRLIK LİSANS
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ TIP BOŞNAKÇA 2.500 € 2.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK BOŞNAKÇA 2.500 € 2.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ BOŞNAKÇA 2.500 € 2.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FİNANS BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ HUKUK BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ FİNANS BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ KİMYASAL MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ BOŞNAK DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ PEDAGOJİ-PSİKOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ÜRETİM MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ DRAMATİK SANATKAR AKEDEMİSİ             4 BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  TUZLA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500 € 1.500 €
  Puanla
  [OY: 4 Ortalama: 5]


   Hemen Danışmanlık Alın

   Formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   whatsapp1