Tuzla Üniversitesi

Deneyimli öğretim üyelerinin, profesörlerin, öğretmenlerin ders verdiği Tuzla üniversitesi lisans programlarından birini seçerek okumak için sunulan avantajlardan siz de yararlanın. Birçok öğrenci Tuzla üniversitesi yurtdışında lisans eğitimi görme hayallerine Eurostar sayesinde kavuşuyor.

Bosna Hersek'te Eğitim
Bosna Hersek Hakkında Öğrenci Görüşleri
Saray Bosna Üniversiteleri Derslik Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Saray Bosna Üniversite Eğitimi Bosna Hersek Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi
Saray Bosna Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

İçindekiler

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek’te bulunan Tuzla Üniversitesi her yıl farklı ülkelerden çok sayıda öğrenciyi aynı çatı altında toplayarak kaliteli eğitim vermektedir. Bu kaliteli eğitim ile öğrenciler donanımlı hale gelerek kariyerleri için en doğru kararı verdiklerini iş hayatında çok daha net bir şekilde algılıyorlar. Tuzla Üniversitesi geniş dersliklere sahip olduğundan konforlu bir şekilde öğrenim görülüyor. Bunların dışında derslere giren akademisyenlerin hepsi kendi alanında uzman hatta ödüllü olduğundan kendi tecrübe ve birikimlerini de öğrencilere aktararak onların gelişimini olumlu anlamda katkı sağlıyorlar. Sadece teorik değil pratik yani uygulamalı eğitim için de özel alanları bulunmaktadır.

Laboratuvar ve geniş kapasiteli kütüphaneler öğrencilerin eğitim gördükleri dönemde gelişimleri açısından son derece faydalı olmaktadır. Bunun dışında öğrencilerin sosyalleşmesini sağlayan spor alanları ve farklı aktivite kulüpleri de keyifli anların geçirilmesini sağlar. Böylece ders ve sınav stresinden de uzaklaşılmış olunur. Avrupa standartarında eğitim verilmesine oranla harç fiyatları son derece uygundur. bütçeleri olumsuz anlamda etkileyecek bir durum asla söz konusu bile değildir. Tuzla Üniversitesi Bölümler arasında ufak farklılıklar bulunmaktadır. Sadece lisans eğitimi değil aynı zamanda iki yıllık mezun olan kişilerin dört yıllığa tamamlamaları adına fırsat verilmektedir. Yüksek lisans için de yardımcı olarak bu konuda kariyerinize katkı sağlanmış olunuyor.

Bosna Hersek üniversitelerinin başarısı dışında yaşam standartı olarak da son derece iyi olan ülkeler arasındadır. Halk kültürel anlamda da Türkiye ile benzer şartlarda yaşam sürdürdükleri için bu konuda zorluk yaşanmaz. Beslenmeye yönelik olan alışverişlerde genellikle Pazar ve marketler tercih ediliyor. Orada uygun olan her türlü sebze ve meyve bulunabilir. Bosna halkı da genellikle alışverişlerini bu şekilde yapıyor. Hem taze hem de ekonomik olarak gıdaları alabiliyorsunuz. Ülkede öğrenci olan kişiler genellikle barınma ihtiyacı için eşyalı kiralık ev tercih ediyor. Böylece birkaç kişi birlikte ikamet ettikleri evin masraflarını da paylaşarak çok daha uygun fiyatlı bir şekilde bu konunun üstesinden gelirler. Evler geniş ve kullanışlı olduğu için rahat bir öğrenim süresi geçirilmiş olur. Ev masrafları arasında olan doğalgaz, su ve elektrik faturaları son derece uygun tarifeler üzerinden ücretlendirilmektedir. Kiralar da bölgeler arasında farklılık göstermektedir. Genel anlamda kira fiyatları oldukça caziptir. Tuzla Üniversitesi öğrencileri bu anlamda rahat bir şekilde ödemelerini yapabilirler.

Ulaşım ile ilgili de genellikle uçak tercih ediliyor. Hem kısa hem de konforlu bir şekilde ülkeye giriş yapılabilir. Bilet fiyatları uygundur. İstediğiniz tarihe de kolay bir şekilde bilet alabilirsiniz. Firmaların kampanyalarından da yararlanarak yol masraflarını en aza indirgeyebilirsiniz. Şehir içi ulaşımda da genellkle tüm kilit noktalardan geçen toplu taşıma araçları tercih edilir. Böylece uygun fiyatlara istediğiniz yere kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Hafta sonları da ülkenin güzelliklerinin keşfedilmesi açısından değerlendirilebilinir. Uygun fiyatlara araba kiralayarak doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan yerler gezilerek keşfedilebilir. Üniversite yakınlarında bulunan mekanlar da hem sosyalleşmek hem de bir şeyler atıştırmak için cazip koşullara sahiptir. Keyifli zaman geçirerek arkadaşlarınız ile bir arada olabiirsiniz. Her bütçeye uyacak şekilde farklı restoran ve cafeler bulunmaktadır. Geçe geç saat olsa da eve dönüş konusunda güvenilirlik açısından asla zorluk çekmezsiniz. Ev ararken lokasyon konusunda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması yetkilileri öğrencilere yardımcı olmaktadır. Ülkeye hakim olan kişiler sadece ev konusunda değil farklı konularda kafanıza takılan noktalarda devreye girerek doğru kararlar vermenize yardımcı olurlar. Ülke öğrencilik açısından en ideal koşullara sahip olduğundan rahat bir süreç geçirirsiniz.